Detin o Alfa 156 SW din 200o, 2.0 TS SELESPEED..si sunt super multzumit de ea...maine e programata la schimbat distributia

)..si acel zgomot(scartait) la suspensia fata il am si eu..nu face non-stop...face dim cand e rece

..sfat concret cum scap de el(adica mura in gura

) )
azi am gasit un kit suspensie complet pe sport(asta am si original..dar e varza) si am ajunge pe undeva pe la 24 mil..stie careva ceva mai ieftin??
sau stie careva de unde din germania gasesc asa ceva..sa scap de TVA si alte taxe, etc., k pe 11.05.2008 plec dupa alta alfa in germania..pentru fratele meu
eu sunt virusat din 2000...cu virusul alfa cu o alfa 33 din 87 cu 4 carburatoare motor de 1.5 ..si dupa am bagat pistoane de 1.7 in el

)
dupa am avut una pe injectie din 92( pe care o am inca

)..dar sta acasa de 3 ani

(..in RK

) o fac de liniutze..e refacuta complet la caroserie...
bafta