Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-08-08, 15:37   #8086
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
nu trebuie nici o lista.fiecare o sa iasa afara ca pana acum.
daca nu o sa fie sunat sau anuntat de cineva sa vina intr-un anumit loc la o anumita ora inseamna ca face parte din acel grup de aplaudici

eu nu ma refeream la parerea voastra despre mine ( laka si skama) ca stiu voi nu aveti nimic cu mine , dar poate sunt altii care cred altceva despre mine
Shantule esti pe lista frate .............. cauza: mananci prea mul si se depaseste bugetul grupului, cheltuim prea mult sa te hranim bahi haplea .............. da-ten penele noastre ca nu e nici unu care sa comenteze in legatura cu u in grup, ai fost inaintea multora in acest grup si cui nui convine sa plece ............... nu mai fah pe victima ca te stiu eu, nu vrei decat sa ne faci sa ne simtim prost si sa te hranim: o shorma o baclava
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 15:38   #8087
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

nu a exista o anumita data cand totul s-a schimbat!
incet incet au venit oameni noi , inevitabil a fost si faptul ca multi au vazut cum sta treaba si au venit cu prietenii (care nu au treaba cu tuningul)
SSP-ule - ti-ai dat seama , diseara imi dai de mancare
shantzu is offline  
Old 31-08-08, 15:42   #8088
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
nu a exista o anumita data cand totul s-a schimbat!
incet incet au venit oameni noi , inevitabil a fost si faptul ca multi au vazut cum sta treaba si au venit cu prietenii (care nu au treaba cu tuningul)
SSP-ule - ti-ai dat seama , diseara imi dai de mancare
Shantule , tu si Kreata mi-ati facut pofta de baclava.......................cred ca diseara trecem pana in Carrefour sa luam niscaiva! Pana la cat e deschis????
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 15:43   #8089
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by tng View Post
Eu stiu de cand si de ce s-au schimbat lucrurile...
Greseala a fost a noastra (tuturor celor care am fost "veterani") ca i-am apropiat de grup.
Intr-o zi a mai venit unu cu unu... altu cu unu...

Cum decurgeau intalnirile 4tuning ploiesti sau alte intalniri de cluburi ? Sedinte foto,video, zapaceala apoi prin oras... sau mers la un suc ceva...

S-a mai facut ceva de genu asta in ultimele 8-10 luni ? Ma refer la nivel local, cu multa lume stransa...

Intr-adevar, vremurile se schimba...
frate eu cind mi-am facut cont pe forul asta si am aflat de intanliri la sala am venit singur acolo.....si donu m-a bagat primul in seama....el m-a chemat in grup....poate regreta acum)......nu am adus pe nimeni si am fost mereu impotriva curiosilor......

nu mai retin cine era atunci.....parca poponete,koku,tng....plm ma rog....

diseara o sa il aduc pe tata ca si asa o arde dubios cu pacura poate se da si el......plm........
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline  
Old 31-08-08, 15:44   #8090
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Il aduc si io pe tata n-are masina si permis da poate o arde cu baietii la un tenis la rond!
Skma is offline  
Old 31-08-08, 15:47   #8091
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
lasa frate veselia ca nu ne arde de asta.....vezi tocmai de asta vorbeam....te doare in pwla de roblemele noastre...........

iar tu benji sau bls...sau cum vrei....iti spun eu ca baietii nu te inghit,nici eu


vb f. mult si prost.....asta e un mare defect al tau.....ti-am mai zis si mai demult ca nu ai ce sa cauti la gratare......
nu ai masina...nu investesti in ea......e un break simplu...
nu te supara frate dar daca poponete te primeste in INFERNO eu in secunda urmatoare dau stikerul jos

nu te supara dar asta e parerea mea si a mai multora........

Last edited by jakal; 31-08-08 at 15:54.
jakal is offline  
Old 31-08-08, 15:50   #8092
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
lasa frate veselia ca nu ne arde de asta.....vezi tocmai de asta vorbeam....te doare in pwla de roblemele noastre...........
tocmai jakal...am vazut ca va framantati si am zis sa radeti putin...priveste si partea plina a paharului
Griffo is offline  
Old 31-08-08, 15:53   #8093
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
Chiar trebuia sa ataci...?
Nu inteleg ce satisfactie au unii ca fac misto de altii...in fine prea multa teorie
Grifo sa no mai lungim mult frate, cred ca e totul evident ............... esti unul din aceia care nu mai are ce cauta in grup, scuza sinceritatea bruta dar cred ca ti ai dat si u seama din discutiile astea! Have a nice day! Sayonara! bYE!!!
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 15:55   #8094
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by TheMaax View Post
Grifo sa no mai lungim mult frate, cred ca e totul evident ............... esti unul din aceia care nu mai are ce cauta in grup, scuza sinceritatea bruta dar cred ca ti ai dat si u seama din discutiile astea! Have a nice day! Sayonara! bYE!!!
Mersi SSP'ule
pe forum am voie? )))))
Griffo is offline  
Old 31-08-08, 15:57   #8095
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

uite de ex MAXX era un kamikaze......si poate mai e putin),dar baiatul si-a revenit.....
eu asa vad ca a intrat pe drumul bun......investeste in masina si chiar bine......s-a mai potolit cu vb multa......e mai matur parca.....
mai o ia el pe aratura dar revine repede...)
jakal is offline  
Old 31-08-08, 15:58   #8096
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
Mersi SSP'ule
pe forum am voie? )))))
Ce rost mai are so arzi si pe forum daca nu sti ce se intampla live! Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si gata!
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 15:59   #8097
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
uite de ex MAXX era un kamikaze......si poate mai e putin),dar baiatul si-a revenit.....
eu asa vad ca a intrat pe drumul bun......investeste in masina si chiar bine......s-a mai potolit cu vb multa......e mai matur parca.....
mai o ia el pe aratura dar revine repede...)
Nu o mai iau Jakale ca ma doare sufletzelul de jeantale alea noi frate .......... gaOZ RACING frate ................
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 16:26   #8098
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Shantzu, TNG, T@z, Skama, sunt catziva dintre baietii care au format aceasta comunitate. Pana sa apar eu in 2005-2006, o ardeam la semafoare cu cine nimeream.
Am zis sa-i cunosc, sa vad si eu despre ce e vorba in 4Tuning si am venit la o intalnire asa cum a venit si Jackalu'.
Am aratat lumii ca imi place nebunia, sa rup anvelope, motoare, cutii de viteze in special si asa am ajuns sa fiu pe placul lumii.
Niciodata nu mi-a placut sa stau parcat si intotdeauna am sarit cand a fost nevoie de ajutor, sa ma bag la gratar, sau sa anuntz cand e vorba de mers la gratare in alte orashe.

Shantzu e unul din baietii cu capul pe umeri pe acest forum si pe strada bineinteles. A stiut sa se integreze si e placut chiar si de cei care nu mai vin printre noi la intalniri din cauza aplaudacilor. A mai gresit si el fatza de unul sau altul dar apreciati si faptul ca stie sa-si ceara si scuze cand greseste.
Omul chiar nu are nicio treaba cu aplaudacii si stie despre tuning mai mult decat cred ca stiu o gramada dintre noi.
Coaie, am strans bani de la NSL, diseara mancam papica buna si bem ceva!

Am ajuns sa avem probleme din cauza bahaus-urilor facute de unul si de altul, si daca nu vom putea sa-i linistim macar cu vorba buna, atunci n-avem ce sa le facem decat sa le spunem clar: Nu mai venitzi!!!

Inainte cand ne intalneam la scari la Sala Sporturilor cate 15-20 de mashini, mergeam la gratar si ne durea undeva pentru ca stiam ca sunt totzi ai nostri si ne cunoastem.
Sunt o gramada care habar n-au ce inseamna treburile noastre si care ne pot afecta grav din cauza inconstientzei si a copilariei lor.
Imi aduc aminte cum se faceau cercuri cu mashinile in fatza scarilor si nu venea Politzia atat de des cum vin acum pentru clovnii din jurul nostru.
Mergetzi in parculetz si terminatzi-va copilaria!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com

Last edited by DONU'; 31-08-08 at 16:28.
DONU' is offline  
Old 31-08-08, 16:29   #8099
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

dar daca ii aduci bunaciuni intr-o masina cu 200 de cai crede-ma ca le prinde cu fiesta lui de 100.numai conteaza jante sau altceva.zi dak nu e asa SSP si eu sunt in dreapta lui copilot. si cu hartia cu nr noastre sa le-o dau la fete ))
andrei_hrz is offline  
Old 31-08-08, 16:29   #8100
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Diverse discutii

jakale io ii zisesem la panarama sincer , stii bine ca am zis singur ca nu am masina demna de niciun club si la gratare am mai fost si am mai pus si un "mic" si cu MOtzu si cu tine , aia e daca de asta am bani . niciunu nu stie cat am muncit si cat mai muncesc la panarama aia de dacie , si nimeni nu stie cat ma chinui sa imi iau masina , sa mai strang azi un ban , maine un ban . banii care ii aveam s-au dus fiindca am avut niste probleme in familie pe care nu vreau sa le discut cu absolut nimeni , sunt probleme care ma privesc numai pe mine . Prefer sa ma ia lumea de papagal decat sa spun de ce nu mai am banii sau de ce am dacie si nu altceva si de ce atarn la ea . Si credeti-ma ca am muncit la amarata aia de dacie la fel cum ati muncit si voi la masinile voastre si de multe ori nu m-a ajutat nimeni. MJRu' mi-a zis o vorba MASINA CEA MAI BUNA E AIA PE CARE O AI . Recunosc , e defectul meu ca vorbesc mult dar nu vad de ce nu ma inghiti ? cu ce ti-am gresit , te-am deranjat ? ti-am vorbit urat ? mi-ai cerut ceva si nu ti-am dat ? nu vad de ce nu ma inghiti , toti avem defecte , probleme si multe altele
__________________
Bengy_BLS is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -