Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-10, 02:49   #2701
ing3r
Daewoo Driver

Stage 5
 
ing3r's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of:
[DAEWOO]
[Fiat]
Default Re: Club ESPERO

Da ma, dar poate ca si-a pus volan "Happyface" ca sa inceapa ziua bine de dimineata :P .
Sincer, pielea de pe el si modelul in sine costa ceva. Acum depinde de gusturi unde se potriveste mai bine, pe ce masina, etc...
Si intr-adevar, cand te apuci de modificari, fie ele doar de estetica, trebuie sa accepti si laude si critici, ca poate cei ce te critica au trecut si ei prin etapele astea, sau pur si simplu impart parerea majoritatii !
ing3r is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 07:31   #2702
Mr.Special

Stage 4
 
Mr.Special's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 185
Default Re: Club ESPERO

Ok dragi prieteni volanul meu e urat ce sa mai vb...... eu merg la interior pe un model inventat de mine care sa cuprinda piele alba,carbon si cristale. Asta e sunt mai excentric......imi place sa fac din rahat bici......scaunele spre exemplu cand le-am luat nu dadeai 2 lei pe ele (vezi poza) si acum cu ventilatie,incalzire,cristale,pietre si carbon valoreaza cat jumatate de espero. Am sa mai pun poze pe masura ce mai termin vreun element de tapitzat. Cand o sa modific bordul si o sa-l tapitzez o sa se vada volanul mult mai bine. Pozele nu au iesit cum trebuie sunt facute cu un telefon,in realitate dau mult mai bine.Nu fac nici un chich si o sa vedeti ca fiecare element se potriveste cu celalalt exact ca un puzzle. Cine vrea sa vada live tot ce am facut si o sa mai fac la masina ma intalnesc cu cea mai mare placere oriunde in Bucuresti. Id meu l-am lasat si cu cateva posturi mai sus: mr_special2007
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	kkk.JPG
Views:	107
Size:	3.77 MB
ID:	1495291  
Mr.Special is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 07:59   #2703
Mr.Special

Stage 4
 
Mr.Special's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 185
Default Re: Club ESPERO

Robert vazandu-ti masina acum ma simt mult mai bine. Nu te supara spuneai ca volanul meu e chich?? ) =)) si ce muzica tare ai =)) =)). Fiecare face ce poate la masina lui si alta data nu mai cauta sa razi de altul mai ales cand esti un ras.
Mr.Special is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 10:48   #2704
^^Splash^^
Daewoo Driver

Stage 3
 
^^Splash^^'s Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 161
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club ESPERO

Quote:
Originally Posted by Mr.Special View Post
Robert vazandu-ti masina acum ma simt mult mai bine. Nu te supara spuneai ca volanul meu e chich?? ) =)) si ce muzica tare ai =)) =)). Fiecare face ce poate la masina lui si alta data nu mai cauta sa razi de altul mai ales cand esti un ras.
Cred ca deja tu incepi sa jignesti lumea pe aici,cand tie ti-au fost aduse doar critici in cel mai rau caz.nu e cazul sa incepi sa te iei de lume doar pt ca au zis de volanul tau ca e urat . Invata sa accepti si critici ca nu au omorat pe nimeni.
Numai bine
^^Splash^^ is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 11:14   #2705
mike-fullspeed

Stage 5
 
mike-fullspeed's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,608
Default Re: Club ESPERO

Quote:
Originally Posted by Mr.Special View Post
Robert vazandu-ti masina acum ma simt mult mai bine. Nu te supara spuneai ca volanul meu e chich?? ) =)) si ce muzica tare ai =)) =)). Fiecare face ce poate la masina lui si alta data nu mai cauta sa razi de altul mai ales cand esti un ras.

Alo domnu'... vorbeste mai frumos! Tu nu te gandesti ca ceva nu e in regula daca toata lumea spune ca e urat???

In fine, eu nu am nimic cu tine, te apreciaz ca faci ceva la masina ta, mai ales cu piele la interior, dar nu trebuie sa jignesti.... puteai sa ii spui frumos acolo unde are masina ce nu iti place (mi-e greu sa cred ca o sa gasesti ceva)...
bafta si cel putin eu astept finalul si vedem atunci ce o sa iasa!
mike-fullspeed is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 12:48   #2706
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club ESPERO

atata cearta pentru niste pareri...vorbele raman vorbe si faptele fapte..
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 13:07   #2707
ALEX_BZN

Stage 5
 
ALEX_BZN's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,456
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
Default Re: Club ESPERO

domnulespecial fara nici o rautate iti spun ca trebuie sa te gandesti de ce oare nu place la nimeni volanul tau ca de el e vorba...de canapele s-a discutata mai putin...si au fost idei impartite dar de volan ideile la toti corespundeau adica toti au zis ca e urat rau....nu o zic ca rautate dar trebuie sa iti asumi criticile si sa inveti din ele....urat sa incepem sa ne injuram..mai bine iei atitutidine si incerci sa schimbi ceva..parerea mea..sper ca nu ma jignesti si pe mine ca mi-am expus ideea. toti au apreciat munca dar au incercat sa iti critice ideile tocmai pentru a transforma in placut si in bine munca ta, fara critici si idei ne-am plafona..tocmai de asta e un forum de discutii libere.

