de aprox 4 luni purec internetul in vederea cumpararii unui alfa 156.mare problema avand invedere ca vreu sa il cumpar neaparat din occ.acum,alta problema apare.nu stiu la ce tip de motorizare sa ma opresc avand in vedere ca masina va fi tunata.atat motor,suspensie si frane cat si exterior.de aceea cer un mic ajutor de la voi.caut persoane care au avut sau care sunt documentate sa imi dea cateva informatii utile,linkuri,orice e bine venit.pe urma, ce nu mai stiu este...care sunt consumurile reale,daca se monteaza in tara instalatii gaz,unde si cat costa,ceva firme din romania care se ocupa de tunarea unei astfel de masini,adrese unde pot sa gasesc preturi concrete...in romania...bineinteles,pt ca occ te usuca de bani.oricum totul e util pt mine.asa ca va rog dati-mi o mana de ajutor.toate cele bune.
p.s cam ceva de genul asta as vrea sa am masina.se poate face in romania sau imi iau gandul