Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-11, 11:24   #3046
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
esti glumet
Dar nu ai inteles ideea....eu sunt asa decand numai sunt cu respectiva...nam fost mereu asa...apai cand am o iubita ma dedic ei...dar deocamdata numai vreau reguli si stres si certuri etc...
Stiu ca sunt glumet..)
Daca ai un corp bine facut,ai cap,si bani cat de cat nu are de ce sa te insele...
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 13:22   #3047
fenomen15

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@midnight rider

cine a zis ca mai vreau o iubita?


@
Quote:
Daca ai un corp bine facut,ai cap,si bani cat de cat nu are de ce sa te insele...
Situatia e in felul urmator...Fetele dupa un anumit timp dupa ce sta cu un baiat se plictiseste de el...il cunoaste bine,numai are ce descoperi de la respectivul...deasta sunt lasati multi balta,ca ele vor sa experimenteze....Si gata numai sariti in capul meu atata ca raman la aceeasi idee...
Dar am o intrebare,pentru toti cei care se uita la topicul asta....
Pana la urma la ce te pui cu o fata?Sa te insori?Sa zici ca ai gagica?Sa ai ce f..e?Sau sa ai dupa cine suferi?

Oricine stie ca orice relatie are si un sfarsit asa ca de ce sa te mai complici?
fenomen15 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 13:36   #3048
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
Oricine stie ca orice relatie are si un sfarsit
Atunci cum iti explici ca tu existi si ca probabil parintii tai nu sunt divortati?

Sau in orice caz, cum iti explici ca sunt atatea cupluri care se iubesc si dupa 40-50 de ani de casnicie?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 14:46   #3049
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Simplu: no better option.
Sau dragoste nemuritoare, una din astea..
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 15:01   #3050
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

oare de ce am eu impresia ca baiatu asta traieste din povesti?ca el face si drege si fwte cate 10 femei deodata.un "gangsta wannabe" care sparge seminte in colt de bloc cu "bajetii" cand ar trebui sa se gandeasca serios sa mai treaca pe la orele de romana.si el nu vrea o iubita , el e burlac convins.

de ce "te pui" cu o fata?defapt nu "te pui" cu ea , eventual iesi la o cafea , porti o discutie iar in timp dezvolti o relatie.si totusi de ce?pt ca asta e natura , omu fie el barbat fie femeie la un moment dat are nevoie de un partener , are nevoie de cineva cu care sa imparta viata , sa impartaseasca niste sentimente si da eventual ajungi si la punctu de a te insura.pe urma vine un copil..intr-adevar dupa "n" perioada de timp dar in mare parte lumea acolo ajunge.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 15:05   #3051
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
oare de ce am eu impresia ca baiatu asta traieste din povesti?ca el face si drege si fwte cate 10 femei deodata.un "gangsta wannabe" care sparge seminte in colt de bloc cu "bajetii" cand ar trebui sa se gandeasca serios sa mai treaca pe la orele de romana.si el nu vrea o iubita , el e burlac convins.

de ce "te pui" cu o fata?defapt nu "te pui" cu ea , eventual iesi la o cafea , porti o discutie iar in timp dezvolti o relatie.si totusi de ce?pt ca asta e natura , omu fie el barbat fie femeie la un moment dat are nevoie de un partener , are nevoie de cineva cu care sa imparta viata , sa impartaseasca niste sentimente si da eventual ajungi si la punctu de a te insura.pe urma vine un copil..intr-adevar dupa "n" perioada de timp dar in mare parte lumea acolo ajunge.
Impresia ta nu este greşită deloc , este chiar foarte adevărată ...n-ai ce să faci ...suntem într-o generaţie de şmecheri care mai de care bun la pat şi mai ştiu eu ce ...
Ce cafea domne ? Cola şi seminţe la bloc nu-ţi mai plac ? Cafeaua " e " scumpă ..
DTH is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 16:01   #3052
bitang