Last edited by ALEX_BZN; 30-05-10 at 13:14.
ALEX_BZN is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 15:52   #2708
banzay

Stage 5
 
banzay's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
Default Re: Club ESPERO

Eu nu am zis ca nu imi place volanul Chiar imi place si e funny As vrea si eu unul. Dar cum am mai zis, nu sunt fanul pietricelelor alora. Scaunele sa nu mai zic ca sunt marfa rau.

Dar legat de atitudine... pai daca tot ai pus masina aici sa o vedem, trebuie sa fii deschis si la parerile altora. Puteai sa zici frumos, ca tie iti plac si te doare in fund de ce crede lumea, dar e cam greu sa fii cat de cat diplomat in zilele noastre
banzay is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 18:58   #2709
CT97AMD
Daewoo Driver

Stage 5
 
CT97AMD's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 524
Member of:
[RENAULT]
[DAEWOO]
Default

ing3r, as vrea si eu sa stiu ce bec ai la lampa de la ceas
si daca face ceva lumina...

si daca miai putea spune si de unde le-ai cumparat...pe poporului gasesc?

Last edited by Snapy_xxl; 30-05-10 at 19:03.
CT97AMD is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 19:29   #2710
banzay

Stage 5
 
banzay's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
Default Re: Club ESPERO

Sunt numai rahaturi pe poporului. Noi de obicei le facem singuri, dar acum ing3rica are niste placute cu leduri de la 3M
banzay is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 19:48   #2711
Mr.Special

Stage 4
 
Mr.Special's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 185
Default Re: Club ESPERO

Eh daca a-ti sarit toti pe mine ce sa mai zic??....Raman eu cu volanul asta e.....sanatate...)
Mr.Special is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:05   #2712
CT97AMD
Daewoo Driver

Stage 5
 
CT97AMD's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 524
Member of:
[RENAULT]
[DAEWOO]
Talking Re: Club ESPERO

Quote:
Originally Posted by banzay View Post
Sunt numai rahaturi pe poporului. Noi de obicei le facem singuri, dar acum ing3rica are niste placute cu leduri de la 3M
deci pana la urma unde gasesc si eu bec(led) pentru lampa?
nu prea le am cu magazinele
CT97AMD is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 23:41   #2713
banzay

Stage 5
 
banzay's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
Default Re: Club ESPERO

Iti faci singur. E varianta cea mai calumea. Si nici nu iesi asa de scump ca atunci cand ai lua niste porcarii de leduri de pe poporului.
banzay is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 01:42   #2714
ing3r
Daewoo Driver

Stage 5
 
ing3r's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of:
[DAEWOO]
[Fiat]
Default Re: Club ESPERO

Sincer, placutele alea cu leduri de la 3M fac toti banii (pe care nu i-am dat ) .
Exista placute gata facute cu leduri (eu am 12 in plafoniera) de cumparat, sau poti sa iti faci tu, daca te pricepi cat de cat, sau ai pe cineva care se ocupa cu asa ceva...
Apropo, tu ce masina ai ca vad ca tot postezi dar nu ne arati si noua, macar constantenilor, ce masina ai. Fa si tu un topic separat si descrie-ne-o!
Cat despre "chestii speciale", fiecare isi da cu parerea, in felul lui, de aceea daca ne postam masinile aici , pe un forum public, ar trebui dinainte sa fim pregatiti sa acceptam si pareri pozitive si critici, ca pana la urma din greseli invatam, nu ?
ing3r is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 09:14   #2715
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Exclamation Re: Club ESPERO

Quote:
Originally Posted by Mr.Special View Post
Robert vazandu-ti masina acum ma simt mult mai bine. Nu te supara spuneai ca volanul meu e chich?? ) =)) si ce muzica tare ai =)) =)). Fiecare face ce poate la masina lui si alta data nu mai cauta sa razi de altul mai ales cand esti un ras.
De ce ai pus acelasi comentariu si aici si pe topicul meu? Credeai ca nu il vad sau pur si simplu nu te-a dus capu sa scrii altceva?!
Uite ca sa nu mai fi suparat pe mine si sa imi jignesti masina vreau sa ma impac cu tine si sa iti dau un topic de 'specialitate' ca doar asa iti place tie nu..?!.. unde o sa gasesti oameni capabili sa iti aprecieze volanul
Pune aici pozele ...
https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...ml#post3378274
Robert_MNW is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -