Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-06, 08:28   #76
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
@LaMisto & sst_effy............fara suparare,dar mi se pare f aiurea ceea ce faceti sau mai bine zis ceea ce nu faceti voi2...ok,va placeti,va iubiti,e treaba voastra........dar sunt sute de km intre voi 2..........chiar asa sunteti dispusi sa va chinuiti?totusi ganditi-va ca rel voastra merge.....acum,in stadiul actual,cine stie....poate ca atunci cand o sa va mutati in acelasi oras.....poate ca n-o sa va mai suportati....

anyway,mie nu mi se pare ca sunteti constienti 100%in ceea ce \"va bagati\"....nu zic sa nu vorbiti,sau sa nu ramaneti prieteni,dar.....sa fiti un cuplu........mie mi se pare cam mult...
krd k stim in ce ne bagam..altfel nu ajungeam aici..nu?..iar la faza cu suportatul..kiar asa..nici eu nu vad dc nu ne am putea suporta..adik ne am inteles bn din prima clipa..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 17:58   #77
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default

moaaamaaa.....ma dor dintii kt offtopic e p-aci ...
in esenta nu prea trebuie sa conteze diferenta de varsta dintre cei 2 indragostiti) , sa nu fie cazuri extreme cum s-a spus 18-35-50 ani...k atunci bate la ochi important este sa fii cu cineva care te face sa te simti bine, iti ofera \"protectie\" ( si fetele stiu la ce ma refer ) nu tre' neaparat sa ai 7 dani in nush c arta..sau banu gros in buzunar....tre sa stii sa-i oferi sentimentu' de siguranta...binenteles k-n ziua d azi dragostea trece prin stomac..si in momentul cand ai anumite \" avantaje\" baiat fiind unei fete ii este mult mai usor sa t placa...Cele kre se combina cu cineva doar pt k are un Lex' sau e baiatu' tatii...clar stim soarta lor Dar mai sunt si fete care apreciaza si alte calitati intr-un baiat
am amici d 20 ani care au prietene d 24-25 ani una dintre ele..chiar a terminat dreptul akm..acu 2 ani am avut prietena d 24 ani....tre sa t simti tu bine....normal...pot sa ma simt bine si c-o fata d 15 ani.care s-arate d 20 da' totusi prefer sa-mi pun nish limite inferioare..si mai bine renunt la varsta maxima
LEXUS is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 10:39   #78
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default

inclin sa cred k....baietii mici vor fete mari si baietii mari vor fete mici (aici era vb de varsta)
Sa va dau un exemplu...un baiat de 14 ani (cunoscut de'al meu) nu-si ia gagica mai mica decat el ca deh...aia-i mica si proasta si nu stie nimic....dar el nu realizeaza ca nici el nu-i mai breaz...pe cand cei mari dex 30 ani..vor fete tinere.deh..prospaturi
Asta am observat in mare parte...DAR.nu inseamna ca toti sunt la fel...ca sa nu credeti k m-am referit la cineva anume
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 11:29   #79
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

pt mine unu varsta nu prea conteaza de indata ce ambii au depasit 18-19 ani... bine dar nici sa fie o diferenta mai mare de 5-8-10 ani ca deja nu mai merge! dar eu nu suport o singura faza si anume baietii de 21-23 care iau o fata de cls a8a-a10a ! ce naiba mai? astia nus in stare sa gaseasca una de seama lor? sau nici o fata inafara de astea mici nu pun bot la ei cas prosti?
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 11:33   #80
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

crezi tu ca-s prosti?
nu chiar..........hai sa-ti zic de ce:
1.o fata de cls a8a,a9a,a10a,nu prea poate sa iasa afara cand vrea ea ca d'eh e prea mica si n-o lasa parintii.
2.nu are pretentiile uneia de 19-20-21 de ani
3.in unele cazuri e mai usor de dus cu zaharelul
4.daca este si virgina nu stii ce perversa se poate ascunde in ea,tu trebe doar s-o scoti la iveala

mai vrei motive?????
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 11:36   #81
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default

dak-i buna ce sa-i faci?:P si in plus...dak e mai mica..poate sa o faca cum ii place lui dar mare fiind deja face fitze..
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 13:57   #82
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

true, virginele le dresezi usor/repede ..
alea deja trecute ... fac ... fitze
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 14:02   #83
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

la motivele astea ma gandeam si eu.... multe fete care le stiu, unele au fost si ceva mai speciale :P au avut prieteni de 20 ..... si va dati seama ce planuri aveau baietii cu ele... ca au facut ceva sau nu ramane de vazut... dar eu is putin mai gelos si ma oftic la tipul asta de relatii si nici nu prea stiu sa explic de ce )) o fata de 14-16 ani si un baiat de 20=24! hmmm numi place
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 15:29   #84
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default

mie-mi place......ca dak-i fata desteapta stie sa-l manevreze
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 15:35   #85
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

bine ai spus\" DACA\"! si eu am vazut multe prostutze care nu prea sunt asa istetze si cad in plasa grav de tot! asta e ... noi sa fim sanatosi
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 17:07   #86
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
true, virginele le dresezi usor/repede ..
alea deja trecute ... fac ... fitze

....i`auzi ....da ia gandeste`te mai bine pa cine o \"prostesti\" mai repede ptr sex de o noapte pe o virgina sau pe una deja \"trekuta\" ..
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 19:53   #87
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

ca bine spui devil! dar poate lu santos ii face placere so vrajeasca mai mult,so creasca 1 an (ca la astea cam atat le trebuie) si poate daca are noroc o face cu ea ... dar parca vad ca a stat 1 an degeaba si ia dat biberon :P
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 20:04   #88
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default

ma scuzati dak am inteles aiurea dar.....nu era vb de relatii?
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 20:22   #89
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"spiry_moto\"
[...] ...nu era vb de relatii?
Unii se gāndeşte doar la Tu să fii fată cuminte, să-ţi iubeşti prietenul, să nu-l īnşeli, să vă căsătoriţi, să faceţi 10 copii şi să stai la cratiţă toată viaţa
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 20:27   #90
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

pai da! era vorba de o relatie.... dar daca ne gandim bine si sexu apartine relatiei .... ( oricum eu cand am pus problema mam gandit la relatie nu la sex... dar nu stiu care a venit cu prostii dinastea cu sex sau fara oricum mie numi plac relatiile astea fata 15 si baiatu 21 !
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:47.


- Copyright 2024 4Tuning