Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-04, 23:35   #76
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Bine - iti dau eu ontopic de nu-l poti duce :
CU OGLINDA :P

Sau cu roata - am calcat-o pe una pe picior cu roata -> dadea din fund mai ceva ca intr-o noapte \"furtunoasa\" dar parcurgerea a 2m (latimea masinii mele) i-a luat extrem de mult, intocmai cat sa ma exaspereze. A cerut-o
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 15-08-04, 10:06   #77
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

LOOOOOOOOOOOOOL BogdanCMS !!!


Ontopic : pimp_lex ce ai facut cu gagica aia ?
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 20-08-04, 02:14   #78
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

bah ... de ce suntem offtopic? exagerati cu comunismul asta!

Bogdane???? Ce inseamna exact cuvantul \"agatat\" la tine???? ca dupa ce o calci cu roata pe picior singurul lucru ce il mai vrea de la tine e sa te vada pe jos tavalindu-te dupa un sut precis in locuri mai sensibile
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 20-08-04, 09:50   #79
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ahh..ce frumos mi-au troznit falangele de la picior...will you marry me?
  Reply With Quote
Old 20-08-04, 17:31   #80
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

http://www.altfel.dap.ro/Cum%20sa%20...20o%20fata.htm ... ia da-ti o tura pe aici... eu nu am mai stat sa citesc
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 20-08-04, 22:18   #81
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

aia or luat lectii de X-ray-eyes!
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 21-08-04, 23:39   #82
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
Bogdane???? Ce inseamna exact cuvantul \"agatat\" la tine???? ca dupa ce o calci cu roata pe picior singurul lucru ce il mai vrea de la tine e sa te vada pe jos tavalindu-te dupa un sut precis in locuri mai sensibile
Fiecare cu metodele lui
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 22-08-04, 00:00   #83
Da_Rude

Stage 1
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 16
Default

LOOL sado-maso style :P
Da_Rude is offline   Reply With Quote
Old 04-10-04, 20:11   #84
omega

Stock
 
omega's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default

Mai oameni am ras pana am crapat. Chair trebuie sa incerc faza aia ca \"vrei sa ne f****?\" Dar c'mon fiecare om are metodele sale de a agata o fata Credetima am vazut niste faze penibile in viata mea dar idiotu' a aruncat si a marcat Dar aceste au fost super hilare
omega is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 15:49   #85
Ad3lina

Stage 1
 
Ad3lina's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 18
Default

explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?
Ad3lina is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 16:11   #86
omega

Stock
 
omega's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ad3lina\"
explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?
Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.
omega is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 20:40   #87
XSW

Stage 5
 
XSW's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 760
Default

bine zis omega, adelina ... ala probabil era un lab***u cu probleme de respect de sine, un tip care are ceva demnitate nu va face asta niciodata.
XSW is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 23:49   #88
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omega\"
Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.
ce a fost inaintea despartirii n-o sa mai fie sigur...ori e mai bine ori e mai rau ! de exemplu in cazul meu a fost bine ...am stat 2 saptamani cu o tipa de care mi-a placut super mult ..ne-am despartit pt. ca pur si simplu nu mergea...iar dupa alte 3 saptamani am \"reincalzit ciorba\" si suntem de 7 luni impreuna si merge totul super ok !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 00:27   #89
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea .. hai sa va zic faza tare ...


mancam si eu k omu la kfc .. si jap 2 tipe .. una buna`n draci alta .. cam nashpa dar mergea ... in fine .. jap jap .. tovarasha mea era la cumparaturi prin acelashi magazin cu masa .. dar a zis k nu urka sus .. si avea si treaba am mers la bulan .. jap fetele s`au ashezat cu mine la masa alea alea .. bla bla ... mi`au luat numaru le`am luat numaru .. da canci nu le`am sunat .. k i`e prea lene .. oricum .. da point iz k nu am facut nimik .. pur si simplu mancam cu pofta
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 18:03   #90
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea ..

in primu rand multi inainte
in al 2-lea rand : asa se intampla tot timpu...de la niste ***uri se ajunge la certuri si alea alea...
Al3xius is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 00:11.


- Copyright 2024 4Tuning