Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-03-11, 13:33   #3106
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz View Post
La faza cu datul in femei e complicat.Nu am facut asta niciodata dar unele practic o cer in asa hal incat e greu sa te stapanesti
deviem de la subiect dar noh..am patit si eu ceva de genu.m-am dus sa vb cu o maimuta..poveste lunga dar ideea pe scurt e ca vroiam doar sa-i spun frumos si fara alte complicatii sa isi vada de treburile ei si sa nu-si mai bage nasu aiurea pe unde nu trebuie..n-am apucat sa ii zic 2 vorbe ca a inceput ca disperata sa arunce cu mainile in mine(exact cum da o pisica disperata din gheare asa arunca ea cu maini in stanga si-n dreapta)....deci in momentu ala greu m-am stapanit sa nu-i frec un picior in cap.si de atunci am ajuns la concluzia ca mai bine de doare fix in..unde nu rasare soarele...de ce zic altii si mai bine ii lasi in treaba lor si iti vezi de ale tale.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 04-03-11, 14:06   #3107
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Si i-ai dat Jihadul??
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-03-11, 14:19   #3108
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Si i-ai dat Jihadul??
nope.m-am abtinut si am lasat-o in plata ei sa se transforme...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 04-03-11, 17:46   #3109
RDss

Stage 3
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 120
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Noi sa fim sanatosi ..viata merge inainte cu sau fara ce ai avut..
RDss is offline   Reply With Quote
Old 04-03-11, 22:31   #3110
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

dar dc trebuie sa uitam noi personele pe care le-am iubit?
nu le mai uitam si gata. am rezolvat problema )
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 05-03-11, 14:50   #3111
geoX

Stage 4
 
geoX's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 235
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

De uitat nu ai sa le uiti niciodata. Aici se vorbeste despre cum sa faci fata situatiei imediat urmatoare despartirii, in cazul parasitului, pentru ca pe persoana care paraseste o doare in partea dorsala (de obicei are pe altcineva la care sa se gandeasca). Oricum degeaba se dau sfaturi pentru ca in clipele alea nu gandesti deloc rational si reactionezi in functie de impulsuri. Timpul in general rezolva situatiile astea si foarte mult si experienta (uneori)
geoX is offline   Reply With Quote
Old 08-03-11, 21:45   #3112
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

raspunsu la intrebarea topicului e simplu : cauti alta persoana, e plin de persoane, trebuie sa gasesti una
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 20-03-11, 09:11   #3113
mikeadrian
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Salut din nou dragii mei prieteni de suferinta...m-am intors la voi iarasi cu probleme,m'am despartit de ea acum 2 luni si ceva,cu ajutorul vostru binenteles,dar nu am uitat-o,inca am sufletul faramat de durere si tristete,a aparut o alta probleme in care as dori sa ma sfatuiti daca puteti si stiti ce este de facut......
De cand m-am despartit de ea eu nu am vazut-o cu baiatul cu care este acum,ma ferit Dumnezeu,dar se apropie ziua ei,majoratul...unde ma invitat si pe mine...si vine si el,deci o sa fie prima oara cand o sa o vad ca se sarute cu altul,danseaza cu altul..prin asa ceva nu am trecut,cum ar trebui sa reactionez?sa ii iau la bataie?sa par indiferent nu cred ca as putea,dar nici sa ma tavalesc de durere...multumesc!
mikeadrian is offline   Reply With Quote
Old 20-03-11, 09:32   #3114
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by mikeadrian View Post
Salut din nou dragii mei prieteni de suferinta...m-am intors la voi iarasi cu probleme,m'am despartit de ea acum 2 luni si ceva,cu ajutorul vostru binenteles,dar nu am uitat-o,inca am sufletul faramat de durere si tristete,a aparut o alta probleme in care as dori sa ma sfatuiti daca puteti si stiti ce este de facut......
De cand m-am despartit de ea eu nu am vazut-o cu baiatul cu care este acum,ma ferit Dumnezeu,dar se apropie ziua ei,majoratul...unde ma invitat si pe mine...si vine si el,deci o sa fie prima oara cand o sa o vad ca se sarute cu altul,danseaza cu altul..prin asa ceva nu am trecut,cum ar trebui sa reactionez?sa ii iau la bataie?sa par indiferent nu cred ca as putea,dar nici sa ma tavalesc de durere...multumesc!
Sa sa fii indiferent sa vada ea ca "ti se rupe" ) sa nu arati niciun semn de durere ca ea asta asteapta sa vada de la tine si care-i faza daca ea o sa fie cu altul? tu nu poti sa mergi cu alta fata ? sau nu poti sa agati ceva prietena de a ei ?sa fim seriosi ... daca ai alta fata cu care ai vrea sa mergi sun-o pe fosta si intreab-o daca poti sa mergi insotit? prima data o sa ramana AAAA cu gura cascata si o sa-ti zica ca da... Ea a depasit momentul, tu de ce nu il poti depasi?
Champion is offline   Reply With Quote
Old 20-03-11, 12:47   #3115
viruszatu1

Stage 4
 
viruszatu1's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 287
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by mikeadrian View Post
Salut din nou dragii mei prieteni de suferinta...m-am intors la voi iarasi cu probleme,m'am despartit de ea acum 2 luni si ceva,cu ajutorul vostru binenteles,dar nu am uitat-o,inca am sufletul faramat de durere si tristete,a aparut o alta probleme in care as dori sa ma sfatuiti daca puteti si stiti ce este de facut......
De cand m-am despartit de ea eu nu am vazut-o cu baiatul cu care este acum,ma ferit Dumnezeu,dar se apropie ziua ei,majoratul...unde ma invitat si pe mine...si vine si el,deci o sa fie prima oara cand o sa o vad ca se sarute cu altul,danseaza cu altul..prin asa ceva nu am trecut,cum ar trebui sa reactionez?sa ii iau la bataie?sa par indiferent nu cred ca as putea,dar nici sa ma tavalesc de durere...multumesc!
te dai ranit si nu te duci, improvizezi ceva si gasesti un motiv valabil ...treci la urmatoarea pagina din viata ta, ea e ceva trecut peste care trebuie trecut si neprivit inapoi
Raspunsu` la intrebarea threadului e simpla, dupa parerea mea: cum sa uiti persoana pe care ai iubit`o ? nu o uiti, ca nu ai cum ..
viruszatu1 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-11, 11:51   #3116
Papy123

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 4
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Salut baietii ,va intampin si eu cu o mica problema ,sa o numesc asa ). Recent,i-am spus prietenei mele ca vreau sa luam o pauza pt ca se purta destul urat cu mine si vorbea la fel. E si in pauza asta,s-a purtat la fel,numai ca acum abia mai ma baga in seama,desi imi spusese in timpu relatiei ca nu a mai simtit asa sentimente pt nimeni altcineva. Zic bun, dar rabdarea mea a ajuns la capat,asa ca i-am dat un mesaj si am intrebat direct daca mai are rost sa ma astept la o relatie in continuare. Iar raspunsul a fost ca nu e pregatita sa reia relatia pt ca vrea sa fie singura acum ,ca e bine dispusa si distrata,spunandu-mi pe langa astea ca timpul le rezolva pe toate. Acum eu va cer sfatu':ce ar trebui facut in continuare? Cineva mi-a tot zis sa fac pe indiferentul ,sa nu-i dau prea mare importanta. Orice sfat e bine primit . Mersi!

Last edited by Papy123; 11-05-11 at 11:53.
Papy123 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-11, 12:22   #3117
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Papy123 View Post
Salut baietii ,va intampin si eu cu o mica problema ,sa o numesc asa ). Recent,i-am spus prietenei mele ca vreau sa luam o pauza pt ca se purta destul urat cu mine si vorbea la fel. E si in pauza asta,s-a purtat la fel,numai ca acum abia mai ma baga in seama,desi imi spusese in timpu relatiei ca nu a mai simtit asa sentimente pt nimeni altcineva. Zic bun, dar rabdarea mea a ajuns la capat,asa ca i-am dat un mesaj si am intrebat direct daca mai are rost sa ma astept la o relatie in continuare. Iar raspunsul a fost ca nu e pregatita sa reia relatia pt ca vrea sa fie singura acum ,ca e bine dispusa si distrata,spunandu-mi pe langa astea ca timpul le rezolva pe toate. Acum eu va cer sfatu':ce ar trebui facut in continuare? Cineva mi-a tot zis sa fac pe indiferentul ,sa nu-i dau prea mare importanta. Orice sfat e bine primit . Mersi!
cum a reactionat cand i-ai zis de "pauza"?presupun ca a fost indiferenta sau ceva in genu "mda..ok".

daca zici ca se purta urat si iti si vorbea urat iar acum zice ca nu-i pregatita de relatie ma gandesc ca aici a vrut sa ajunga de la bun inceput dar i-a fost nu stiu cum sa-ti zica sau a tinut pt ea si s-a purtat asa sa te faca pe tine sa iei decizia ca dupa aia sa poata sa-ti reproseze ca tu ai vrut asa nu ea.

e bine dispusa si distrata...poate a dat de altu si inca "verifica in ce ape se scalda" sau ii prieste faptu ca e singura si se poate distra cum vrea , cu cine vrea , cand vrea.
timpu le rezolva pe toate...de obicei chestia asta suna cam asa : timpu le rezolva pe toate..de tot..adica ia-ti adio

sfatu meu , cum ti s-a zis : fa pe indiferentu , n-o baga in seama , n-o suna , nu-i da mesaj , nu-i zi nimic..vezi cum se comporta sau daca ea zice ceva.asta daca intr-adevar mai vrei ceva de la ea.
daca nu te poti orienta linistit spre altele
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 11-05-11, 18:20   #3118
Zeull

Stage 3
 
Zeull's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

treaba cu luatu o pauza nu e prea indicata pentru ca se v-a luat de tot , ori ii spui la tipa adio din prima ori iti toci capu sa revina tot la normal
Zeull is offline   Reply With Quote
Old 11-05-11, 20:49   #3119
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Zeull View Post
treaba cu luatu o pauza nu e prea indicata pentru ca se v-a luat de tot , ori ii spui la tipa adio din prima ori iti toci capu sa revina tot la normal
nu intotdeauna si nu la toata lumea, cateodata e binevenita.
conteaza si varsta si intensitatea relatiei...

@Papy cati ani are fata?
majoritatea femeilor cand li se cere pauza au impresia ca "vrea pauza sa f**a altceva si apoi vine la mine"...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 11-05-11, 21:57   #3120
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
nu intotdeauna si nu la toata lumea, cateodata e binevenita.
conteaza si varsta si intensitatea relatiei...

@Papy cati ani are fata?
majoritatea femeilor cand li se cere pauza au impresia ca "vrea pauza sa f**a altceva si apoi vine la mine"...
mai rau e ca atunci cand cer ele pauza se aplica : "vor sa f**a pe altu si pe urma sa se intoarca la tine"...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:07.


- Copyright 2024 4Tuning