Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-02-08, 15:35   #7186
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

mda..eu ma bag in curtea guvernului sa aduc ce masini imi lipsesc din colectia de cand eram copil ))))))))
bogdan_wrc is offline  
Old 02-02-08, 00:09   #7187
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Dacia SGM in urma schimbarii propietarului ! Pacat de ea , era smechera
shantzu is offline  
Old 02-02-08, 03:55   #7188
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

foarte nasol ce s-a intamplat!!! bine k au scapat ok cei 2 din masina!! ...certurile si discutiile sunt de prisos zic eu!! asta nu inseamna k n`or sa fie!! o sa urmaresc topicul respectiv cateva zile tocmai pentru tb asta!!!
kraven_4_all is offline  
Old 02-02-08, 08:48   #7189
Oelash

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 748
Default Re: Diverse discutii

si la noi aseara in ploiesti a fost un accident destul de nashpa pe pod la sud...in care a fost implicat un mercedes C din asta nou care cred ca era condus de o gagica din cate am vazut
Oelash is offline  
Old 02-02-08, 12:51   #7190
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by ph50cat View Post
si la noi aseara in ploiesti a fost un accident destul de nashpa pe pod la sud...in care a fost implicat un mercedes C din asta nou care cred ca era condus de o gagica din cate am vazut
accidentul asta ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poze 005.jpg
Views:	37
Size:	3.03 MB
ID:	441359   Click image for larger version

Name:	poze 006.jpg
Views:	43
Size:	3.03 MB
ID:	441360   Click image for larger version

Name:	poze 007.jpg
Views:	37
Size:	2.89 MB
ID:	441361  

Click image for larger version

Name:	poze 008.jpg
Views:	35
Size:	2.98 MB
ID:	441362   Click image for larger version

Name:	poze 009.jpg
Views:	38
Size:	3.05 MB
ID:	441363   Click image for larger version

Name:	poze 010.jpg
Views:	38
Size:	2.97 MB
ID:	441364  

tng is offline  
Old 02-02-08, 15:00   #7191
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Diverse discutii

Gagicile astea si CL-urile lor )
Vibe is offline  
Old 03-02-08, 04:34   #7192
licurici

Stage 3
 
licurici's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 80
Default Re: Diverse discutii

Mai "racerilor" ... cum va permiteti sa suferiti si sa comentati knd nici macar 10% din voi nu aveti masini mai noi de `95 ???? E treaba mea ce-mi pun pe masina si ce fac cu masina mea .. nu aveti voi nici un drept sa ma judecati sau sa urlati dupa mine "Tzarane" .. cand aveti masini fara aripi , bara fatza/spate ,sau cu aripi negre .. sau masini de la firma.. E treaba mea ce fac si nu a voastra .. Poate k stiam si eu k erau urate alea dar nu am vrut sa le scot .. si ca urma sa le scot .. Care e problema voastra ? ..era frumos sa ca abtineti si sa imi dati un pm sau orice .. Ba nu pica bine alea .. scoate-le..Multi dintre voi suferiti de shoferie si de racing si din luna in luna mai schimbati cate-o tabla pe masina .. Am fost baiat simtzit si n-am deschis geamu sa va intreb care are o masina mai noua de `95 .. Deci va rog frumos vedeti-va de treaba voastra si de volanu` vostru .. ca nu-i frumos ce-ati facut aseara la rondu` 1 .. Mesaj pt cei kre se simt si stiu despre ce e vb ... se stiu ei .. Imi pare rau pt ceilalti cu kre ma inteleg bine si cei kre s-au abtzinut de la comentarii .. Si cu asta am incheiat orice legatura cu forumu` asta si cu comunitatea voastra...Prea urat .. habar n-aveti sa va respectati .. D-aia nu iese nimik niciodata.. V-am pupat .. CiuS ..
__________________
Seat Cordoba 1.4 ( 100 CP )
licurici is offline  
Old 03-02-08, 09:11   #7193
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Thumbs up Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by licurici View Post
Mai "racerilor" ... cum va permiteti sa suferiti si sa comentati knd nici macar 10% din voi nu aveti masini mai noi de `95 ???? E treaba mea ce-mi pun pe masina si ce fac cu masina mea .. nu aveti voi nici un drept sa ma judecati sau sa urlati dupa mine "Tzarane" .. cand aveti masini fara aripi , bara fatza/spate ,sau cu aripi negre .. sau masini de la firma.. E treaba mea ce fac si nu a voastra .. Poate k stiam si eu k erau urate alea dar nu am vrut sa le scot .. si ca urma sa le scot .. Care e problema voastra ? ..era frumos sa ca abtineti si sa imi dati un pm sau orice .. Ba nu pica bine alea .. scoate-le..Multi dintre voi suferiti de shoferie si de racing si din luna in luna mai schimbati cate-o tabla pe masina .. Am fost baiat simtzit si n-am deschis geamu sa va intreb care are o masina mai noua de `95 .. Deci va rog frumos vedeti-va de treaba voastra si de volanu` vostru .. ca nu-i frumos ce-ati facut aseara la rondu` 1 .. Mesaj pt cei kre se simt si stiu despre ce e vb ... se stiu ei .. Imi pare rau pt ceilalti cu kre ma inteleg bine si cei kre s-au abtzinut de la comentarii .. Si cu asta am incheiat orice legatura cu forumu` asta si cu comunitatea voastra...Prea urat .. habar n-aveti sa va respectati .. D-aia nu iese nimik niciodata.. V-am pupat .. CiuS ..
nu mai comenta asa ca esti varza una la mana esti un pericol pentru societate nu stii sa ti volanu in mana intri in primul participant la trafic

a 2 e ca circuli cu masina lu taticu ca altfel poate ti ai fi luat ori ce ca sa ajungi de la A la B

plus ca ma pi....s pe masinile tale noi e fara personalitate e cum ai f#@e aceasi ***** cu inca 5 mii de oamnei

si daca mai ai de gand sa faci comentari dastea de baiat istez pune in paranteza si persoanele la care se adreseaza ca sa stie cine te inroseste
__________________
SE VINDE UNA BUCATA MASINA BUNA
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1241692360
alex2see is offline  
Old 03-02-08, 09:22   #7194
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Diverse discutii

aici see are dreptate...Spune si tu cu cine te certi frate....sa nu sarim toti in sus.....un pic de dreptate are si licurici...legat de comentarile unora care nu au masinii...dar e urat sa ne bagi pe toti in aceeasi "oala".... si inca ceva....Masinile bune sau fabricat pana in 95`..... Ne pare rau ca nu ai putut sa te integrezi..in comunitate...sunt alti care au reusit...si au primit respect foarte mare ca au plecat de la dacie din 85 apoi la masinii cu aripi negre si alte ***uri....deci..aici iar ai gresit...nu avem drept sa te judecam...dar putem sa te ocolim...!!

Bafta
GiGiCarbiT is offline  
Old 03-02-08, 09:37   #7195
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Cool Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by licurici View Post
Mai "racerilor" ... cum va permiteti sa suferiti si sa comentati knd nici macar 10% din voi nu aveti masini mai noi de `95 ???? E treaba mea ce-mi pun pe masina si ce fac cu masina mea .. nu aveti voi nici un drept sa ma judecati sau sa urlati dupa mine "Tzarane" .. cand aveti masini fara aripi , bara fatza/spate ,sau cu aripi negre .. sau masini de la firma.. E treaba mea ce fac si nu a voastra .. Poate k stiam si eu k erau urate alea dar nu am vrut sa le scot .. si ca urma sa le scot .. Care e problema voastra ? ..era frumos sa ca abtineti si sa imi dati un pm sau orice .. Ba nu pica bine alea .. scoate-le..Multi dintre voi suferiti de shoferie si de racing si din luna in luna mai schimbati cate-o tabla pe masina .. Am fost baiat simtzit si n-am deschis geamu sa va intreb care are o masina mai noua de `95 .. Deci va rog frumos vedeti-va de treaba voastra si de volanu` vostru .. ca nu-i frumos ce-ati facut aseara la rondu` 1 .. Mesaj pt cei kre se simt si stiu despre ce e vb ... se stiu ei .. Imi pare rau pt ceilalti cu kre ma inteleg bine si cei kre s-au abtzinut de la comentarii .. Si cu asta am incheiat orice legatura cu forumu` asta si cu comunitatea voastra...Prea urat .. habar n-aveti sa va respectati .. D-aia nu iese nimik niciodata.. V-am pupat .. CiuS ..

