Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-09-12, 16:05   #931
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by .Alex View Post
eu nu vad nimic constructiv , ma rog
imi cer scuze pentru off topic...
asta ii genul de tuning dupa care va toti topiti in care eu nu vad mare realizare...
sincer,parerea mea fara suparare ar fi:
jantele nu imi plac deloc...prea simple(chiar daca o fi ele Santa Monica si etc)
toba,nu prea se asorteaza sau nu stiu
pozitionarea numarului acolo...fara rost

si o mai fi dar nu are rost ca acum nu asta dezbatem

bafta
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html
soosy is offline  
Old 01-09-12, 16:12   #932
.Alex

Stage 4
 
.Alex's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 268
Default Re: Vw bora Edition

reclama mascata la bucegi si adidas !

ma bucur ca circuli cu masina prin tara , eu o las acasa si plec cu alta , ca sa stau linistit pe drum.


edit: numarul este acolo pentru ca a fost umplut cu fibra si revopsit bandoul
toba sincer nu imi place nici mie foarte mult, sa zicem ca este o greseala de acum doi ani si ceva ,gresim cu totii la inceput,mai ales ca este prima masina
__________________
You're not cool unless parts of your car hit the ground on flat roads.

Last edited by .Alex; 01-09-12 at 16:32.
.Alex is offline  
Old 02-09-12, 17:28   #933
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: Vw bora Edition

Sincer,de ce o dai si tu in batjocoreli?E una sa iti bati joc de masina,dar alta sa iti bati joc de persoana care o detine.Sau mistouri,sau ce a fost acolo.Altii pun destule poze si prostii nonsense,si au topic de nspe mii de pagini,si totusi,sunt legendari.Tu,cum vezi ca ai putere in vorba,ca doar toata lumea asa vorbeste cu el,si asa pareri isi trage despre masina lui,o si faci.Ai exagerat prea mult,si vezi ca e cam..nepoliticos.Poate ar trebui sa tac,ca doar,diferenta de varsta e un lucru de respectat.Dar baiatul mai face cate ceva,nu mereu lucruri bune,ca doar...asa e in viata.Sa ii placa lui,si dupa aia sa le placa altora.Orice ar face,oricat de multe critici ar primii,tot imparte chestiile astea.Si asta pentru ca trece peste toate porcariile ,si inca mai asteapta,sa treaca la o linie comuna cu cativa dintre noi,care sa si aprecieze cate ceva si la masina lui,ceea ce in ziua de azi,recunosc,si poate recunoaste si el,e cam imposibil.Imi cer scuze,ca m-am bagat din nou,dar in fine.Poate ca el are mult prea multe lucruri insirate,care nu au nicio legatura intre ele,dar totusi,lui sa ii placa,dupa aia sa ne placa si noua.Ce,daca face lucruri non-oem,care nu intalnesc normele de azi de tuning,cine ii impune ca n-are voie sa posteze?Imaginati-va varianta asta intr-una feminina,sa zicem un forum de pedichiura,maricica isi face balene pe unghii,normal ca se gasesc si admiratoare,dar toate huoo huoo,ca la moda sunt vacutele.Sau dracu stie.Zici ca am fumat ceva.


Acea linie e foarte interesanta,si da chiar bine
Roly94 is offline  
Old 02-09-12, 18:40   #934
.Alex

Stage 4
 
.Alex's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 268
Default Re: Vw bora Edition

se pare ca totusi exista moderatori.
.Alex is offline  
Old 02-09-12, 18:42   #935
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

tocmai de aia astept sa se stearga postul lui(din cate vad raspunsul meu s-a sters) si chiar sa puna interdictie pe topicuriile mele....as mai spune cateva cuvinte dar din respect pentru formu ma abtin,dar o sa vina o zi face to face si atunci vedem cine va fi urat si cine baga p...in cine
nici o problema

rog sa se stearga si aberatiile lui
multumesc

Last edited by soosy; 02-09-12 at 18:46.
soosy is offline  
Old 02-09-12, 19:58   #936
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post
modificari identice cu ale masinii tale nu-ti plac???
jante+suspensie+bad ai si tu! +/- cateva detalii care tin de gusturi! atat!
altceva nu vad nici la el, nici la tine, nici la mine si nici la orice alta masina care e ok...si decat sa o dai in ozn-uri(ai grija ca nu esti departe) mai bine o lasi asa
+ca nu ti-a cerut nimeni parerea despre masina lui

