eu totusi imi sustin ideea....n-am rabdare cu google...cum probabil multi altii nu au, shi chiar va rog sa puneti shi masinile personale...sau vazute prin localitatile din care apartineti...
musai alfa 147!
eu consider thread-ul asta sursa de inspiratie....merci!