apropo faci bine ca ai renuntat la forumu asta cred ca forumu de la carton network ti se potriveste mai bine
alex2see is offline  
Old 03-02-08, 10:09   #7196
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by licurici View Post
Mai "racerilor" ... cum va permiteti sa suferiti si sa comentati knd nici macar 10% din voi nu aveti masini mai noi de `95 ???? E treaba mea ce-mi pun pe masina si ce fac cu masina mea .. nu aveti voi nici un drept sa ma judecati sau sa urlati dupa mine "Tzarane" .. cand aveti masini fara aripi , bara fatza/spate ,sau cu aripi negre .. sau masini de la firma.. E treaba mea ce fac si nu a voastra .. Poate k stiam si eu k erau urate alea dar nu am vrut sa le scot .. si ca urma sa le scot .. Care e problema voastra ? ..era frumos sa ca abtineti si sa imi dati un pm sau orice .. Ba nu pica bine alea .. scoate-le..Multi dintre voi suferiti de shoferie si de racing si din luna in luna mai schimbati cate-o tabla pe masina .. Am fost baiat simtzit si n-am deschis geamu sa va intreb care are o masina mai noua de `95 .. Deci va rog frumos vedeti-va de treaba voastra si de volanu` vostru .. ca nu-i frumos ce-ati facut aseara la rondu` 1 .. Mesaj pt cei kre se simt si stiu despre ce e vb ... se stiu ei .. Imi pare rau pt ceilalti cu kre ma inteleg bine si cei kre s-au abtzinut de la comentarii .. Si cu asta am incheiat orice legatura cu forumu` asta si cu comunitatea voastra...Prea urat .. habar n-aveti sa va respectati .. D-aia nu iese nimik niciodata.. V-am pupat .. CiuS ..
Licu stai calm tata ce ai ............... te-a apucat sindromul nefu...... chiar daca zice cineva ceva trebuie so intorci lui pe fata atunci pe moment nu asa pe forum ca uite se interpreteaza aici si oricum .............. masina noua dupa '95 ................... a mea da frate e noua e '07 dar a ta aveam impresia ca e dupa '90 ...................... ai afaceri neterminate cu mine frate ....................... ne vedem la linia de start .........................
TheMaax is offline  
Old 03-02-08, 10:29   #7197
licurici

Stage 3
 
licurici's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 80
Default Re: Diverse discutii

SEE dak ai fi citit tot postu ti-ai fi dat seama k nu priveste pe absolut nimeni kre nu se simte .. ci doar cei kre erau aseara la rondu` 1 si au urlat dupa mine "Tzarane" k am pus eu 2 amarate de beculetze albastre pe grila kre azi urma sa le dau jos k stiam si eu ca sunt urate .. dar mi-era sila sa stau aseara sa dau iar aia jos .. Si e treaba mea ce conduc .. si ca mi-a cumparat-o taticu .. si repet .. e TREABA MEA ce fac cu ea .. pot sa-i dau si foc k nu kred k te-ar interesa pe tine prea mult .. Nu ?Si care-i problema dak mi-a cumparat taticu masina ? Unora de ce nu le-a cumparat si va place mereu sa ziceti .. aa .. mergi cu masina lu taticu .. unde-i problema in asta ? Am ce sa conduc ? Am zis la sfarsit k imi pare rau pt ceilalti .. Nu am putut sa specific cu cine ma cert pt k nu stiu exact cine a strigat ca nu m-a interesat .. doar m-a deranjat .. Nu vreau sa ma cert cu tine ...ca nu kred k esti printre cei la kre m-am referit .. si nu esti vreo suferintza .. Asa k atata timp kt nu te-a privit postu .. poti sa stai chill in banca ta .. Si poti sa te abtzii si de la jigniri ..
licurici is offline  
Old 03-02-08, 10:33   #7198
licurici

Stage 3
 
licurici's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 80
Default Re: Diverse discutii

vlad .. ne`ntalnim la semafor ..
licurici is offline  
Old 03-02-08, 11:00   #7199
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by licurici View Post
SEE dak ai fi citit tot postu ti-ai fi dat seama k nu priveste pe absolut nimeni kre nu se simte .. ci doar cei kre erau aseara la rondu` 1 si au urlat dupa mine "Tzarane" k am pus eu 2 amarate de beculetze albastre pe grila kre azi urma sa le dau jos k stiam si eu ca sunt urate .. dar mi-era sila sa stau aseara sa dau iar aia jos .. Si e treaba mea ce conduc .. si ca mi-a cumparat-o taticu .. si repet .. e TREABA MEA ce fac cu ea .. pot sa-i dau si foc k nu kred k te-ar interesa pe tine prea mult .. Nu ?Si care-i problema dak mi-a cumparat taticu masina ? Unora de ce nu le-a cumparat si va place mereu sa ziceti .. aa .. mergi cu masina lu taticu .. unde-i problema in asta ? Am ce sa conduc ? Am zis la sfarsit k imi pare rau pt ceilalti .. Nu am putut sa specific cu cine ma cert pt k nu stiu exact cine a strigat ca nu m-a interesat .. doar m-a deranjat .. Nu vreau sa ma cert cu tine ...ca nu kred k esti printre cei la kre m-am referit .. si nu esti vreo suferintza .. Asa k atata timp kt nu te-a privit postu .. poti sa stai chill in banca ta .. Si poti sa te abtzii si de la jigniri ..

hai salut frate...am fost si eu aseara la rond si nu am auzit pe nimeni sa strige bai tarane....de unde sti ca au fost dintre ai nostri? puteau sa fie oricare de pe strada...asa ca daca nu sti sigur nu jigni...masini fara bari sau aripi nu prea am vazut printre noi......si alea cu aripi negre f$#% in gaoaza si fabricatie 2008...ar trebui sa-i respecti pt munca depusa sa ajunga asa....nu toti avem bani sa ne luam masini dupa 95...eu am un cazan din 87 si nu mi-e rusine cu el...daca ai vreo problema cu cineva o rezolvi in particular...nu arunci vorbe aiurea pe forum...."raceri" sau mai sti eu ce...bafta si numai bine....
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline  
Old 03-02-08, 11:08   #7200
licurici

Stage 3
 
licurici's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 80
Default Re: Diverse discutii

Cand am trecut eu pe la rond tu plecai .. erai la semafor cu un cielo .. sau cv de genu .. eu iti dadeam flashuri pe bulevard ... si nu te lasa ala sa te bagi pe banda 1 .. ca nu eram nebun sa vb aiurea .. si REPET ..imi pare rau pt cei kre sunt baieti simtiti si de treaba .. si kre nu au nici o treaba cu ce s-a intamplat aseara .. postu se refera doar la cei kre umbla cu o cataracta de-i pica usile sau nici n-au masina..si SUFERA si comenteaza .. ma fac pe mine tzaran ca am pus 2 amarate de beculetze pe grila din fatza ..
licurici is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -