Re: 156 tuning
Masina ta arata bine in general,si spun in general pentru ca ar trebui sa scapi cat poti de repede de eleron care nu are nici o treaba cu restul masinii si apoi revino la culoarea originala pentru capota,plafon si oglinzi.
__________________
RENAULT MEGANE SEDAN
Last edited by petre 1; 27-06-11 at 20:54.
|