Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-11-08, 20:22   #496
dee jay

Stage 1
 
dee jay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 15
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

nu trebuiesc atacati cei care sunt pe margine ca trebuie recunoscut faptul ca ajuta si ei la creerea atmosferei de cursa legala sau .... mai putin legala
dee jay is offline  
Old 17-11-08, 20:23   #497
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

referitor la punctul 3 nu a zis nimeni ca e peste uga.doar ca va merge bine)era vb de altceva.sincer e cam greu sa il bata cineva vreodata la grupa asta
__________________
REVO ST3,APR RSC exhaust,ITG intake,Sachs Perfomance Clutch with SMF,QUAIFFE lsd,update breather kit,FORGE dv&bov,NEUSPEED dog bone,NEUSPEED rear sway bar link,H&R sway bars,EIBACH pro kit springs,BILSTEIN B8 shock absorber,VDO TURBO boost gauge,OZ ULTRALLEGERA 18"rims with MICHELIN PS2,AUTOTECH HPFP,S3 brakes pads DS2500,S3 intercooler,FORGE twincooler,IE rods,KO4 turbo,S3 injectors,S3 camshafts,RS4 FPR VALVE,Wot box,Boost controler,MOTUL fluids,CARBON LOOK.etc
naka66vio is offline  
Old 17-11-08, 20:24   #498
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

1. nu neaga nimeni potenta acelei masini...
2. am provocat leon'ul si bertonele pt ca am vazut ca merg bine si din pakte a avut grija UGA de mine dar ei nu au mai acceptat (am inteles, erau obositi) si oricum nu s-au mai tinut libere... dar repet, vroiam sa vad cat de tare merg pe langa a mea
3. Cupra se tinea bine cu UGA... garantez si dak zici ca nu avea ce sa discute nici cu o asa Cupra (care a iesit pe "2" in grupa E) atunci cu atat mai mult acolo s-ar distra mai tare, nu ? (dar nu sunt din categoria care ii indeamna pe cei ce au masini potente sa urce o grupa)
Achim is offline  
Old 17-11-08, 20:29   #499
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
vezi ca sunt prieten bun cu Dragos cu kadetul si inainte de cursa cu tine am vb de rezultatul previzibil.rugamintea mea a fost sa ti-o dea destul de rau ca sa-ti mai scada nasul acela iar despre intalnit ne vom intalni pt ca realizez ca nu ai inteles nimic din ultima noastra discutie!
sa o luam in ordine:

1. daca as fi crezut ca il fac pe Uga ar fi insemnat sa fiu ...ca tine
2. chiar daca nu il rugai tu, marele ioda, ma facea...dar nha, ne place sa ne dam importanti nu?!
3. Adu'mi o persoana cunoscuta, nu "prietenii" tai , cu care m'am dat si m'a facut iar apoi eu am zis k l'am facut...astept sa imi zici,sa stii
4. live nu am avut nici o discutie daca nu tii minte... astept sa imi zici unde si cand sa vad daca am cva d facut, pt k nu meriti sa imi fac timp pt tine
5. esti amuzant in frustrarea ta...serios
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 17-11-08, 20:39   #500
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Promit ca aduc o echipa de majorete pt circul vostru de oameni maturiMai exista si PM(PRIVATE MESSAGE),de asemenea YM(yahoo messenger),acolo puteti vorbi decat voi certaretilor,sau aveti nevoie de arbitrii si fani?Daca eram arbitru aveati "rosu" pana acum!
Mai lasati-o moale 5min,poate vor fotografii sa uploadeze niste poze si n-au loc de voi
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 17-11-08, 20:41   #501
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

dc nu? asa vedeti si voi ce om e "iuda"


chiar...asteptam cu sufletul la gura filme si poze
SpeedeR is offline  
Old 17-11-08, 20:42   #502
MadCow

Stage 5
 
MadCow's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 700
Member of:
[Opel]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
1. nu neaga nimeni potenta acelei masini...
2. am provocat leon'ul si bertonele pt ca am vazut ca merg bine si din pakte a avut grija UGA de mine dar ei nu au mai acceptat (am inteles, erau obositi) si oricum nu s-au mai tinut libere... dar repet, vroiam sa vad cat de tare merg pe langa a mea
3. Cupra se tinea bine cu UGA... garantez si dak zici ca nu avea ce sa discute nici cu o asa Cupra (care a iesit pe "2" in grupa E) atunci cu atat mai mult acolo s-ar distra mai tare, nu ? (dar nu sunt din categoria care ii indeamna pe cei ce au masini potente sa urce o grupa)
pacat ca nu s-au tinut si liberele - se mai reglau cateva conturi.
in legatura cu chestia cu cupra si UGA sincer trebuie sa te contrazic. cupra aia a voastra merge cam cum merge masina mea, iar masina mea e muuult sub UGA.
__________________
Opel Astra GTC OPC
MadCow is offline  
Old 17-11-08, 20:43   #503
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