era vb mai sus de suspensie si jante....sa ne intelegem...suspensia si jantele sunt primele lucruri care se fac la o masina...indiferent de gusturi sau de stilul abordat

vezi ca ai inceput sa o dai in "feisbuc" cu poze cu pitipoance urate blonde langa masina si tu (banuiesc) cu sticla de bere ieftina....nu ne intereseaza cum arati tu si ce bei sau cum iti speli rotile de la masina cu bere sau apa in sticla de bere si nici cat de urata e gagica-ta sau cine p### mea e urata aia din poza...
mai sus te plangeai ca a ajuns 4t rau si ca nu mai e ce a fost...pai in p### din cauza celor ca tine a ajuns 4t rau. stii ce ar fi pe forum daca pe toti ne-ar bate romana si am posta poze de "feisbuc"?
Ori esti travestit de ai boala pe saraca femeie?
geo_gee2005_xxx is offline  
Old 02-09-12, 20:06   #937
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by geo_gee2005_xxx View Post
Ori esti travestit de ai boala pe saraca femeie?
ii doar un idiot fustrat...si cel mai probabil ipotent...nu ii lauda fata nici nu era intentie dar chiar asa sa reactionezi inseamna ca ii ceva mare neregula...ceva forma de GAY)
las..ar fi comunitatea pe cale de disparitie dar nu ar mai fi oameni de genul
pacat ca trebuie sa te obosesti si sa suporti de astia
soosy is offline  
Old 02-09-12, 20:10   #938
Marius-MSC

Stage 5
 
Marius-MSC's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 318
Member of:
[Competitor CNCA]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post
vezi ca ai inceput sa o dai in "feisbuc" cu poze cu pitipoance urate blonde langa masina si tu (banuiesc) cu sticla de bere ieftina....nu ne intereseaza cum arati tu si ce bei sau cum iti speli rotile de la masina cu bere sau apa in sticla de bere si nici cat de urata e gagica-ta sau cine p### mea e urata aia din poza...
mai sus te plangeai ca a ajuns 4t rau si ca nu mai e ce a fost...pai in p### din cauza celor ca tine a ajuns 4t rau. stii ce ar fi pe forum daca pe toti ne-ar bate romana si am posta poze de "feisbuc"?
Degeaba ai 25 ani,nu postez eu foarte des dar "veghez" asa din umbra,si mai bat si eu la tastatura cand vad persoane din astea ca tine asa,frustate si plictisite de viata.Sti cum se zice "Haters gonna hate..."

Mie unul imi place foarte mult masina...si treaba cu pozele...e ca si la restaurant,nu iti place ce se serveste pleci si ciocul mic...!!!
__________________
My Polo6n2-> https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...olo-2-usi.html

“Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music”
Marius-MSC is offline  
Old 02-09-12, 20:13   #939
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by soosy View Post
ii doar un idiot fustrat...si cel mai probabil ipotent...nu ii lauda fata nici nu era intentie dar chiar asa sa reactionezi inseamna ca ii ceva mare neregula...ceva forma de GAY)
las..ar fi comunitatea pe cale de disparitie dar nu ar mai fi oameni de genul
pacat ca trebuie sa te obosesti si sa suporti de astia
Impotent prietenas, nu ipotent ca iar se leaga astia de tine!
Legat de colegu, el priveste tuningul de la alt nivel, nu oricine umbla cu borala pe capota si faruri!
geo_gee2005_xxx is offline  
Old 02-09-12, 20:55   #940
daddyflo87

Stage 3
 
daddyflo87's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 89
Default Re: Vw bora Edition

In principiu omul a vrut sa-l corecteze pe soosy , fiind putin frustrat a depasit limita. Daca ne corectam unul pe altul nu mai ajungem nicaieri. Pana la urma toti aveti cam aceleasi modificari la masina ... si tot va da-ti cu parul in cap, ca a lui e mai tunata si celelalte sunt avioane...
Un lucru nu se intelege , fiecare are stilul lui caci nu toata lumea umbla cu veverite in portbagaj sau cu ghearele ursului pe capota.
GopPo a vrut sa sublinieze faptul ca aici este 4tuning si nu 'facibuci'...si se posteaza numai poze cu masina ,nu si anturajul.

Soosy ,dupa acele MTX-uri nu crezi ca ar merge si o antifonare? Chiar se merita ...

Last edited by daddyflo87; 02-09-12 at 21:17.
daddyflo87 is offline  
Old 02-09-12, 20:57   #941
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: Vw bora Edition

Apropo baieti,daca imi schimb cd playerul in ceva de marca buna,imi va reda mult mai bine calitatea boxelor?le am si pe alea schimbate.
Roly94 is offline  
Old 02-09-12, 21:02   #942
baga3ont

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 796
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by Roly94 View Post
Apropo baieti,daca imi schimb cd playerul in ceva de marca buna,imi va reda mult mai bine calitatea boxelor?le am si pe alea schimbate.
Daca nu e oem degeaba )
baga3ont is offline  
Old 02-09-12, 22:00   #943
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by baga3ont View Post
Daca nu e oem degeaba )
exact! dar oricum nu stiu de ce intrebi, pt ca oricum nu iei in considerare sfaturile altora si tot ce te taie capu' faci...
goshy is offline  
Old 02-09-12, 22:01   #944
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: Vw bora Edition

Hai ma,nu fiti rai. Trebuie sa imi fac cumva calitatea mai buna,si nu stiu cum.Ma gandeam la schimbarea cd player ului,ce am acum e de calitate proasta.
Roly94 is offline  
Old 02-09-12, 22:04   #945
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by geo_gee2005_xxx View Post
Impotent prietenas, nu ipotent ca iar se leaga astia de tine!
Legat de colegu, el priveste tuningul de la alt nivel, nu oricine umbla cu borala pe capota si faruri!
nu ai ce zice...adevarul este ca si eu ma grabesc sau nu is atent si gresesc...nici nu ma supar cand ma corecteaza cineva si etc dar totusi este o limita + aici ii vorba deja de alt nivel dar nu are rost sa intram in detalii doar un lucru ii clar...cine ii idiot idiot ramane si gata..una ii sa gresesti si alta ii sa vorbesti intentionat sau sa spui tampenii dar na...lasa-l in durerea lui poate mai are si el ceva sperante la normalitate

Quote:
Originally Posted by daddyflo87 View Post
In principiu omul a vrut sa-l corecteze pe soosy , fiind putin frustrat a depasit limita. Daca ne corectam unul pe altul nu mai ajungem nicaieri. Pana la urma toti aveti cam aceleasi modificari la masina ... si tot va da-ti cu parul in cap, ca a lui e mai tunata si celelalte sunt avioane...
Un lucru nu se intelege , fiecare are stilul lui caci nu toata lumea umbla cu veverite in portbagaj sau cu ghearele ursului pe capota.
GopPo a vrut sa sublinieze faptul ca aici este 4tuning si nu 'facibuci'...si se posteaza numai poze cu masina ,nu si anturajul.

Soosy ,dupa acele MTX-uri nu crezi ca ar merge si o antifonare? Chiar se merita ...
da...ar fi o varianta...insa doar daca le amplific...ele sunt de 40rms parca dar la puterea playerului oricum inca nu sunt exploatate cum pot ele

Quote:
Originally Posted by baga3ont View Post
Daca nu e oem degeaba )
las ca apar imediat HATERS-i....oem...mor cand aud)....oarecum ii ok si oem...ba chair dar prea mult deja strica...unde ramane tuningul?!dar hai sa incheiam

legat de poze....nu am facut reclama la nimic...doar ca a aparut fata in poza si ca am spalat jantele cu apa de parau(de la multa franare a ramas cu pete negre..)si ce mare valva a iesit din asta din cauza unui handicapat,dar nu vreu sa jignesc handicapatii pentru ca nici cu ei nu il pot compara

Last edited by soosy; 02-09-12 at 22:07.
soosy is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -