Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 23-01-06, 08:14   #61
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Nu mai credeţi în dragoste adevărată! Nu mai puneţi botu' că femeia de lângă voi e cea mai cea, că femeia de lângă voi vă iubeşte, că, că, că. Femeia de lângă voi o să vă ardă când vă e lumea mai dragă!
gabi nu pot decat sa te aprob si sa te sustin total in afirmatia ta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 09:45   #62
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

sst_effy: la 16 ani sigur ai iubit de vreo 3, 4 ori, nu? Sigur ai avut vreo 10 relaţii \"dă belea\", cu angajamente, sacrificii şi alte ***uri d'astea, nu? Ai să vezi tu cum e să-ţi pună o femeie capac, să ajungi să mergi \"în limbă\" în faţa ei, să-i faci toate poftele, s-o consideri superlativul absolut şi când crezi că relaţia va dura forever and ever, se trezeşte că i-ai ascuns ceva (că ai ieşit cu tovarăşii la o bere, că te-a sunat o fostă gagică, etc.) şi îţi spune că ea nu mai vrea să sufere, că se simte jignită, că, că, că...

Cinste celor ce-şi pot reveni repede după o relaţie de lungă durată!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 09:57   #63
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
sst_effy: la 16 ani sigur ai iubit de vreo 3, 4 ori, nu? Sigur ai avut vreo 10 relaţii \"dă belea\", cu angajamente, sacrificii şi alte ***uri d'astea, nu? Ai să vezi tu cum e să-ţi pună o femeie capac, să ajungi să mergi \"în limbă\" în faţa ei, să-i faci toate poftele, s-o consideri superlativul absolut şi când crezi că relaţia va dura forever and ever, se trezeşte că i-ai ascuns ceva (că ai ieşit cu tovarăşii la o bere, că te-a sunat o fostă gagică, etc.) şi îţi spune că ea nu mai vrea să sufere, că se simte jignită, că, că, că...

Cinste celor ce-şi pot reveni repede după o relaţie de lungă durată!
ai inteles gresit..in primu' rand..eu sunt prietena lui LaMishto. . ..si in al doilea rand..poate k e asa km spui tu, nu te contrazic..orikm, parerile sunt impartite..eu una nu zic k vai, ce relatie super o sa am cu ubitu' meu..dar krd k totul depinde si de increderea pe care o ai fata de partener..nu?
aaa, si ink o chestie..esti sigur k ti ai revenit complet dupa ultima relatie.. ?
steffy is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 10:06   #64
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sst_effy\"
ai inteles gresit..in primu' rand..eu sunt prietena lui LaMishto. . ..si in al doilea rand..poate k e asa km spui tu, nu te contrazic..orikm, parerile sunt impartite..eu una nu zic k vai, ce relatie super o sa am cu ubitu' meu..dar krd k totul depinde si de increderea pe care o ai fata de partener..nu?
aaa, si ink o chestie..esti sigur k ti ai revenit complet dupa ultima relatie.. ?
În cazul ăsta îmi cer scuze pentru confuzie (am crezut că eşti băiat).

Văd că tu eşti din Ploieşti, iar LaMishto din Iaşi. O întrebare: v-aţi văzut vreodată, sau e \"blind love\"? Dacă o să locuiţi în continuare la distanţă, ăsta va fi primul lucru care o să omoare, încet, încet încrederea pe care, poate, acum o aveţi. O să vă roadă gândul că nu ştiţi ce face celălalt. ÎNCREDEREA este foarte importantă într-o relaţie, mai importantă - din punctul meu de vedere - decât iubirea.

PS: n-am spus \"cinste mie\" şi... nu, nu mi-am revenit deloc.

PPS: suntem tineri şi ar trebui să ne distrăm la maxim, da'... nouă ne arde de iubit
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 10:17   #65
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"sst_effy\"
ai inteles gresit..in primu' rand..eu sunt prietena lui LaMishto. . ..si in al doilea rand..poate k e asa km spui tu, nu te contrazic..orikm, parerile sunt impartite..eu una nu zic k vai, ce relatie super o sa am cu ubitu' meu..dar krd k totul depinde si de increderea pe care o ai fata de partener..nu?
aaa, si ink o chestie..esti sigur k ti ai revenit complet dupa ultima relatie.. ?
În cazul ăsta îmi cer scuze pentru confuzie (am crezut că eşti băiat).

Văd că tu eşti din Ploieşti, iar LaMishto din Iaşi. O întrebare: v-aţi văzut vreodată, sau e \"blind love\"? Dacă o să locuiţi în continuare la distanţă, ăsta va fi primul lucru care o să omoare, încet, încet încrederea pe care, poate, acum o aveţi. O să vă roadă gândul că nu ştiţi ce face celălalt. ÎNCREDEREA este foarte importantă într-o relaţie, mai importantă - din punctul meu de vedere - decât iubirea.

PS: n-am spus \"cinste mie\" şi... nu, nu mi-am revenit deloc.

PPS: suntem tineri şi ar trebui să ne distrăm la maxim, da'... nouă ne arde de iubit
np..da..normal k ne am vazut..adik nu e o chestie prosteasca..INCREDEREA e f importanta..asa e..si kt dsp distanta, sa speram k o sa se rezolve si asta..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 15:16   #66
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Încrederea trebuie să existe, altfel nu există nimic.

PS: speranţa moare ultima!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 20:30   #67
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

e aici si a confirmat :P
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 15:48   #68
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

@LaMisto & sst_effy............fara suparare,dar mi se pare f aiurea ceea ce faceti sau mai bine zis ceea ce nu faceti voi2...ok,va placeti,va iubiti,e treaba voastra........dar sunt sute de km intre voi 2..........chiar asa sunteti dispusi sa va chinuiti?totusi ganditi-va ca rel voastra merge.....acum,in stadiul actual,cine stie....poate ca atunci cand o sa va mutati in acelasi oras.....poate ca n-o sa va mai suportati....

anyway,mie nu mi se pare ca sunteti constienti 100%in ceea ce \"va bagati\"....nu zic sa nu vorbiti,sau sa nu ramaneti prieteni,dar.....sa fiti un cuplu........mie mi se pare cam mult...
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 16:07   #69
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si mie , da e treaba voastra, mi se pare copilarie ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 16:14   #70
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

Eu cel putin sunt constient. Cred ca si ea. Si sincer, nu vad nici un motiv pt care am ajunge sa nu ne mai suportam.

Oricum merci mult pt sustinere, apreciez gestul..
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 19:43   #71
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....daka o sa mearga relatia(eu sper ca da) o sa fie o poveste pentru nepotzi.....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 19:46   #72
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si asta e adevarat ..
oricum , don`t forget that, o rel. e greu de tinut si atunci cand aman2 sunt din acelasi orash ,daramite la dis. asta, voi icnercati sa faceti ce face toata lumea doar ca .. la nivelul 3 de 3 ori mai greu, etc, bafta
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 20:39   #73
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

totul depinde de increderea pe care i-o acorzi.
eu am rezistat aproape 1an jumatate...cu o tipa de 21ani din bucuresti, totul la varsta frageda de 16ani, si ne vedeam odata la luna.
totul a mers bine...pana intr-o zi, cand totul parca s-a schimbat, si nu am mai recunoscut-o.
valib is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 21:30   #74
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Pai era si normal.. nu prea tin relatiile la distanta.. la un moment dat oricare dintre noi o sa-si doreasca sa aiba o persoana langa el.. si daca voi va vedeti o data la cine stie cat timp... te cam saturi sa astepti...

Relatiile la distanta nu rezista, parerea mea.. e si o vorba.. ochii care nu se vad se uita...
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 06:23   #75
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

@d3vilish_lips & EvLSant0S: meri, asa sa fie

noi nu ne-am mai vazut cam de 2 sapt..si o sa ne vedem cam peste doua.. deci tot ceva de genu, odata pe luna.. dar din oct, sper sa fiu zilnic in ploiesti, deci se va rezolva. sper doar sa nu se intample alte chestii pana atunci..
LaMishto is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:47.


- Copyright 2024 4Tuning