Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-06, 20:28   #91
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
true, virginele le dresezi usor/repede ..
alea deja trecute ... fac ... fitze

....i`auzi ....da ia gandeste`te mai bine pa cine o \"prostesti\" mai repede ptr sex de o noapte pe o virgina sau pe una deja \"trekuta\" ..
pei deobicei nu`s pe una mai trecuta

ps gabi: LOLZ
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 21:10   #92
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Hai să stick to the subject şi să mă repet un pic. Nu contează cât de mică sau de mare e fata, atâta timp cât e DRAGOSTE ADEVĂRATĂ! Punct... şi de la capăt!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 22:11   #93
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Hai să stick to the subject şi să mă repet un pic. Nu contează cât de mică sau de mare e fata, atâta timp cât e DRAGOSTE ADEVĂRATĂ! Punct... şi de la capăt!
sau doar atractie...
fara implicatii sentimentale prea ... mari
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 22:47   #94
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"spiry_moto\"
[...] ...nu era vb de relatii?
Unii se gândeşte doar la Tu să fii fată cuminte, să-ţi iubeşti prietenul, să nu-l înşeli, să vă căsătoriţi, să faceţi 10 copii şi să stai la cratiţă toată viaţa


traiasca femeile...la cratita (respect dom' gabi)
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 22:51   #95
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Hai mă, nu face pe misoginu', că nu e frumos. Eu am spus-o în spirit de glumă :P

Sincer să fiu, chiar s-a dus moda femeilor la cratiţă, dovadă că mai nou am început să gătesc
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 23:00   #96
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
mai nou am început să gătesc
nu-s misogin.....si io tot in gluma am spus.....anyway,app de gatit....pe bune acum..dar...cei mai buni bucatari sunt barbatii,daca va uitati pe discoberi channel la documentarele despre vasele de croaziera,bucatarii sefi sunt barbati,si defapt,cam la toate restaurantele,pizzerii,bucatarii sefi sunt barbati
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 08:40   #97
MeHiGH

Stage 5
 
MeHiGH's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 706
Default

M-am uitat si io ! pe tvavel&living!
In toate documentarele de la o emisiune de gatit, nu au fost decat vreo 3 femei bucatar (toate documentarele erau vreo 21 ).
Si mie imi place sa gatesc ! numai k dupe face mama curat vreo 4 saptamani........
P.s. : femei mai multe sunt chlelneritze ! ( MOooooooamaaaaaaa ! si ce chelneritze )
MeHiGH is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 09:30   #98
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Hai mă, nu face pe misoginu', că nu e frumos. Eu am spus-o în spirit de glumă :P

Sincer să fiu, chiar s-a dus moda femeilor la cratiţă, dovadă că mai nou am început să gătesc
....si knd vi sa imi gatesti si mie ??...........



sorry de off
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 16:01   #99
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TuningBoy\"
ca bine spui devil! dar poate lu santos ii face placere so vrajeasca mai mult,so creasca 1 an (ca la astea cam atat le trebuie) si poate daca are noroc o face cu ea ... dar parca vad ca a stat 1 an degeaba si ia dat biberon :P
legat de postul tau si de cel de deasupra ..

deci ..
in .. anumite conditii .. e mai usor sa \"pacalesti\" o virgina ,totodata .. daca ai pacalit-o .. ai ..b3lYt-o ... nu mai scapi de ea ..
si .. in unele cazuri e oarecum usor ... dar .. consider ca n-are rost sa te legi ... aiurea

2: e mult mai misto sa \"pacalesti\" o trekuta .. atunci chiar ai senzatia ca ai realizat ceva ..

acum , legat pe postul lui tuningboy ..
well .. ai dreptate .. iti ia ceva s-o cresti .. si iar .. virgina fiind , apare problema cu legatul la cap ,nu mai scapi de ea dupa ..
si atunci ce faci ? am stat si m-am gandit ..
cauti o solutie de mijloc .. deci .. o vrei totusi .. dar ... nu .. sa .. nu mai scapi de ea ..
si atunci ce faci ?
you put ... IT ... into .. her ...
and i`m not talkin` about the little bird.. .. . . or the hole ... figure it out ..

and then , you`re done ... toate bune si frumoase ..
i mean .. toate !
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 16:27   #100
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

bwy...in momentu cand te bagi intr-o virgina ... ai cam pus-o ca nu scapi de aia foarte usor ...

santos are felu' lui mai tzacanit de a expune o rezolvare a problemei (prin asta ma refeream ca esti cu cabina mai santosica)...
singura chestie e ca ... are dreptate ... 17 ani ca 17 ani ...da'l duce capu' mai mult decat pe al unuia de 20

eu n-am avut \"norocul\" sa ma leg la cap cu o virgina ... fuck'em quick n leave 'em da same way ... (quick)
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 16:35   #101
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

offf ...sa va povestesc ...
e un subiect paralel .. de fapt cititi si va datzi seama
acum ceva vreme ,aveam un prieten , care vroia sa se combine cu o virgina ,a reusit , si a inceput sa-mi ceara sfaturi ,vroia sa ajunga ... acolo
si eu .. incercam sa-l ajut cu sfaturi , intr-un final .. schema a mers ! ...
au rezolvat problema , prima oara a fost misto , a doara oara la fel , etc, deja devenise monotonie .. ( eu i-am zis de la inceput ,ca daca o face, NU MAI SCAPA DE EA ) omu` a zis da ma nu-i problema ,o iubesc etc,
si s-a intamplat ,dupa cum ziceam , toate bune si frumoase, pana cand .. s-a ajuns in mom. in care .. nu faceau decat sa se fta ... aleia ii placea , asta s-a plictisit .. nu-mi venea sa cred ... el vroia sa iasa la suc .. nu sa ... deci na ...
in fine ..
la fel , de ceva vreme nu stie cum sa mai scape de ea .. din alea grave .. cu . . lasa-ma in pace nu ma mai suna , nu mai venii la mine acasa, etc ! uita-ma ! nimic , telefoane zilnice ,sms`uri , etc
ahahhah si cat imi place cand ii zic ...
TI-AM SPUS CA ASA O SA SE INTAMPLE !
si el : Da frate ai avut dreptate
la care normal , ii zic ,da lasa ma .. te-a satisfacut nu ? el da ..
deci .. n-are rost .. mai bine cum am scris mai sus ..

p.s: ca sa fiu si ontopic ... fata e mai mica decat el , nu cu mult , cu putin , dar dupa cum se spune ca fetele se maturizeaza mai rpd si etc, el a zis ca .. 6 luni n-ar fi o problema ba chiar ea ar trebui sa fie mai .. deschisa la capshor .. eh .. pe dreaq ... femeia e ceva de genu ... OH NU_MI RASPUNZI PE YM ?! MA INSHELI ! asta , stai fata mea ca am fost pana la toaleta ! aia crize, si na , numai draci facuti aiurea , so .. cam astea-s fetele mici .. si proaste
so .. eu prefer una mai mare .. de la care sa am ce sa invatz , btw , mustang ms ptr compliment ..
we really need to talk , te invit la un suc ,pe tine pe orlando , madskillz , si etc discutam pe larg in alta parte
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 17:14   #102
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TuningBoy\"
pt mine unu varsta nu prea conteaza de indata ce ambii au depasit 18-19 ani... bine dar nici sa fie o diferenta mai mare de 5-8-10 ani ca deja nu mai merge! dar eu nu suport o singura faza si anume baietii de 21-23 care iau o fata de cls a8a-a10a ! ce naiba mai? astia nus in stare sa gaseasca una de seama lor? sau nici o fata inafara de astea mici nu pun bot la ei cas prosti?
1: cas se scrie ca-s
2: prietena mea tocmai a facut 18 si e cu muuult mai greu de prostit decat fosta, care avea 25...
3: avantajele de a avea o prietena mai mica sunt destule: intra in casa deobicei la ora la care altele abia ies if u know what i mean, au in general mai multa energie dekt fetele de varsta mea (kre,spre deosebire si in contradictie totala cu mine, simt k le-a cam expirat timpul si ca e cazul sa se marite, sa fac un copil doi acolo...) sunt mai putin pretentioase ( adik merg si cu bmw-ul meu din 2001, nu le trebuie neaparat s classe din 2005), sunt mai curioase in pat... ma rog multe kestii
dak ai totusi vreo nelamurire asupra motivelor...astept intrebari
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 17:17   #103
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....si knd vi sa imi gatesti si mie ??...
Ţie să-ţi gătească bărbatu-tău :P
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
we really need to talk , te invit la un suc ,pe tine pe orlando , madskillz , si etc discutam pe larg in alta parte
Pun eu mâna pe tine Doar pe ei îi inviţi la un suc da? Păi bine mă, Satos, aşa fel? Aşa stil?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 17:20   #104
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

@tuningBoy:sigr prietena ta a facut 18 ani,iar fosta avea 25...?nush de ce dar...imi vine ffff greu sa cred asa ceva.....mai ales datorita modului in care te exprimi.....
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 17:21   #105
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default Re:

[quote=\"EvLSant0S\"]
Quote:
Originally Posted by \"TuningBoy\"
ca bine spui devil! dar poate lu santos ii face placere so vrajeasca mai mult,so creasca 1 an (ca la astea cam atat le trebuie) si poate daca are noroc o face cu ea ... dar parca vad ca a stat 1 an degeaba si ia dat biberon :P
legat de postul tau si de cel de deasupra ..

deci ..
in .. anumite conditii .. e mai usor sa \"pacalesti\" o virgina ,totodata .. daca ai pacalit-o .. ai ..b3lYt-o ... nu mai scapi de ea ..
si .. in unele cazuri e oarecum usor ... dar .. consider ca n-are rost sa te legi ... aiurea

2: e mult mai misto sa \"pacalesti\" o trekuta .. atunci chiar ai senzatia ca ai realizat ceva ..

/quote]

santoase nu prea ai dreptate tu aici)
depinde de virgina daca e una convinsa si a trecut d 17 cam asa...iti dai seama k nu s-a grabit pana atunci si nici acum nu s-ar grabi , n-are de ce .. Se gandeste k asa n-o sa mai poata fi..si mai sta cat poate rezista E mult mai usor sa cedeze presiunilor si complexelor d genu ( toate prietenele mele s-au facut, acuma io nu si care gagica rezista inseamna ca are ceva in cap si daca va alege p un anume cineva sa fie primul il va rasplati mai bine (include altele) decat una mai experimentat ,automat satisfactia va fi mai mare .Cand ai reusit-o cu una experimentata deja..victoria nu-i a ta ..a fost a primului ) tu esti doar o perioada d timp fireasca de-a lungul vietii Iar despre ce-ai zis tu gagica care vrea doar sa se fta o sa se plictiseasca si ea) sau poate nu) si-atunci tot nu se supara nimeni
LEXUS is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:51.


- Copyright 2024 4Tuning