Stage 5
 
bitang's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 305
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Sau in orice caz, cum iti explici ca sunt atatea cupluri care se iubesc si dupa 40-50 de ani de casnicie?
Aia numa iubire nu-i.Pur si simplu obisnuinta.
bitang is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 16:11   #3053
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by bitang View Post
Aia numa iubire nu-i.Pur si simplu obisnuinta.
Depinde cine ti-a spus cine asta. Banuiesc ca nu ai apucat sa probezi...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 16:23   #3054
fenomen15

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Impresia ta nu este greşită deloc , este chiar foarte adevărată ...n-ai ce să faci ...suntem într-o generaţie de şmecheri care mai de care bun la pat şi mai ştiu eu ce ...
Ce cafea domne ? Cola şi seminţe la bloc nu-ţi mai plac ? Cafeaua " e " scumpă ..
Fiecare cu stilul sau de viata...nu e nimeni in masura sa ma judece sau sa judec eu pe altcineva...pur si simplu fiecare face cum stie el mai bine...daca va place sa fiti la "fusta femeii" treaba voastra...Si in plus ca vad ca voi sunteti mai in varsta ca mine(unii)si aveti alta gandire...eu am alta...fiecare cu viata si gandurile sale
fenomen15 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 16:46   #3055
bitang

Stage 5
 
bitang's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 305
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Depinde cine ti-a spus cine asta. Banuiesc ca nu ai apucat sa probezi...
Clar.La 21 de ani pot sa zic ca inca sunt un "putoi" dar cunosc oameni care au in jur de 15-20 ani de casnicie si mai povestim unele experiente de viata.De acolo am tras concluzia respectiva.
bitang is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 20:16   #3056
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
oare de ce am eu impresia ca baiatu asta traieste din povesti?ca el face si drege si fwte cate 10 femei deodata.un "gangsta wannabe" care sparge seminte in colt de bloc cu "bajetii" cand ar trebui sa se gandeasca serios sa mai treaca pe la orele de romana.si el nu vrea o iubita , el e burlac convins.
Ce iam facut sa ne minta asa de urat???
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 21:04   #3057
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
Fiecare cu stilul sau de viata...nu e nimeni in masura sa ma judece sau sa judec eu pe altcineva...pur si simplu fiecare face cum stie el mai bine...daca va place sa fiti la "fusta femeii" treaba voastra...Si in plus ca vad ca voi sunteti mai in varsta ca mine(unii)si aveti alta gandire...eu am alta...fiecare cu viata si gandurile sale


vorbim peste vreo 10 ani.
sageata is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 22:59   #3058
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@fenomenalu: cum a zis si sageata dar si mai scurt, vorbim in 3,4 ani sa vedem daca mai visezi la fel.

P.S. Daca tu cu gramatica d-asta "Fetele dupa un anumit timp dupa ce sta cu un baiat se plictiseste de el...il cunoaste bine,numai are ce descoperi..." agati...e cam CLAR spre ce segment din "piata" feminina te indrepti si e clar. E totul logic. Deci, eu il cred cand zice a avut `jde fete ( nu femei ). Esti ceea ce mananci si ce f... ( sa-mi fie scuzat limbajul )
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 06-02-11, 21:21   #3059
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
@fenomenalu: cum a zis si sageata dar si mai scurt, vorbim in 3,4 ani sa vedem daca mai visezi la fel.

P.S. Daca tu cu gramatica d-asta "Fetele dupa un anumit timp dupa ce sta cu un baiat se plictiseste de el...il cunoaste bine,numai are ce descoperi..." agati...e cam CLAR spre ce segment din "piata" feminina te indrepti si e clar. E totul logic. Deci, eu il cred cand zice a avut `jde fete ( nu femei ). Esti ceea ce mananci si ce f... ( sa-mi fie scuzat limbajul )
ideala ar fi vorba aia "bat si f... ca masina de cusut " ))))
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 06-02-11, 22:28   #3060
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

In cazul sau, cred ca problema e ca a ramas fara ață
cRbL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:22.


- Copyright 2024 4Tuning