Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-10-06, 00:12   #256
riptor

Stage 5
 
riptor's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 411
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

oameni buni...aici e teren minat!ce sa zic eu..se poate dar cu o singuara conditie:relatia trebuie sa fie foarte sincera si fara ascunzisuri,tu nu trebuie sa iti doresti sa fii cu ea si invers,ca apoi se transforma din amicitie in cine stie ce..si inca ceva foarte important!!
SA NU CUMVA SA TE IMPRIETENESTI CU EA (mai exact sa eviti sa devii prea apropiat ca amic si sa devii un fel de "frate" al ei,un confident) DACA O PLACI!! ca esti terminat! mai ales daca esti nesigur pe tine,nu crezi ca ai sanse cu ea..etc.ca sa fiu mai concis trebuie sa te intelegi cu ea cum te intelegi cu un baiat,cam asta ar fi treaba,altfel "amicitia" poate sa o ia pe carari cam necunoscute si deseori primejdioase..
riptor is offline  
Old 21-10-06, 00:21   #257
tfsi

Stage 5
 
tfsi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 550
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

nu exista asa ceva...e o mare mare greseala...am patit-o pe pielea mea...
tfsi is offline  
Old 21-10-06, 12:33   #258
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Am avut si yo o amik dar pana la primu chef la care am fost amandoi si am baut alcool si pe dimineatza ne-am trezit ca ne luam limba in gat si sa dus draq relatia noastra de amicitie ! respect !
DolusD is offline  
Old 21-10-06, 12:53   #259
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Am avut si yo o amik dar pana la primu chef la care am fost amandoi si am baut alcool si pe dimineatza ne-am trezit ca ne luam limba in gat si sa dus draq relatia noastra de amicitie ! respect !
pai asta s a intamplat din cauza alcoolului sau aveati antecedente dinainte?
pheerya is offline  
Old 21-10-06, 12:57   #260
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Nu aveam antecedente dar pur si simplu nu a mai mers , la alcool nu am mai tzinut cont si na a 2-a zi imi parea rau ca m-am atins de ea dar asa a fost sa fie ! respect !
DolusD is offline  
Old 21-10-06, 13:39   #261
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by riptor View Post
oameni buni...aici e teren minat!ce sa zic eu..se poate dar cu o singuara conditie:relatia trebuie sa fie foarte sincera si fara ascunzisuri,tu nu trebuie sa iti doresti sa fii cu ea si invers,ca apoi se transforma din amicitie in cine stie ce..si inca ceva foarte important!!
SA NU CUMVA SA TE IMPRIETENESTI CU EA (mai exact sa eviti sa devii prea apropiat ca amic si sa devii un fel de "frate" al ei,un confident) DACA O PLACI!! ca esti terminat! mai ales daca esti nesigur pe tine,nu crezi ca ai sanse cu ea..etc.ca sa fiu mai concis trebuie sa te intelegi cu ea cum te intelegi cu un baiat,cam asta ar fi treaba,altfel "amicitia" poate sa o ia pe carari cam necunoscute si deseori primejdioase..
....daca citeam postul tau,acum citeva luni...sa fiu sincera,saream in sus,k nu ai dreptate...dar acum tre sa admit k ai dreptate in mare masura...ptr k se mai intimpla sa lasi garda jos,fiind vorba "doar" d amicitie...apoi te trezesti cu niste sentimente ..si nu mai ai ce face,decit sa dai cu capul d pereti...
Trixi is offline  
Old 21-10-06, 13:48   #262
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

mda... am patit si eu....
si am dat cu caruta in gard... ca nici relatie nu a iesit si am stricat si prietenia... adik n-am stricat-o dar... nu mai e la fel... ne-am racit...
dmn is offline  
Old 21-10-06, 14:14   #263
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Cum ai putea sa stai cu o amica care itzi stie majoritatea secretelor ??? adik tre` sa te gandesti ca stie detule despre tine ca sa te refuze sau sa te accepte , depinde si de ce "pacate" ai, oricum nu cred ca as putea sta cu o amica care stie multe despre mine ! dar in acelasi timp ar putea merge relatie fff bine pt ca te-ar intzelege mai bine , te cunoaste mult mai bine .....etc....! respect !
DolusD is offline  
Old 21-10-06, 14:19   #264
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

..problema e k ptr mai multe persoane asta ar fi idealul ..sa fii trup si suflet impreuna cu cineva,k sa poti sa te pierzi d TOT in persoana respectiva...sa nu mai fii nevoit sa joci teatru,k sa ai incredere,k poti discuta oricind orice..si vei fi inteles...cred k asta intelegem noi,cind rostim cuvintul "iubire"
Trixi is offline  
Old 21-10-06, 14:22   #265
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

posibil ....... ! respect !
DolusD is offline  
Old 21-10-06, 22:09   #266
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

dar am vazut si cazuri in care prieteni veki si buni cica s ar fi indragostit unul de celalalt...au petrecut cateva nopti impreuna...si si au dat seama k mai bine se inteleg ca simplii prieteni si au revenit la situatia anterioara
pheerya is offline  
Old 22-10-06, 00:59   #267
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Dar sunt cazuri in care din iubiti au devenit prieteni fara sa-si dea seama !
DolusD is offline  
Old 22-10-06, 12:09   #268
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

cam greu sa revii la situatia anterioara...
stii tu! ata se rupe... o legi si gata! dar ramane nodul....
sincer eu mi-as dori ca perechea mea sa-mi fie cel mai bun prieten... pt ca o rel lunga de fapt pe asta se bazeaza... pe comunicare si prietenie... doar iubirea... nu e de ajuns!
dmn is offline  
Old 22-10-06, 13:58   #269
riptor

Stage 5
 
riptor's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 411
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
....daca citeam postul tau,acum citeva luni...sa fiu sincera,saream in sus,k nu ai dreptate...dar acum tre sa admit k ai dreptate in mare masura...ptr k se mai intimpla sa lasi garda jos,fiind vorba "doar" d amicitie...apoi te trezesti cu niste sentimente ..si nu mai ai ce face,decit sa dai cu capul d pereti...
pai trebuia sa fii de acord cu mine! ca am trait asta deci e adevarat...ma bucur ca ai luat in considerare si varianta mea
riptor is offline  
Old 22-10-06, 14:11   #270
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

...ACUM sunt perfect de acord!!!
Trixi is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:51.


- Copyright 2024 4Tuning