Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-06, 10:38   #211
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by mihai88
da mah da si ele o cauta,de ex pe spate la c*r scrie F**k my a** sau ceva de genu asta(cunosc),deci e no comment..daca ea vrea e bine...daca nu vrea.....e de rau

in concluzie lasati minorele ca astea aduc belele....axati-va pe majore ca e mai bine

Bafta
si majorele pot aduce belele...parca lor le-o fi frica sa spuna ca le-ai violat...sa fim seriosi
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 17:26   #212
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

.......lasa k am auzit eu si de barbatzi care au zis k au fost violatzi de femei ......imagine femeia in spate .....in fine cica lor nu le placea kat de idiot sa fii
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 18:12   #213
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips
.......lasa k am auzit eu si de barbatzi care au zis k au fost violatzi de femei ......imagine femeia in spate .....in fine cica lor nu le placea kat de idiot sa fii
hahaha devil azi am discutat la ora de sexologie la scoala despre asta! cica niste fete l-au imbatat pe unu... si l-au dus acasa plm si i-au traso... dar cum? cu un pix in fun_D... ! acum depinde si de cine te violeaza,daca e buna hmm ne mai gandim! acelasi lucru spun si fetele numai ca-s violate de toti tampitii!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 22:23   #214
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

.....buhahahahhaahha pasta nu o auzisem funny orikum.....dak nu va mai place de ea sau sia puso cu altu nu mai conta k arata bine sunteti in stare sa spunezti k va violat
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 00:15   #215
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Cool Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips
.......lasa k am auzit eu si de barbatzi care au zis k au fost violatzi de femei ......imagine femeia in spate .....in fine cica lor nu le placea kat de idiot sa fii

unde norocu asta pe mine de 3 blonde .. da fara pix
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 12:51   #216
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

asta i-am si noi baietii la profa dar fara piX ... si cica profa tot nu am fi fost de acord! nu stie cu cine sta in clasa inseamna!

si la fete e valabil.. sa vina unu bun din telenovele... pfff nici nu mai discuta direct capul jos fundul in sus!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 13:47   #217
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

da-le dreacu de telenovele...
pt manelistele alea ... sa vina gutza/copchilu' de tinichea... sa vezi ce ridica cwru
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 14:22   #218
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

nu conteaza ca e mai mare...ca e mai mica...important e sa va potriviti atat sufleteste cat si trupeste (bine bine...ideal...mai greu de indeplinit)
valib is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 14:37   #219
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

cam asa e ... dar sa aibe amandoi o varsta mai buna... adiac eu de ex nu suport sa vad o fata de cls a8a a9a cu unu de 19-20-21 ! ce plm relatie mai e si asta ma?! )))) 2-3 ani max sa spunem ca merg dar prea multi strica... ! dar de ex ea sa aiba 27 el 33 nu zic nik pt ca sunt amandoi destul de maturi sa gandeasca! dar una de 15 ani ce masa gandeste asta ca nici nu stie pe ce lume traieste!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 14:40   #220
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

eu am ramas cu gura cascata...cand am auzit ca fosta mea prietena(de acum 1an, cand ea era a 12a, actualmente 19ani) se logodeste cu un tip pe care il stie de 3luni, tip care are 31ani. Nunta e stabilita peste 3luni.
mai zi ceva la asta....
valib is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 14:46   #221
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

da zic: E NEBUNA RAU FOSTA TA PRIETENA! si inca o data mustang are dreptate"aparentele inseala" ! ))) nu cred ca te asteptai la asa ceva din partea ei nu? hmzzz... cred ca trebuie sa ma grabesc si sa nu=mi las jumatatea ca poate o pierd draq..
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 14:52   #222
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

clar ca nu ma asteptam la asa ceva, caci o stiam FOARTE BINE zic eu(stiam toate secretele ei, dar se pare ca nu tot ce a fost...mai este si acum)
de cand ne-am despartit, relatia s-a racit tare mult, desi uneori parea ca am ramas foarte buni amici, a schimbat vreo 6prieteni de atunci.
zilele astea am tot incercat sa ii explic si sa o conving ca disperatul sa nu faca prostia de a se logodi, ca e prea devreme, ca mai are de experimentat, de gustat din viata(pana cand a terminat a 12a era virgina)....dar ea sustine ca EL e ACELA. Am incercat sa ii explic...ca daca El e alesul...atunci va fi aici si peste un an, si peste doi....si ca au toata viata inainte, dar degeaba...

hai ca pe tip il inteleg...la 31ani nu mai ai timp de pierdut, trebuie sa isi lege viata de cineva...incetul cu incetul, femeile mai pentru el sunt ocupate deja, fiecare pe la casa ei, etc...dar daca stau sa ma gandesc...cat de greu am convins-o eu de unele lucruri...atunci cata abureala poate avea tipu` in el...
valib is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 15:09   #223
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

si sa stii ca multi si multe se aseaza la casa lor pt ca nu vor sa ramana pe afara de tot! asa ca nu conteaza decat sa existe 2, o casa si 1 copil sa se numeasca si ei familie! nu cred cati se mai iubesc azi intr-o familie ca atunci cand s-au luat! dar de ce stau impreuna? fie pt copil daca au, fie ca daca se despart rar isi mai gasesc pe altcineva .. dar sunt si unii/unele care divorteaza si au noroc sa gaseascsa sau suporta sa stea alone! cam asa sta treaba!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 16:40   #224
Mystic

Stage 2
 
Mystic's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 45
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

eu am o tipa in clasa care umbla cu unu de 26 ani si in vara vroiau sa faca nunta...bine ca au rupt relatia la timp.Concluzia ca aia de varste mari care umbla cu pustoaice de liceu sunt prea inaptzi pt a-si gasi o fata de seama lor si astfel apeleaza la pustoaicele noatre naive,ele fiind fascinate de atata "maturitate"
Mystic is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 17:19   #225
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

asa spun si eu ca nu-s in stare sa-si gaseascsa ceva pe masura lor... dar cica ei urmaresc si prostii ca ele la o varsta mai pana in 17 sunt prostite mai usor! plm.. draq stie ce e in capul lor,dar nu cred ca il au astea care fac astfel de lucruri!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:21.


- Copyright 2024 4Tuning