Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-06, 13:40   #361
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

lasa mah ... ca o sa isi dea idiotu' seama odata si-odata
sa vezi atunci rasu' de pe lume
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 02-10-06, 20:58   #362
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Da`l in pwla mea de lake , tre` sa fii putzin dobitoc sa nu itzi dai seama ce tzii de mana mai ales cand itzi zic totzi din jurur` tau ca nu e buna si ca face fel si fel de chestii ! dar daca prostii ar durea...... ! ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 18:12   #363
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

eu sint in extrema cealalta!
adik ea mai mare!
eu aproape 25, ea 30! in fine! sintem aproape despartiti, dar nu din cauza diferentei de varsta... asta nu e o problema...
eu am preferat intotdeauna ca prietenele mele sa fie mai mari si de obicei nu prea iau in calcul nimic sub varsta mea, pt ca e cam pierdere de timp si de nervi...
nu vreau sa jignesc nici o fata, dar ele se maturizeaza complet abia pe la 25 de ani...
dmn is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:34   #364
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Normal frate ca e mai bine sa ai o pretena mai mare mai ales la varsta mea (18 ani ) , in ultimu timp nu am stat decat cu 23 , 24 , 25 si putzin timp cu 30 (ata ete , nu=mi arat varsta) si am o relatzie stabila de 1 an si 2 luni si tipa are 22 ani ! pai cum sa ma combin cu una de 18 ani sau 19 ca ma apuca durerea de cap , mai imi iau limba in gat prin scoala cu una sau alta dar asa la abureala sa nu ma plictisesc prin pauze dar cand le aud ce vise au fetele imi vine sa-mi dau pumni in cap :P ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:08   #365
metal_militia
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
metal_militia's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 882
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

cu 12 ani mai mare ca tine ...nu esti normal..si in sensul foarte bun
...si mie tot asa imi place da nici chiar 12 ani...diferenta maxima a fost de doar 2 ani mai mare k mine...si exact cu am citit mai sus consider k relatia stabila cu o fata cu o varsta mai mica k a mea e o pierdere de resurse, hai poate cu un an mai mica da sa gandeasca cum trebe ...grea meserie, noroc k ne sacrificam s-o facem si pe asta
metal_militia is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:23   #366
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

da,chiar,ma apuc si eu,sa va compatimesc!!!!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:30   #367
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Pai nu ma prea crede lumea ca am 18 ani si e mai bine asa , am 1.87 inaltzime si par destul de matur ,in schimb am o mica problema in preioada asta , am slabit putzin cam mult in vara asta vreo 10 kg in 3 luni (nu e vb de boala)dar nu am dormit niciodata mai mult de 6 ore pe noapte si de multe ori nu doarmeam cate 48 de ore si tot asa , mancam 1 data pe zi si chestii de astea , m-au omorat femeile .E bine sa te mai si "descarci" din cand in cand dar nu aproape in fiecare noapte si poate de 2-3 ori pe noapte ca o sa va uscatzi de tot ,acu fac o pauza de vreo 2-3 luni , o iau mai usor cu femeile si stau draq pe acasa ca sa ma ingras ca daca bate vantu mai tare poate zbor de pe drum ! NU`S MANIAC (sa nu avem discutzii dar imi plac femeile peste limita) ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 10:18   #368
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

fasss!!! stai linistit! daca ea avea 30 de ani fii sigur ca te-a mirosit! si nu neaparat din aspect, cat din conversatie!
sa nu traiesti nici un moment cu impresia ca ai prostit-o! te-a acceptat asa cum esti...
femeile sint femei! si mai ales cu o femeie de 30 de ani nu prea tine vrajeala si... respect! ce-i al lor e al lor... nu prea poti sa le pacalesti...
dmn is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 11:53   #369
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

lasa ca esti plictisit de ele la 18 ani....dar sa te vad eu pe la 30 - 35 de anishori...dupa ce fel de fete ai sa te uitzi ???...oare ....
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 12:22   #370
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

D c zici ca ma recunoscut ??? Ai imresia ca daca am 18 ani nu ma duce capu sa port o conversatie "decenta" sau cum ?????In primu` rand stia ca sunt mai mic ,ea credea ca am la 23 max 24 ani , nicidecum ca as avea 18 si la urma urmei asta este , am avut noroc :P si nu aveam nici o sansa sa stau cu ea pt ca la urma urmei tot afla si e o diferentza de varsta si de pretentii la urma urmei ! oricum ata ete ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 16:33   #371
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

putea sa-ti fie mama..si ce te mai bucurai )))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 16:49   #372
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

nu mah! nu o lua asa! nu era vorba de consistenta discutiei... ci pur si simplu de felul de a fi... si de modul in care privesti lucrurile...
nu o lua ca pe o jignire! e vorba de oarece dezinvoltura pe care ti-o pierzi odata cu timpul...
la asta ma refeream! anyway! good for you! bine ca ti-a iesit!
dmn is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 20:40   #373
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Oricum o fost scurta de tot relatzia dar super tare(cateva zile acolo) , ma socat modul in care a evoluat relatzia intr-o perioada ffffff scurta de timp (intzelegetzi ce vreau sa zic) ! sincer, nu ma asteptam la asa ceva ! Oricum e normal ca yo sa privesc lucrurile la 18 ani total diferit de cum le priveste ea la 30 , yo vreau cat mai multe femei la varsta asta ,ea vrea copil (doar eram yo copil ce-i mai trebuia unu ??? ),familie si chestii de astea , dar na ,nu mai conteaza acu , ma mai gandesc din cand in cand la "relatzia" asta , adik fosta relatzie si d c sa nu recunosc : A FOST SUPER ! ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 09-10-06, 12:42   #374
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

am de ales intre 18 ani ,liceu terminat si acum casnica ,fumatoare ( eu nefumator) ,fata astepta sa faca scoala de soferi si dupa aceea zice ca va da la fac si o fata de 19 ani ,primul an la academia navala din cta,singura in apartament (parinti plecati in afara) ,se plictiseste cam repede in general ,dar nu asa de simpaticuta ca prima .voi ce ati alege si care credeti ca ar fi de durata ?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 09-10-06, 12:46   #375
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

...cred k ai dat tu singur raspunsul just follow your heart!
Trixi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:31.


- Copyright 2024 4Tuning