Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-11-08, 22:11   #541
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
mda--- hai sa trec si eu la lucruri mai serioase... yoda... rx8-ul in comparatie cu monovolumul/van-ul si toate celelalte expresii care de fapt e sav-ul ala s-max s-a tinut bine sau am sperante?
s-a tinut fff tare!nu are nicio legatura cu rx8.vezi ca e si un filmulet 5536 pe pagina 23.pacat ca e cam grea masina ta in rest felicitari!
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline  
Old 17-11-08, 22:13   #542
B 19 D E Z

Stage 2
 
B 19 D E Z's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 44
Thumbs up Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by doru_mwe View Post
salut.spre uimirea ta hondele alea chiar au motor de 1.4 asa mare cum il vezi tu si spre mai marea ta uimire si a baiatului cu smartu chiar au 74,8 cai....la baza.ce am facut noi la ele se cheama tuning!caci asta e si ideea nu ? sa ai motor mic la baza si sa scoti cat mai mult din el.eu la tulcea ce puteam sai zic lu iulian baiatul cu GTO? ca nu ma dau cu el ca stiu ce are pe masina?fati si tu ceva la masina ca sa fii competitiv cu noi nu ca noi am fi cei mai cei.SI PT ORGANIZATORI........DC MAI FACETI GRUPA A1 DACA NIMENI NU PUNE POZE SI FILMULETTE CU NOI? nu avem aceleasi drepturi cu ceilalti participanti?????????????
sall dar tovarasu k honda civic verde castigatorul A1 vip-uri "ascutitorile" cu cat cp avea mai multi k tine
B 19 D E Z is offline  
Old 17-11-08, 22:14   #543
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by SpeedeR View Post
E si mai trist daca tu de acolo iti iei gagicile... din nou,asta e...fiecare cu ce poate

sincer...imi pare rau pt tine
vezi ca ai devenit f nesimtit!cred ca am gasit explicatia la ce a zis Lucian ...nondisjunctia cromozomiala a perechii 21....de-aia ai iesit asa!
yoda is offline  
Old 17-11-08, 22:16   #544
Floris

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 132
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by GRIGO View Post
Felicitari organizatorilor
intr-adevar o cursa foarte reusita .... au fost cateva neplaceri ...
mai ales la inceput cand toata lumea ingheta de frig si astepta sa inceapa cursa si ea nu incepea ... probabil ceva probleme pe acolo ...
cred ca anumite masini au fost din greseala in grupele in care nu trebuiau sa fie ...
si ar mai fi cateva de comentat in legatura cu organizare dar nu ma intind .. probabil nu sunt in masura sa comentez...
insa s-a vazut lipsa de educatie a catorva tarani din braila, animalele alea care au inceput sa scuipe pe masinile baietilor care asteptau la start...
se stiu ei care sunt .... TARANI, IDIOTI, ANIMALE ... si inca ma abtin ...
nu am facut referire in special la cei din braila ... ci doar la animalele alea care au dat dovada de CIOBANISM....
unii chiar nu merita sa li se serveasca asemenea spectacol, nu stiu sa aprecieze....
poate acel baiat care a fost scuipat a venit de la distanta mare ca sa se dea si sa faca spectacol ... insa el este tratat cu "respect" de niste zdrente de oameni...
in fine ...
sanatate!

oricat te-ai chinui, tu , eu, sau altii cei 7 ani de acasa nu se pot inghesui in ghiolbaneala unora
ma refer chiar si la cei care m-au huiduit si pe mine ca nu incepea cursa, de ... sincer imi venea sa-mi bag picioarele si sa o declar inchisa inainte de a o incepe
dar am prea mult respect pentru participanti

nu stiu cat dintre participanti citesc aceste randuri, dar daca o fac si se regasesc in cele ce urmeaza... sa am scuze aceia la care am tipat, am zbierat in parcul inchis
eram nervos ca nu aveam cum sa-i organizez, sa-i parchez,. imi venea sa ii fun supraetajati.
ati venit peste cele mai optimiste asteptari

MULTUMESC TUTUROR (mai putin ciobanilor)

ne vedem la anul in aprilie sau....
poate de craciun la un drift pe gheata?
ce ziceti?
tenteaza?
Floris is offline  
Old 17-11-08, 22:16   #545
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
asta ar trebui sa-ti dea de gandit!si poti sa ne spui nenea pt ca atunci cand unii dintre noi mergeau la curse altii se incaltau cu fesul si treceau in picioare pe sub pat!iar ref la carii.....da am mirosit si carii da am facut si fac operatii pt ca asta e specializarea mea, da Lucian si multi altii au muncit pt tot NU E RUSINE din contra...tu ce ai facut?ai cheltuit banii parintilor si ai tras de o cola la victoriei?!te face mare pisicher?nope, ci doar putin fericit in nefericirea ta!
WOW...e primul post in care ai vorbit kiar ok, fara sa iti folosesti stilul tau
kiar sunt de acord cu tine, nu e nici o rusine dar nici nu ne cunoastem sa stii tu ce fac eu se pare ca nici la varsta voastra, nu ati invatat ca aparentele insala

totusi, te felicit pt ca poti vorbi normal...pacat ca nu o faci tot timpul
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 17-11-08, 22:17   #546
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
s-a tinut fff tare!nu are nicio legatura cu rx8.vezi ca e si un filmulet 5536 pe pagina 23.pacat ca e cam grea masina ta in rest felicitari!
am o exprimare aiurea.....masina ta s-a tinut f tare nu rx8
yoda is offline  
Old 17-11-08, 22:17   #547
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
asta nu o cred
P.S.: Atunci eram cu un urs de BR in 2 culori.. verde cu argintiu... nu Verde inchis cu deschis care era NSL-ul
ZerO_CooL is offline  
Old 17-11-08, 22:22   #548
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by ZerO_CooL View Post
ms ZerO_CooL
Marian20 is offline  
Old 17-11-08, 22:22   #549
doru_mwe
Honda Driver

Stage 4
 
doru_mwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 253
Member of:
[Honda]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by B 19 D E Z View Post
sall dar tovarasu k honda civic verde castigatorul A1 vip-uri "ascutitorile" cu cat cp avea mai multi k tine
nu stiu nici eu si nici el cati cai avem pe ascutitoarele noastre dar cert e ca imi da o masina pe 402 deci nui prea mare diferentza dar destula incat sa ma faca.stiam ca unul din noi va ajunge in finala si uite ca am ajuns amandoiapp o sa vin si cu supernova la urmatoarele legale sa ne dam asa ca intre dacii
__________________
v-tec power
doru_mwe is offline  
Old 17-11-08, 22:24   #550
B 19 D E Z

Stage 2
 
B 19 D E Z's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 44
Thumbs up Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by Floris View Post
oricat te-ai chinui, tu , eu, sau altii cei 7 ani de acasa nu se pot inghesui in ghiolbaneala unora
ma refer chiar si la cei care m-au huiduit si pe mine ca nu incepea cursa, de ... sincer imi venea sa-mi bag picioarele si sa o declar inchisa inainte de a o incepe
dar am prea mult respect pentru participanti

nu stiu cat dintre participanti citesc aceste randuri, dar daca o fac si se regasesc in cele ce urmeaza... sa am scuze aceia la care am tipat, am zbierat in parcul inchis
eram nervos ca nu aveam cum sa-i organizez, sa-i parchez,. imi venea sa ii fun supraetajati.
ati venit peste cele mai optimiste asteptari

MULTUMESC TUTUROR (mai putin ciobanilor)

ne vedem la anul in aprilie sau....
poate de craciun la un drift pe gheata?
ce ziceti?
tenteaza?
cele mai mari respecte pentru dumnevoastra si sper sa facem si niste drift pe gheata sa inchidem anu k un eveniment frumos si ar fii de vis dak ati face lucru asta de craciun va salut si va respect
B 19 D E Z is offline  
Old 17-11-08, 22:29   #551
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

respectele mele,Domnule Florin, si la mai mare!
B39738 is offline  
Old 17-11-08, 22:29   #552
BR85SHU

Stage 2
 
BR85SHU's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 37
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by Floris View Post
oricat te-ai chinui, tu , eu, sau altii cei 7 ani de acasa nu se pot inghesui in ghiolbaneala unora
ma refer chiar si la cei care m-au huiduit si pe mine ca nu incepea cursa, de ... sincer imi venea sa-mi bag picioarele si sa o declar inchisa inainte de a o incepe
dar am prea mult respect pentru participanti

nu stiu cat dintre participanti citesc aceste randuri, dar daca o fac si se regasesc in cele ce urmeaza... sa am scuze aceia la care am tipat, am zbierat in parcul inchis
eram nervos ca nu aveam cum sa-i organizez, sa-i parchez,. imi venea sa ii fun supraetajati.
ati venit peste cele mai optimiste asteptari

MULTUMESC TUTUROR (mai putin ciobanilor)

ne vedem la anul in aprilie sau....
poate de craciun la un drift pe gheata?
ce ziceti?
tenteaza?
tenteaza ... si uite cat de mici am fi unii dintre participanti chiar citim aceste randuri .... cu cel mai mare respect BR_85_SHU
BR85SHU is offline  
Old 17-11-08, 22:30   #553
B 19 D E Z

Stage 2
 
B 19 D E Z's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 44
Thumbs up Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by doru_mwe View Post
nu stiu nici eu si nici el cati cai avem pe ascutitoarele noastre dar cert e ca imi da o masina pe 402 deci nui prea mare diferentza dar destula incat sa ma faca.stiam ca unul din noi va ajunge in finala si uite ca am ajuns amandoiapp o sa vin si cu supernova la urmatoarele legale sa ne dam asa ca intre dacii
k cea mai mare placere te astept nu dau inapoi
si felicitari pentru locu 2 multa bafta incontinuare
B 19 D E Z is offline  
Old 17-11-08, 22:32   #554
doru_mwe
Honda Driver

Stage 4
 
doru_mwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 253
Member of:
[Honda]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by B 19 D E Z View Post
k cea mai mare placere te astept nu dau inapoi
si felicitari pentru locu 2 multa bafta incontinuare
lasami in pv un nr de telefon ca vin saptamana asta sau viitoare pe la bucuressti si poate o comitem de una mica(vin cu honda)
doru_mwe is offline  
Old 17-11-08, 22:35   #555
BR85SHU

Stage 2
 
BR85SHU's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 37
Exclamation Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

cum ziceai si u ceva mai sus ... B 19 DEZ ... nijte filmuletze de la A1 ceva ?
BR85SHU is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -