Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-09-08, 18:59   #8161
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Diverse discutii

Griffo prietene..vad ca nu te lasi..Hai sa iti zic o vorba de veteran ca poate la multi le e tira pe forum sa tio zica..te asteapta fata in fata ) Frate Du`te`n P&%* mea si Gata ..ca ma dore capu cand iti vad In P*&% mea Userul!Eu zic sa nu te mai simti jignit!!Sa o lasi moale ca iti pui lumea in cap!! Concluzie: Ciocu Mic si Joc de Glezne..Fara comentarii de prisos decat : Gata In P*&# mea cu tine ca devii Plictisitor Prietene.,,,In caz de te Intereseaza sau te`am jignit Ma doare la P*&#!!!!!!!!!


Scuze Limbaj ..Pt cei educatii care citesc, nu le convine..SA NU CITEASCA!!

(Te`am deranjat..Cauta`ma sa ma Jignesti si tu..Asa merge Treaba) =))
GiGiCarbiT is offline  
Old 02-09-08, 19:00   #8162
ruiug

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 22
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Diverse discutii

diseara s-ar putea sa ne ducem pe magherul e cineva amator?
ruiug is offline  
Old 02-09-08, 19:02   #8163
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

destul cu cearta ! este deja de 3 zile ...
tng is offline  
Old 02-09-08, 19:12   #8164
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

las-o asa sa mearga......altfel nu scapam de ei si o sa revina iar la normal
apludacii trebuie sa ii tinem in tensiune ca altfel isi iau iar lumea in cap.......

trebuiesc respinsi seara de seara...sa inteleaga.........
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline  
Old 02-09-08, 19:37   #8165
Pugralph

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 210
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Diverse discutii

Scuze ca intervin in aceasta cearta pt ca nu am dreptul, dar baieto sa stiti ca mie pur si simplu imi e frica sa mai postez pe aici.De ce?Pt ca vad prea multa desconsiderare, prea multa ura, daca o sa vin si eu vreodata la o intalnire si chiar s-ar putea sa vin (numai daca ma acceptati)cine stie ce vorbe imi mai aud in spate.Mare greseala ati facut ca nu ati luat masuri mai de la inceput,pt ca vad ca cearta degenereaza f mult!Acuma cine vrea sa ma ia in seama bine,pana la urma de ce sa ascultati parerea unui pusti de 16 ani ca mine!? Eu sunt dornic sa invat cat mai multe despre,tuning,masini, asta pana la urma este un stil de viata, iar certurile astea sincer m-au dat inapoi! o sa incerc sa postez cat mai putin si calitativ ca cine stie...
Pugralph is offline  
Old 02-09-08, 19:49   #8166
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Diverse discutii

nu ai de ce sa te sperii...nimeni nu s`a luat de tine...totul se intampla intre persoanele care vin la intalniri si care se duc la gratar..nu a intentionat nimeni sa te sperie dar ai inteles gresit...comunitatea vrea sa scape de persoanele in plus...doar atat
__________________
Kr3atZa is offline  
Old 02-09-08, 20:08   #8167
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by GiGiCarbiT View Post
Griffo prietene..vad ca nu te lasi..Hai sa iti zic o vorba de veteran ca poate la multi le e tira pe forum sa tio zica..te asteapta fata in fata ) Frate Du`te`n P&%* mea si Gata ..ca ma dore capu cand iti vad In P*&% mea Userul!Eu zic sa nu te mai simti jignit!!Sa o lasi moale ca iti pui lumea in cap!! Concluzie: Ciocu Mic si Joc de Glezne..Fara comentarii de prisos decat : Gata In P*&# mea cu tine ca devii Plictisitor Prietene.,,,In caz de te Intereseaza sau te`am jignit Ma doare la P*&#!!!!!!!!!


Scuze Limbaj ..Pt cei educatii care citesc, nu le convine..SA NU CITEASCA!!

(Te`am deranjat..Cauta`ma sa ma Jignesti si tu..Asa merge Treaba) =))
Mersi...esti un dragut...dar nu ma intereseaza parerea ta !
Griffo is offline  
Old 02-09-08, 20:19   #8168
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Bah Oagare vb lu' Catranitu' asta batran ................ ia mai lasa-ne frate in*&^% mea in pace ca prea te bagi in seama degeaba ian plus app nici nu imi trebuie sa te cunosc sa-mi dau seama ca esti un lingau, toata ziua stres pe capul omului, sunt oameni mult mai de calibru decat tine care sunt vizati si noi ne batem capul cu un copil ca tine ca alta nu esti la modul in care gandesti!!!


