Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 19-09-12, 15:12   #1111
SOLENZAXJG

Stage 5
 
SOLENZAXJG's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,092
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Dar acuma hai sa o luam si pe alta parte.Daca el la ce modificari a facut pe masina si cum arata daca no ii spunem ca mai trebuie acolo facut 1 alta sau iasa mai bine daca face asa el de ce se enerveaza si incepe cu aruncaturi ca nu se mai apreciaza deja nustiu ce la dacie.Pai ce a facut el scos manere usi,folie de carbon,si jante,trecerea la 4x100 plus caroserie numa valuri de chit si 3 nuante de albastru ce ii chiar asa tuning sau modificare pe ea?Modificari care le faci intr-o saptamana daca ai bani si mana de lucru?
B-61-KYS b08ygs oameni astia doi pot spune multe prin masinile lor plus multi useri de pe 4tuning care le vorbesc masinile cu ce au pe ele nu alti sau din auzite.Daca ei iti spun ceva ca nu ii bine tu gata inchizi topicul si ai terminat.
SOLENZAXJG is offline   Reply With Quote
Old 19-09-12, 17:04   #1112
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Rog frumos un moderator sa-mi inchida topicul la cererea mea,si s-l redeschid doar cand va fi cazul.
Las sa vorbeasca experti si sa-si continue ei proiectele lor.
Va urez multa bafta tuturor si sa ne auzim cu bine doar la diferite eventuri din tara.Bafta inca odata tuturor,regret ca, timp de aproape 3 ani am postat in zadar si nimic nu sa tinut cont,atat timp cat masina este in evolutie numai zic nimic,las sa vorbeasca experti care isi tin masinile in fata blocului si stau si le admira de pe terasa,eu prefer sa ma si plimb sa fac si ceva in limita buzunarului meu ca e bine ca e rau e decizia mea.
Pentru care vor sa-mi urmreasca si sa stam de vorba civilizat va astept aici https://www.facebook.com/CristiHUY
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 13:01   #1113
uN_DuC

Stage 5
 
uN_DuC's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 421
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

iti salut decizia de a nu mai posta pe acest forum ... eu am luato demult in privinta topicului meu sa nu mai postez ) si doar de castigat am avut, primind laude live de la trecatori , persoane necunoscute si alte minorotati si mult mai bine te simti in cazul acela crede-ma ... doar de castigat vei avea prin decizia ta .... nu vreau sa fac reclama dar mai sunt si alte situri unde gasesti alti oameni mult mai civilizati cu prea putine infiltratii de pe 4tuning probabil stii si tu despre ce site/forum vorbesc , daca nu til dau pe privat , oricum te astept la o poveste pe mees: radu_r_1989 , numa bine copilasi ai tastaturii si a masinilor parintilor vostrii
__________________
Daciile frumoase sunt mereu remarcate !
uN_DuC is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 13:30   #1114
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by uN_DuC View Post
iti salut decizia de a nu mai posta pe acest forum ... eu am luato demult in privinta topicului meu sa nu mai postez ) si doar de castigat am avut, primind laude live de la trecatori , persoane necunoscute si alte minorotati si mult mai bine te simti in cazul acela crede-ma ... doar de castigat vei avea prin decizia ta .... nu vreau sa fac reclama dar mai sunt si alte situri unde gasesti alti oameni mult mai civilizati cu prea putine infiltratii de pe 4tuning probabil stii si tu despre ce site/forum vorbesc , daca nu til dau pe privat , oricum te astept la o poveste pe mees: radu_r_1989 , numa bine copilasi ai tastaturii si a masinilor parintilor vostrii
Atattttttttt Ne auzim binenteles si pe fb si pe mess si posibil pe acel forum
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 14:01   #1115
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Cand vad cine se hotaraste sa se "retraga" de pe acest site ma bufneste rasul =))
Eu va doresc sa va indepliniti ceea ce v-ati propus si sa mariti numarul exponatelor de aici : https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...remarcate.html

Sanatate maxima
__________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!
My KYS
Comercializare suspensii pe aer, custom: FB Airride Custom Romania office@suspensiipeaer.ro


LIKE PLS : https://www.facebook.com/pages/Airrid...5062914?ref=hl

www.suspensiipeaer.ro
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 16:42   #1116
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Repet dinou............rog frumos un moderator sa-si faca treaba si sa-mi inchida topicul.
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 16:43   #1117
VectrA nFs

Stage 3
 
VectrA nFs's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 83
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Repet dinou............rog frumos un moderator sa-si faca treaba si sa-mi inchida topicul.
nu se indura nimeni sa il inchida,frumoasa masinuta,pacat ca te iei dupa lume si renunti..
VectrA nFs is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 19:58   #1118
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Minoritati nu e acelasi lucru ca @lucruri minore@.
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 20:00   #1119
A.Rredman

Stage 3
 
A.Rredman's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

las' asa ca merge...
A.Rredman is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 20:02   #1120
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Voi nu aveti ce face din plictiseala postati ?
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 21-09-12, 07:44   #1121
aditza579

Stage 5
 
aditza579's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 1,030
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

A fost o decizie foarte inteleapta sa inchizi topicul. Cea mai buna decizie legata mai mult sau mai putin de masina asta pe care al luat-o vreodata.
aditza579 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-12, 07:52   #1122
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by SOLENZAXJG View Post
Dar acuma hai sa o luam si pe alta parte.Daca el la ce modificari a facut pe masina si cum arata daca no ii spunem ca mai trebuie acolo facut 1 alta sau iasa mai bine daca face asa el de ce se enerveaza si incepe cu aruncaturi ca nu se mai apreciaza deja nustiu ce la dacie.Pai ce a facut el scos manere usi,folie de carbon,si jante,trecerea la 4x100 plus caroserie numa valuri de chit si 3 nuante de albastru ce ii chiar asa tuning sau modificare pe ea?Modificari care le faci intr-o saptamana daca ai bani si mana de lucru?
B-61-KYS b08ygs oameni astia doi pot spune multe prin masinile lor plus multi useri de pe 4tuning care le vorbesc masinile cu ce au pe ele nu alti sau din auzite.Daca ei iti spun ceva ca nu ii bine tu gata inchizi topicul si ai terminat.
gandeste ca poate nu toata lumea are bani ca ei sa-si faca o masina! asa ca omul si-o face cum poate si in timp 2000Ron nu-i iei de jos ca sa vopsesti o masina daca ma intelegi! nu sunt in apararea nimanui dar spun adevarul!
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 29-09-12, 00:40   #1123
SOLENZAXJG

Stage 5
 
SOLENZAXJG's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,092
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Nu iti trebuie 2000 ron sa iti retusezi ce o facut el pe acolo la pariu cu oricare mai mult de 1000 ron nu ii trebuie.Tu nu iei apararea dar uitate cati vorbesc cu + si - despre masina si cred ca mai multe sunt - decat +.
SOLENZAXJG is offline   Reply With Quote
Old 29-09-12, 21:53   #1124
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

salutare domnul Cristi,,,,ce pot sa iti spun,,,,viata merge inainte,,,,,cred ca nu te simti prea confortabil dar iti dau un sfat,,,,,nu mai baga in seama tot ce spun unii, tu sa iti faci masina asa cum vrei si cum ai chef tu

Last edited by aleks; 30-09-12 at 10:34.
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 29-09-12, 23:16   #1125
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
salutare domnul Cristi,,,,ce pot sa iti spun,,,,viata merge inainte,,,,,cred ca nu te simti prea confortabil dar iti dau un sfat,,,,,nu mai baga in seama tot ce spun unii
4tuni lasai te rog nui mai jigni ....sa-si vada de treaba lor,binenteles asa am sa fac,am asigurare.itp....daca am probleme eu mile rezolv singur,exmplu cum a fost cu rar-u...alti nu au fost la fel de ambitiosi pentru as redobandi certificatul inapoi ,poate si pentru cheltuiala,eu nam tinut cont am zis de la bun inceput ce am de gand si merg pana la final,astazi am lucrat pe la tablarie,luna viitoare schimb motorul dar nu o sa mai postez nimic.Dece sa-mi fac nervi aiurea,nare rost,pana la urma sunt fiare toate "dar" pasiunea conteaza Multumesc fain pentru incurajari

Last edited by aleks; 30-09-12 at 10:35.
DJBOSS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -