Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-06, 21:42   #706
overclocker

Stage 3
 
overclocker's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 120
Default

eu prefer sa nu tin nici eu la ea nici ea la mine...am fost prost odata sa ma atasez prea mult de ea si credeam tot felu de prostii(deh..la varsta aia) si pana la urma tot eu am suferit asa ca...no feelings for any biatch
overclocker is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 22:34   #707
steaua23
Opel Driver

Stage 5
 
steaua23's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 6,269
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default

fiecare cu parerile lui. e adevarat ca e mult mai misto sa \"traiesti\" din banii tai decat din cei ai parintilor, insa nu cred ca un ajutor din cand in cand strica.
eu de ex la 18 ani am avut o dacie berlina, din 99, iar la 19 ani am primit masina de acum, un astra g, insa acum lucrez pe un salariu de 6 mil din care ma descurc ... adica e cat am eu nevoie. de cand m-am angajat nu am mai cerut bani alor mei.
cat referitor la subiectul cum ca fetele nu se uita la tine daca ai o dacie din 76 toamna ... e in principiu valabil pentru fetele din buc. cele din provincie au cu totul alte viziuni. parerea mea.
steaua23 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 22:45   #708
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

si cele din provincie sunt la fel...
colegele mele de clasa(18-19ani)....au niste aere....cand aud ca ai dacie sau ceva mai vechi...'ah...da cu masina din aia eu nu ma duc!stii bine ca mai bine ma duc pe jos!cum sa ma vada lumea intr-o rabla?'
stiti si voi bine...peste tot exista si EXCEPTII
putine....rare....dar...decat nimic tot mai bine e

cu agatatul...daca nu vrea se urce intr-o dacie, oltcit, trabant, aro, sau orice alt autovehicul 'vechi'....e problema lor, sigur gasesti pe cineva dispusa sa se simta bine si in masinuta ta, asa veche, rablagita cum e, la care ai muncit enorm, si pe care o va aprecia aproape cum o vei faci si tu
valib is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 06:20   #709
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"steaua23\"
fiecare cu parerile lui. e adevarat ca e mult mai misto sa \"traiesti\" din banii tai decat din cei ai parintilor, insa nu cred ca un ajutor din cand in cand strica.
eu de ex la 18 ani am avut o dacie berlina, din 99, iar la 19 ani am primit masina de acum, un astra g, insa acum lucrez pe un salariu de 6 mil din care ma descurc ... adica e cat am eu nevoie. de cand m-am angajat nu am mai cerut bani alor mei.
cat referitor la subiectul cum ca fetele nu se uita la tine daca ai o dacie din 76 toamna ... e in principiu valabil pentru fetele din buc. cele din provincie au cu totul alte viziuni. parerea mea.
sper sa nu ma fi inteles gresit, ma refeream la cei care chiar nu fac nimic si stau ca ..
tu muncesti ,respectele mele, incerci etc, ai aia 6 milioane in care intri .. cand ... nu merge la parinti , etc , eh ziceam de cei care chiar nu fac nimic .
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 06:26   #710
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
si cele din provincie sunt la fel...
colegele mele de clasa(18-19ani)....au niste aere....cand aud ca ai dacie sau ceva mai vechi...'ah...da cu masina din aia eu nu ma duc!stii bine ca mai bine ma duc pe jos!cum sa ma vada lumea intr-o rabla?'
stiti si voi bine...peste tot exista si EXCEPTII
putine....rare....dar...decat nimic tot mai bine e

cu agatatul...daca nu vrea se urce intr-o dacie, oltcit, trabant, aro, sau orice alt autovehicul 'vechi'....e problema lor, sigur gasesti pe cineva dispusa sa se simta bine si in masinuta ta, asa veche, rablagita cum e, la care ai muncit enorm, si pe care o va aprecia aproape cum o vei faci si tu
nu e mah...da'asa sunt materialistele astea ieftine. adaptez zicala NU MASINA IL FACE PE OM !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 07:34   #711
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"steaua23\"
cat referitor la subiectul cum ca fetele nu se uita la tine daca ai o dacie din 76 toamna ... e in principiu valabil pentru fetele din buc. cele din provincie au cu totul alte viziuni. parerea mea.
tata, provincia asta nu e undeva... la tzara, ori pe luna pe undeva...
n-ai vrea sa stii kte figuri au si aici fetele...
stii cum mi-am dat seama?
de cand am dat mertzanul, si mi-am luat bmw parca mi-a mai crescut o pwl@ de rezerva, asa s-a skimbat atitudinea unora fatza de mine
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 10:38   #712
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mah aleks io le-as intreba ce gust are
am un fost coleg ce detine un BMWu seria5 si faceam caterinca cu el in campus.urlam p-acolo \"ce gust are mah la tine in BMWu?de capsuni?la mine-n ibiza cica are de portocale!\"
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 11:02   #713
steaua23
Opel Driver

Stage 5
 
steaua23's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 6,269
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default

EvLSant0S am intels bine punctul tau de vedere. eu doar mi-am prezentat \"cazul\" ca sa zic asa ...
referitor la alea de provincie am spus ce am spus pentru ca am cunoscut cateva si vreau sa spun ca sunt chiar altfel. poate a fost norocul meu ... dar era o diferenta mare.
steaua23 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 11:04   #714
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

sa stii k ai fost norocos, pe bune
off topic: da' ce multe posturi ai... cu minus
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 12:00   #715
steaua23
Opel Driver

Stage 5
 
steaua23's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 6,269
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default

eee ... sunt eu mai special asa ... )
steaua23 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 13:27   #716
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

nu conteaza daca sunt din metropola sau din sat sau cine stie de unde.... sunt fete si fete... nu toate sunt la fel si daca sunt din nu stiu ce oras nu inseamna ca funduletzul ei prefera numai rolls sau alta masina! si eu am intalnit fete care nu zic nik la dacie si chiar pot spune ca-s fete klumea cu bani ! Cele care vorbesc \" nu ma urc in rabla asta\" vor sa para mai mult decat sunt( in acest caz am auzit si de fete care abia au $ de WC public dar isi dau impresii) /// DEPINDE F MULT DE FATA
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 13:57   #717
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ca intotdeauna aparentele inshala ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 16-02-06, 20:43   #718
overclocker

Stage 3
 
overclocker's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 120
Default

si in provincie multe fete au fitze...
de exemplu sora unui prieten o arde aiurea toata ziua acasa desi are 20 de ani nu lucreaza tipu ala de om de care zicea Santos cerseste de la parinti bani...aaaaa si nu urca in masini mai vechi de 2000....si ea are un scartz de matiz

Asta ii un exemplu da' in discoteci nu poti calca de atatea fitze...deci cred ca si in provincie e aproape ca in Bucuresti...
overclocker is offline   Reply With Quote
Old 17-02-06, 12:54   #719
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

uneori e mai rau decat in bucuresti
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 17-02-06, 13:35   #720
steaua23
Opel Driver

Stage 5
 
steaua23's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 6,269
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default

cum adica frate nu se urca in masini mai vechi de 2000 ) .. da ce-ti cere talonu )
steaua23 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:36.


- Copyright 2024 4Tuning