P.S. Mi se rupe mie ca ti-a dat tactu "nana" ca i-ai scos masina din parcare ....................... scutestene de faze din astea!!!
TheMaax is offline  
Old 02-09-08, 20:22   #8169
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Diverse discutii

bai griffo...ti`am vb frumos jur...dar pana la urma gigicarbit si themax au mare dreptate si subscriu (nu pot sa reproduc ca sunt fata si nu`i frumos) dar totusi du`te mama si gata daca mai ai vreun pin de demnitate
Kr3atZa is offline  
Old 02-09-08, 20:26   #8170
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
Mersi...esti un dragut...dar nu ma intereseaza parerea ta !
Bah Oagare sti ceva, Zbarrrrrr in *&^% mea de aici ca faci tensiune si mie ca te prind si imi mai trag un set de dungi pe masina cu u! Daca nu intelegi cu vb buna o luam alfel frate! Si sincer nici nu vreau sa te cunosc si nici nu intentionam!


P.S. Scuteste-ne cu faze de genu Ploiesti-Pitesti si ca ti-a dat tactu nana ca nu ne pasioneaza povestiri de adormit copii! In concluzie sa innebunesc daca mai postezi aici sau vi pe unde ne vezi pe noi, iese urat frate! Sayonara !!!
TheMaax is offline  
Old 02-09-08, 22:28   #8171
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by TheMaax View Post
Bah Oagare sti ceva, Zbarrrrrr in *&^% mea de aici ca faci tensiune si mie ca te prind si imi mai trag un set de dungi pe masina cu u! Daca nu intelegi cu vb buna o luam alfel frate! Si sincer nici nu vreau sa te cunosc si nici nu intentionam!


P.S. Scuteste-ne cu faze de genu Ploiesti-Pitesti si ca ti-a dat tactu nana ca nu ne pasioneaza povestiri de adormit copii! In concluzie sa innebunesc daca mai postezi aici sau vi pe unde ne vezi pe noi, iese urat frate! Sayonara !!!
Frate ai fii uimit ce parere au unii din acel grup despre tine...stiu ca nu trebuia sa o zic dar nu am ce discuta cu tine...cand te-a pocnit rrom'u ala si ti-a rupt fatau ca asa s-a auzit...multi au spus multe chestii despre tine,nu conteaza cine si unde si in ce fel.
Conteaza ca unii dintre voi (grupu' vesel) nu sunte-ti uniti.
Cei care mi s-au parut mult mai intelegatori,integenti...si li se rupe sufletu de unele chestii sunt Donu,Shantzu,Gog'u,Kraven,WRC(cred ca il cheama Bogdan),Blondu,Paganel,Laur,Fane...chiar si BLS'u cat il luati voi peste picior eu nu il stiu sa fi spus NU la multe nevoi ale unora...ca vroiau unii sa mearga pana in centru...sau sa cumpere ceva..sau alte chestii el ajuta...rare ori cand nu avea gas si nu putea sa mearga,nu ii iau apararea doar spun.Si Donu cate responsabilitati are si tot timpul a tinut capu' sus si a tinut la grup si va spune...nu zic ca la ceilalti nu le pasa dar nu atat de mult precum altii.Ar trebui sa luati un exemplu..daca a-ti vazut ca tac la mistourile voastre a-ti zis ca sunt prost si a-ti continuat..nici o problema daca voua v-a facut placere,asta e cand esti...prost stai acasa.
Am incercat sa ma integrez intr-un grup si am zis sa ma integrez putin fortat.
Si nu mai adresa injurii la adresa mea.
Multumesc si cu asta inchei orice discutie.
__________________
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic28246_13.gif
Griffo is offline  
Old 02-09-08, 22:34   #8172
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Cand zic destul, pai destul ! Ideea este bine conturata, nu totul se rezuma la un user,doi ... sunt mult mai multi care nu au ce cauta printre noi ca si gasca.
Cearta asta e vizibila, fiind pe forum public, tot noi ne stricam imaginea de comunitate locala.
+ ca de aici e suficient cat s-a discutat, trebuie pus in aplicare, seara, cand iesim pe strazi. exista telefonul, mesaje private, mess.... ptr a se stabili loc de intalire.
Subiectul vreau sa fie inchis va rog.

va salut,
TNG
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 02-09-08, 22:35   #8173
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Stai linistit Oagare imi stiu prieteni si imi stiu si dusmani si ii cunosc si pe cei ce ma mananca de cur ........................ si nu mi-a spart nimeni fata spre deliciul tau ............................... degeaba mai dai din maini ca esti ca si innecat! Bye Bye


P.S. Eu am terminat!Sorry Tn'
TheMaax is offline  
Old 02-09-08, 22:59   #8174
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
Multumesc si cu asta inchei orice discutie.
Din partea mea e inchis...mersi TNG pentru rabdare.
Griffo is offline  
Old 03-09-08, 02:05   #8175
CobraArt

Stage 5
 
CobraArt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Diverse discutii

Ma doare capu de la discutiile voastre de pe forum.Clar asta e forum anti-plictiseala. Pana acu ceva vreme incepuse sa vina pe la rond niste cocalari-cocletzi,dar vad ca nu au mai venit,deci e totul ok.
CobraArt is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -