Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

electric_style 27-09-08 22:45

Club ESPERO
 
dupa cum se vede si in topicurile de mai sus toate masinile din gama daewoo au un club! haideti toti posesorii de espero, sa infintam Club Espero ,pentru a nu fi mai prejos de celalalte cluburi! Eu sunt de parere ca Daewoo Espero e o masina foarte reusita din toate punctele de vedere si merita deasemenea un club sa-i poarte numele de ESPERO:D
mi se alatura cineva ???

RD-Woo 28-09-08 15:22

Re: Club ESPERO
 
Felicitari pt infiintarea clubului!
Bravo! Multa bafta in continuare pt inmultirea membrilor!
PS: este o masina care chiar merita un astfel de club!

PetricaCBD 28-09-08 16:53

Re: Club ESPERO
 
felicitari si din partea mea....sper sa se stranga cateva espero....k sunt masini bune si frumoase...mie unu sincer(sper sa nu imi sara baietii de la club cielo in cap)imi place mai mult espero ca cielo.....daca nu gaseam cielo meu asa ieftin...imi luam sigur espero

danutz_2007 29-09-08 08:28

Re: Club ESPERO
 
ma alatur si eu!am un espero si sunt f multumit de el!

electric_style 29-09-08 12:19

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 1781535)
felicitari si din partea mea....sper sa se stranga cateva espero....k sunt masini bune si frumoase...mie unu sincer(sper sa nu imi sara baietii de la club cielo in cap)imi place mai mult espero ca cielo.....daca nu gaseam cielo meu asa ieftin...imi luam sigur espero

multumim pentru incurajare!:D

electric_style 29-09-08 12:20

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by RD-Woo (Post 1781386)
Felicitari pt infiintarea clubului!
Bravo! Multa bafta in continuare pt inmultirea membrilor!
PS: este o masina care chiar merita un astfel de club!

deasemenea multumiri si tie pt incurajare si multa bafta in continuare si voua cu , culb cielo!

electric_style 29-09-08 12:21

Re: Club ESPERO
 
:lol:
Quote:

Originally Posted by danutz_2007 (Post 1782635)
ma alatur si eu!am un espero si sunt f multumit de el!

bun venit in clubul espero! ii asteptam pe toti posesorii de espero sa ni se alature!:-)

electric_style 29-09-08 12:32

Re: Club ESPERO
 
pentru inceput as dorii in numele tuturor posesorilor de espero sa ne ajute cineva si pe noi cu o sigla sau emblema cu inscriptia "CLUB ESPERO" !!! care va pricepeti cu astfel de proiecte , desene etc va rog sa luati legatura cu mine pe YM! chico_malo_xxl sau pe PM

ne ajuta si pe noi careva? rasplatim:D

electric_style 29-09-08 12:59

Re: Club ESPERO
 
3 Attachment(s)
va arat 2 epero care nu le-am vazut pe aici! unul este UJS-ul care este din Slatina , iar ce-l LEO este din craiova!

jamalosu 04-10-08 02:52

Re: Club ESPERO
 
sal as dorii sa intru si eu in club ceva masini modificate sunt ....????

electric_style 04-10-08 21:46

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by jamalosu (Post 1791054)
sal as dorii sa intru si eu in club ceva masini modificate sunt ....????

nu trebuie neaparat sai ai un espero modificat, important e sa detii un espero si sa vrei sa faci parte din clubul nostru! modificarile osa apara pe parcurs! asta e un club cu sau fara masini modificate!

asa ca bun venit in clubul espero!:D

draky90 05-10-08 17:53

Re: Club ESPERO
 
5 Attachment(s)
pey mi _as pune si eu "bestia" la expo':-P.....aveti idei de tuning ...ceva?respect...PS ar fi frumos un sticker gen club espero..:-P

electric_style 10-10-08 15:38

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 1793673)
pey mi _as pune si eu "bestia" la expo':-P.....aveti idei de tuning ...ceva?respect...PS ar fi frumos un sticker gen club espero..:-P

bun venit si tie in clubul espero! ps: legat de sigla clubului trebuie sa luam legatura cu cineva care se pricepe cu chestii d'astea si sa fie foarte creativ!

jamalosu 13-10-08 14:32

Re: Club ESPERO
 
frate ce ai aratat tu mai sus sunt niste espero facute urat si fara bun gust. scuze ca zic. uitate si tu la ndy pe forum, la gnt...alea sunt masini

electric_style 13-10-08 17:49

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by jamalosu (Post 1806386)
frate ce ai aratat u mai sus sunt niste espero faqte urat si fara bun gust scz k zic uitate si u la ndy pe forum....la gnt ......alea sunt masini

le-am vazut pe ambele!!! ceea ce aratam eu acolo este un espero din craiova frumusel!


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2024 4Tuning