posturile se pot face si simultan
si eu astept poze si filme dar nu puteam lumea sa aiba o perceptie deformata despre anumite lucruri prezentate aici
Achim is offline  
Old 17-11-08, 20:44   #504
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by MadCow View Post
pacat ca nu s-au tinut si liberele - se mai reglau cateva conturi.
in legatura cu chestia cu cupra si UGA sincer trebuie sa te contrazic. cupra aia a voastra merge cam cum merge masina mea, iar masina mea e muuult sub UGA.
masina ta a mers putin mai incet decat Cupra alba la Brasov, iar Cupra gri acum merge mult mai tare decat Cupra alba la BV si pleaca mult mai bine (LSD Quaiffe)

dar tu stii mai bine

app... singurul care s-a dat cu amandoi (si cu UGA si cu Alecs) a zis ca ar trebui sa fie pe acolo cei doi... dar dak UGA nu a apasat toata pedala, nah... nu cred ca il costa nimic sa se dea (dak exista context)

Last edited by Achim; 17-11-08 at 20:51.
Achim is offline  
Old 17-11-08, 20:58   #505
snake'

Stage 1
 
snake''s Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 22
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

SUPER EVENIMENT!!!!Il asteptam si pe cel de la anul,din cate am auzit prin aprilie,super organizare,super masini,super spectacol,.....putina dezorganizare din partea spectatorilor,in rest totul a fost frumos....sa nu tinem cont ca a fost fff frig(dar asta este-noiembrie??!!),si s-a asteptat pana ce a inceput spectacolul...Felicitari inca o data ORGANIZATORILOR,au facut o treaba buna...

P.S. Care m-ai aveti ceva poze sau filmulete de la Grupa A1???
snake' is offline  
Old 17-11-08, 21:04   #506
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by SpeedeR View Post
dc nu? asa vedeti si voi ce om e "iuda"


chiar...asteptam cu sufletul la gura filme si poze
c0 a1 e termiNA ***ul ca ne intalnim rpd si iese prost pt tine!
si vad si restul cine esti tu vs mine!
yoda is offline  
Old 17-11-08, 21:04   #507
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Ma Yoda ... te-ai schimbat mult de cand ti-ai luat masina de tanti - ai inceput sa-i bagi in seama pe aia care se dau cu masina "lui mami" ... cand ii lasa mami ! Ai luat-o razna si tu !

On topic - nu mai faceti atatea speculatii referitoare la UGA si implicit Dragos. Nu am auzit sa refuze vreo cursa si nu cred ca o sa inceapa acum. E timp pt toate ... la timpul lor. Noi sa fim sanatosi. Inca o data felicitari Dragos (UGA) !!!!!
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 17-11-08, 21:06   #508
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

eu spun ca va .....aiurea!!!!!

Speeder mai tii minte cand aveam un golf 5 gti rosu si ai spus ca e de rahat,........acum am alta masina tot rosie....cand ne dam??
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline  
Old 17-11-08, 21:06   #509
b_13_wrc

Stage 4
 
b_13_wrc's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 285
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Quote:
Originally Posted by MadCow View Post
pacat ca nu s-au tinut si liberele - se mai reglau cateva conturi.
in legatura cu chestia cu cupra si UGA sincer trebuie sa te contrazic. cupra aia a voastra merge cam cum merge masina mea, iar masina mea e muuult sub UGA.
Trebuie sa tzinem cont de modificarile pe care le aveai tu la BV si ca eu aveam doar soft marca RBN (asta pt ca am auzit ca pana sa ne dam si chiar dupaia ai scos vorbe prin iasi ca rbn nu face masini bune) Bineteles ai sa-mi zici acum ca ai ratat treapta dar la calificari nu ai ratat nimic si tot in fatza am fost.... Bafta in contiuare si sper sa mai avem ocazia sa ne dam!
__________________
Cupra 2.0 TFSI
Dream Squad-www.ddss.ro

Last edited by b_13_wrc; 17-11-08 at 21:09.
b_13_wrc is offline  
Old 17-11-08, 21:07   #510
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 15-16 NOV - BRAILA - CURSA DE INDEMANARE SI CURSA DE ACCELERARE

Cine are poze de la liniutele pe care le-am facut este rugat sa le posteze aici: http://ono41.ro/forum/showthread.php?p=6269#post6269


Multumesc!
ono41 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -