Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-08, 10:47   #1471
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva....camera de la intersectia zorilor cu calea bucuresti este de supraveghere a intersectiei sau este radar...?
NEbunu is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 11:25   #1472
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

se vor baga in curand prin tot bv-ul camere dalea, pentru supravegherea traficului. In toate intersectile mari se vor instala si pe calea Bucuresti, asa ca aveti grija ce faceti!
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 15:59   #1473
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Thumbs down Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by tuner View Post
dedicatie pentru stiu ei cine... (fara comentarii)
Daca cumva postul imi era adresat o sa te rog de acum cand ai ceva de zis sa o faci personal ca sa nu se mai interpreteze.
Acum spune-mi si mie odata pt totdeauna care e problema ta..cu ce te deranjeaza pe tine ca eu vand kituri de 35 de w.Nu ma intereseaza de 55w nu sunt legale si stii si tu asta.Faptul ca tu treci pe langa mine pe strada din sens opus si ma orbesti cu xenonul TAU de 55 e alta problema dar nu am spus niciodata nimic si nu am nici o treaba cu tine de niciun fel.
Din punctul meu de vedere esti un "prieten" cu mai multe fete si nu ma ascund sa-ti spun asta.E doar parerea mea.
Ai vazut ca nu te mai bag in seama ca dai din gura aiurea de fiecare data.Nu inteleg de ce insisti sa te bagi in seama,ma intrebi pe mess daca am de vanzare,cu cat etc si apoi comentezi.Deschide-ti topic ca vinzi kituri xenon(asta in cazul in care o si faci...ca pana acum doar ai zis k ai de vanzare dar niciodata nu ai avut un kit
O sa te rog daca ai o problema cu mine sa-mi zici direct daca nu ,nu te mai baga in seama ca sa faci posturi degeaba.
__________________



Vand KITURI XENON la preturi avantajoase
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:34   #1474
PIRATU BV

Stage 5
 
PIRATU BV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 728
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by strik3ru View Post
Am si eu o mare intrebare. Unde pot sa imi fac si eu un actibild pentru masina. Da eventula vreau sa fiu ajutat si cu sfaturi, ca am fost la Macgrafics undeva pe Balcescu si tanti era cam ocupata, deci de preferat un baiat serios cu ceva imaginatie daca cunoasteti. MS
salut.mergi pe baba novac nr 38 si vb cu liviu.este expert si super de treaba te va ajuta sigur.
PIRATU BV is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 09:16   #1475
strik3ru

Stage 5
 
strik3ru's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 594
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by PIRATU BV View Post
salut.mergi pe baba novac nr 38 si vb cu liviu.este expert si super de treaba te va ajuta sigur.
Ms frumos Piratu. Cand am timp merg sigur
strik3ru is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 17:59   #1476
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

PIRATULE, ti-ai bagat muzica noua in masina?? ultima oara cand te-am vazut la semafor parca suna mai bine!
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 22:21   #1477
tuner

Stage 5
 
tuner's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 933
Member of:
[RENAULT]
[Nissan]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Daca cumva postul imi era adresat o sa te rog de acum cand ai ceva de zis sa o faci personal ca sa nu se mai interpreteze.
Acum spune-mi si mie odata pt totdeauna care e problema ta..cu ce te deranjeaza pe tine ca eu vand kituri de 35 de w.Nu ma intereseaza de 55w nu sunt legale si stii si tu asta.Faptul ca tu treci pe langa mine pe strada din sens opus si ma orbesti cu xenonul TAU de 55 e alta problema dar nu am spus niciodata nimic si nu am nici o treaba cu tine de niciun fel.
Din punctul meu de vedere esti un "prieten" cu mai multe fete si nu ma ascund sa-ti spun asta.E doar parerea mea.
Ai vazut ca nu te mai bag in seama ca dai din gura aiurea de fiecare data.Nu inteleg de ce insisti sa te bagi in seama,ma intrebi pe mess daca am de vanzare,cu cat etc si apoi comentezi.Deschide-ti topic ca vinzi kituri xenon(asta in cazul in care o si faci...ca pana acum doar ai zis k ai de vanzare dar niciodata nu ai avut un kit
O sa te rog daca ai o problema cu mine sa-mi zici direct daca nu ,nu te mai baga in seama ca sa faci posturi degeaba.
nu inteleg de unde pana unde ai ajuns la concluzia asta, prin "ei" ma refer la o firma anume nu la persoane anonime care maine poimaine vor vinde mici

cred ca esti cumva o ghicitoare de ai aflat tu, cum ca m-ar deranja faptul ca tu vinzi xenon de 35W!!! sunt seful tau cumva sau ce ? si trebuie sa faci ce zic eu ?

mai multe fete ?? ce sa fac am invatat de la ceilalti prieteni ai tai... ca in general toata lumea te vorbeste pe la spate..si "s-a luat" si la mine

mai bine sa te feresti de altii care se lingusesc pe langa tine si nu de mine care vorbesc odata la 10 ani cu tine.
__________________
Am un RENO si asta imi ocupa tot timpul!!!
Auzi?? fa ca guma de sters si sterge-o...
Totul despre iluminarea auto
tuner is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 22:35   #1478
tuner

Stage 5
 
tuner's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 933
Member of:
[RENAULT]
[Nissan]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

si daca te-am intrebat daca ai ceva de vanzare a fost doar pentru ca aveam nevoie,
Voi incerca sa nu mai apelez chiar daca esti singura si ultima persoana care vinde ceva ce am nevoie!!!

STIU CA TE ROADE CE FAC ALTII...

Last edited by tuner; 24-06-08 at 17:02.
tuner is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 07:30   #1479
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

se lasa cu popcorn
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 21:21   #1480
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Thumbs down Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by tuner View Post
si daca te-am intrebat daca ai ceva de vanzare a fost doar pentru ca aveam nevoie,
Voi incerca sa nu mai apelez chiar daca esti singura si ultima persoana care vinde ceva ce am nevoie!!!

STIU CA TE ROADE CE FAC ALTI... oftica e mare
Imi amintesc de singura data cand te-am RUGAT frumos sa-mi "imprumuti" 2 becuri sa vad daca se potrivesc si cum ai reactionat?nu cred ca e cazul sa-ti reamintesc...stii bine ca le vroiam dar daca nu se potriveau nu aveam ce face cu ele.

Nu ma roade ce faci tu stai linistit,crezi ca n-am ce face tu esti cel care se baga mereu in seama,nu eu sau ai uitat de cate ori m-ai contactat tu pe mess si de cate ori te-am contactat eu?
Hai s-o lasam asa ca dup-aia mananca Yackone prea mult popcorn
Numai bine
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 21:30   #1481
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Guys, scuzati deranjul si off-ul..stie careva ceva despre Supra asta din Brasov> https://forum.4tuning.ro/144-toyota-lexus-tuning/78930-toyota-supra-90-400-hp.html ?
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 21:32   #1482
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Ce treaba am eu?ti-am cerut eu vreodata ceva si nu ti-am dat inapoi? nu inteleg de ce ma bagi pe mine in treburile voastre.eu vroiam becurile pt masina mea...ma rog....

Last edited by Cristty; 27-05-08 at 21:36.
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 21:35   #1483
tuner

Stage 5
 
tuner's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 933
Member of:
[RENAULT]
[Nissan]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

[QUOTE=~Ada~;1556886]Ce treaba am eu?ti-am cerut eu vreodata ceva si nu ti-am dat inapoi? nu inteleg de ce ma bagi pe mine in treburile voastre.eu vroiam becurile pt masina mea...ma rog.... [/QUOTE ]

cu paza buna trece primejdia rea...

daca minunatul tau prieten si incantator e moderator crezi ca esti tare?
tuner is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 21:45   #1484
Cristty
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Cristty's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 823
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

V-as ruga pe amandoi sa incetati cu astfel de discuti aici.PM sau unde vrei voi.Tuner sa inecetezi cu atacurile la adresa oricarei persoane ca altfel vei fi sanctionat iar daca ai ceva sa imi spui poti sa imi zici in fata PM sau unde vrei tu.O seara placuta
__________________


Cristty is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 22:57   #1485
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

cred ca tre sa mai iau niste popcorn
Yackone is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -