Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-06-07, 19:34   #406
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

generalizam,generalizam????
intr-adevar e suspicios,cind o femeie sustine k are doar relatie d prietenie cu un barbat..dar d altfel,n-ai idee ce dracu poate sa vb el cu ea...dar sa fim sinceri..sunt din ce in ce mai multe femei p lumea asta cu cine poti sa stai la povesti ore in sir fara sa vina vorba de sex...in cazul in kre totusi s-a implicat si problema asta,ramine de vazut cum se descurca oamenii...
Bea69 is offline  
Old 16-06-07, 16:37   #407
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

asta e klar... bea, dar e multa lume suspicioasa.. asta e kulmea desi... sunt enspemii de kestii care le pot vorbi.. o femeie cu un barbat...........
.. dar trebuie oarecum... sa se stie de la inceput...incotr-o se intreapta lucrurile.
la ce relatie sa se astepte....
ca dupa aia e naspa.. pentru amandoi...
bodyspeed is offline  
Old 20-06-07, 21:11   #408
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

acum hai sa fim sinceri....sunt destule kre nu ar scoate o vb ptr nimik p lume..si daca da auzi numai d diete,d diferite sali d fitness..si recomandari d creme si frectii...
Bea69 is offline  
Old 20-06-07, 21:18   #409
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

bea69 se presupune.. ca atat el.. cat si ea.. sunt pe acelesi lungimi de undeeee... si anume.. se inteleg.. nu el spune.. de masini.. si ea se gandeste la alea de tuns iarba. apai..
se duce tot .. daca unu zice.... hais si unu ceaa {scuze daca nu se scrie asa }
asa ca si tu ai dreptate... dar am si eu
bodyspeed is offline  
Old 22-06-07, 13:00   #410
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Exclamation Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
sunt din ce in ce mai multe femei p lumea asta cu care poti sa stai la povesti ore in sir fara sa vina vorba de sex...in cazul in kre totusi s-a implicat si problema asta,ramine de vazut cum se descurca oamenii...
my dear beasixtynine, sigur k sunt femei cu care poti vb ore in sir fara sa vina vorba despre sex: maic-ta, sor-ta, fica-ta, femei-ta aia cu care ti-o trageai paana acum vreo 2-3 ani, 2 verisoare mai urate, ramase fete batrane, vreo 3 matusi si inca vreo cateva vecine aflate la a varsta a 7-a, dar in afara de aceste nefericite situatii, discutiile unui male cu orice alta female aluneca inevitabil si invariabil spre subiectul taboo numit sex

ah, uitasem sa trec la exceptii pe tantele alea de la ghisee, unde faci diverse plati ( amenzi, intretinere, cablu, etc) dar dak ma gandesc bine si acolo discutiile aluneca spre sex, in special spre ala oral si alte perversiuni, cu ele, mamele lor, si ce se mai nimereste, in special cand iti comunica mesaje subliminale si duioase de genul: "azi nu facem incasari, e inventar, pauza de masa, vineri dupa 12, sau orice alta ocazie din asta"
aleks is offline  
Old 23-06-07, 17:04   #411
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

..sa inteleg k in ziua in kre ai postat ai avut d achitat nejte facturi,la ghisee unde ai fost intimpinat d niste doamne nu prea prietenoase???
aleks...daca asta ar fi adevarat, viata mea ar fi doar sex 24 d ore p zi oricint d incredibil ar fi..sunt barbati kre nu sunt atrasi d fiecare femeie..dar o pot aprecia ptr ce are in cap!!
Bea69 is offline  
Old 29-06-07, 13:51   #412
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

da. ce are in cap?
mmm... in partea frontala: gura
good, becauze mouth = hole, & hole = potentially sex
ma lasi ? tu crezi k exista vreun barbat frumos, destept, cu bani, etc, care sa aiba vreo prietena (adik amica ) urata?
nu prea...
de ce?
din motivul mai sus mentionat... inconstient, women = sex
si automat, ai tendinta de a-ti alege prietenele "de suflet" dintre alea mai bune de p_la daca se poate...
sa nu ne ascundem dupa deget, ca de ipocrizie....
aleks is offline  
Old 29-06-07, 17:49   #413
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

mooaaa...abıa acum ımı dau seama dc am asa d multı prıetenı!!!!sa moara bıbı..decı totı vor sa ma f..a,evıdent ın mod ınconstıent...sı nu conteaza absolut ce vorbesc eu de fapt... gata..m-am lamurat sı eu...
Bea69 is offline  
Old 29-06-07, 22:03   #414
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

vrajeala...de buftea.. alex..acum,..depinde.. caz to caz...nu cred ca ai generalizat...
je .. nu crede..
Quote:
Originally Posted by aleks
tu crezi k exista vreun barbat frumos, destept, cu bani, etc, care sa aiba vreo prietena (adik amica ) urata?
eu cred ca exista...de fapt am vazut.. baieti destepti..frumosi....si cu bani.. care au amice.. mai putine frumoase dar care au in cap si ma refer..in ...nu pe ca sa zici buze.. au in cap.. un creieras..care poate face fata multor conversati
aaaa si bea69 ai grija.. atunci.. ca nu e dea buna..
bodyspeed is offline  
Old 03-07-07, 11:08   #415
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

trebuie sa nuantez ce am scris mai sus, o mai fac si sub imperiul sentimentelor care ma incearca in momentul ala...
so, nu e chiar cum am spus mai sus, sunt cazuri si cazuri...
aleks is offline  
Old 03-07-07, 20:12   #416
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
trebuie sa nuantez ce am scris mai sus, o mai fac si sub imperiul sentimentelor care ma incearca in momentul ala...
so, nu e chiar cum am spus mai sus, sunt cazuri si cazuri...
dap..asa mai merge..
bodyspeed is offline  
Old 04-07-07, 10:10   #417
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

...da' acum,cum o fi pana la urma???cind ma lamuresc si eu,intr-un final, in privinta prietenilor mei...acum va suciti,si nu mai????? acum eu ce sa mai cred????
Bea69 is offline  
Old 07-07-07, 16:03   #418
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
...da' acum,cum o fi pana la urma???cind ma lamuresc si eu,intr-un final, in privinta prietenilor mei...acum va suciti,si nu mai????? acum eu ce sa mai cred????
crezi ce vrei.. eu asa.. as vrea sa cred..dar nu imi iese..
bodyspeed is offline  
Old 09-07-07, 21:57   #419
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

gluma e gluma,oameni buni...dar uite,k acum citeva zile am ajuns sa traiesc o situatie deosebita...
sa desenez un pik situatia...tin f mult la o gaska,unde nu sunt multe femei...suntem impreuna d o vreme...sunt noi veniti..sunt aia mai batrini...va zic sincer,io sunt aia mica...si am invatat sa respect,k tot timpul cam asa a fost...
apai..unul f nou venit,p un ton nepotrivit l-a luat p al' cel mai vechi la 2 bani..il facuse d KK....un pik am asteptat..am vazut k prietenii lui vechi nu zic nimik...si am sarit io cu gura...sa nu il faca d kk d tot...desi asta trebuia sa faca prietenii lui ...
tin sa precizez..k nu am avut si nici nu vad k vreodata o sa am legaturi amoroase cu el...nu am nici un interes financiar ...si jar maninca toata lumea daca se ia d prietenii mei..mai ales p nedrept,sa fie klar!
azi..m-a sunat...a aflat cite persoane au fost p acolo kre au inteles problema..si i-au tinut spate...n-a zis multe...dar am curajul sa zic k suntem prieteni...si peste 2 sapt tragem iar o betie d numa'
Bea69 is offline  
Old 17-07-07, 02:04   #420
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

hmmm... stiam eu ca esti rea, si ca iti sustii punctul de vedere cand e cazul...
aleks is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:55.


- Copyright 2024 4Tuning