13-06-07, 12:59
|
#1096
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
gasesti jante canadiene....la dezmembrari spre Boldesti Scaieni,Blejoi sau Darmanesti.......cat despre barile cromate o sa le gasesti,dar nujtiu cat crom vor mai avea pe ele  .....de ce vrei tu sa te complici cu bari!?!?!? las-o fara,arata mult mai bn
|
|
|
13-06-07, 14:05
|
#1097
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of: [Opel] [VW]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
vezi ca la bucov la bagaboante acolo pe colt sa facut un atelier de ''tuning''
dute discuta vezi cu ce poate sa te ajute
si iti mai trebuie un tinichigiu care sa se ocupe de astupat gauri si umflat aripi
laso fara barii si coboarai garda
pentru numar de telefon la tinichigiu dami un pm
|
|
|
13-06-07, 14:56
|
#1098
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
OFFTOPIC...si pt un numar -de telef- de la bagaboante toti tie iti da PM??
|
|
|
13-06-07, 15:01
|
#1099
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of: [Opel] [VW]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
|
|
|
13-06-07, 15:12
|
#1100
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
Quote:
Originally Posted by alex2see
vezi ca la bucov la bagaboante acolo pe colt sa facut un atelier de ''tuning''
dute discuta vezi cu ce poate sa te ajute
si iti mai trebuie un tinichigiu care sa se ocupe de astupat gauri si umflat aripi
laso fara barii si coboarai garda
pentru numar de telefon la tinichigiu dami un pm
|
pai citeste si tu partile ingrosate sa vezi ce iese  ))
|
|
|
13-06-07, 16:32
|
#1101
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of: [DACIA]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
Ma gandeam si eu sa las masina fara bari, dar daca ma opreste politia raman fara talon nu?
Cum sunt jantele "canadiene" Sunt identice ca cele normale? Se potrivesc fara modificari Tot 3 prezoane etc? Stiu ce-i de acolo de ele daca-i intreb?
O zi buna baieti!
__________________
Dacia 1300 1979 / Dacia 1300 1979 / Dacia 1300 1981 / Golf III GTI / Golf III VR6
|
|
|
13-06-07, 18:15
|
#1102
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
da mah sunt tot de dacie..............sunt daciile facute ptr export in Canada....vezi k in Blejoi iti faci aripile,tot ce vrei,fibra de sticla
|
|
|
13-06-07, 23:39
|
#1103
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of: [Opel] [VW]
|
Re: Dacii dragutze/frumoase/intretinute de prin Ploiesti
|
|
|
14-06-07, 00:47
|
#1104
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of: [DACIA]
|
Re: Discutii despre masini
ok. Mersi de informatii
|
|
|
14-06-07, 09:01
|
#1105
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
alex, merci dar sunt prea timid sa ma duc personal.  ))
si ciuperci gasesc destule in padure si la piata!
|
|
|
14-06-07, 09:14
|
#1106
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
http://www.ziarulcn.com//article/pol...ele-49698.html
Asta asa ca sa puna capac!
Luati-va detectoare fratilor ca astia tot le interzic, deci revenim la ascunderea lor.
Tzara de cacat! Hai sa emigram in Congo!!! Ultimul care pleaca din tzara sa stinga lumina si sa lase politica in bezna pentru totdeauna fiindca oricum creierele lor sunt in bezna! Mama lor de dobitoci!!!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
14-06-07, 09:47
|
#1107
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
mda....normal ca toti politistii sunt de acord  )) nu e logic?
ar cam trebui sa ne facem si noi soferii un partid potent..nu sa ne joace ei cum vor.
se propune si restrangerea cazurilor in care se impune reexaminarea soferului cu permisul suspendat...un lucru nu mereu bun
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
14-06-07, 11:47
|
#1108
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Tocmai a trecut un Corvette argintiu decapotabil prin Braiera Bucuresti acum.
Shmekerie de masina..., si a trecut repede... inspre Ploiesti!
|
|
|
14-06-07, 12:18
|
#1109
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
am inteles k e din ploiesti corvettu`...  ....si nu cel roshu` cu XOX...k ala park era de buc
|
|
|
14-06-07, 12:54
|
#1110
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
beton X5 ala cu jantele alea cromate.......l-am vazut si eu acum mai bine "La soare te puteai uita,da la jante ba.."......  ))))))
|
|
|
|
|