Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 09-11-08, 17:57   #76
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Exclamation Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by GolfuletzS View Post
cate`va poze
cu masina lui haiu dupa incident



stiu ca o sa fiu criticat pentru ce o sa spun ...
stiu ca o sa`mi sara toata lumea`n cap ...
dar .. HAI`u ar trebui sa faca burnotu pe capu` lor daca e sa se afle cine sunt ...
__________________
'13 Dacia Logan
'09 BMW X6
'08 AUDI S5
'07 Peugeot 307CC
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 17:58   #77
LAFv8

Stage 5
 
LAFv8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by LAFv8 View Post
da frate si dak stii bine ca este sigur o galerie ,este clar k nu mai are rost un razboi k dupaia se va mentine asa .va fi si nsl ca o galerie care la un timp trb sa faca un razboi,si se poarta dujmanie si pe masinile cu bulina ,mai bine o lasam asa si facem cum au zis baieti sa il ajutam pe hai k sa-si faca masina,si de acum incolo sa fim foarte uniti si sa stam restrinsi de la inceput pina la sfirsit.imi pare foarte rau ce sa intimplat la baieti (chiaar nici nu erau persoanle potrivite pntr asa ceva),de strins si de facut dastea se poate si la noi dar dupaia se va mentine razboi si dujmanie ,poate de acum incolo sa stam la bila sa cum am stat pina acum si nam deranjat pe nimeni nu sa schimbam locul de intilnire de stat de vb in-trun loc de lupta.adv haideti sal ajutam pe HAI.sa dovedim k suntem frati si la fapte nu numai pe tastatura.
scz mam referit sa fim uniti .am gresit si am scr restrinsi.scz
LAFv8 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:08   #78
LAFv8

Stage 5
 
LAFv8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
ei si-au luat bataie vineri seara.. meciul e duminica seara ! ce interes ar fi avut niste rapidisti/dinamovisti/cfristi sa vina tocmai la steaua "acasa"?! nu cred ca s-ar fi riscat atat de mult! daca ar fi vrut sa se bata se bateau la meci...dupa meci!

De unde nu stii ca ar fi fost baieti pusi de Sebastian sau de unde nu stii ca au fost de la billa ! treaba cu "cu ce echipa tii" putea avea si rol de a-i bulversa .. ca sa nu banuie decat vreo galerie! sincer.. o galerie (de la orice echipa ar fi ea ) nu ar ataca 3 -4 insi din niste masini frumoase..mai ales ca 90% din romania stie ca noi ne intalnim mereu la BILLA vinerea!
dak era vreunul inafara de galerii si erau dastia care sunt cu masini k noi frate dadea laMTCH2 dadea la stilpi acolo unde stim noi toti ca eswte scump si greu de reparat asta cum ia dat lui se vede calr ca nu este o legatura de vreun anturaj de-al nostru sa fie cineva care are ceva cu noi
LAFv8 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:11   #79
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Deja m-am speriat cand am vazut Celicaa mea e alba si eram la linii la ora aia oricum,Ok,celica rosie ai spus,una este la mine in cartier,o detine un pusti,a fost si el la linii in seara aia dar fara masina,oricum e pasnic copilul si n`are treaba!
A2a celica rosie este una inscrisa tot la mine in cartier,dar nu stiu mare lucru despre cel care o detine
Iar a3a celica rosie care am vazut=o prin oras,este tot cu nr de afara,si a adus-o in tara acelasi tip care a adus`o pe a mea..o sa iau legatura cu el sa vad daca mai stie ceva de alaultima rosie care am vazut-o,era prin zona dristor-mihai bravu..daca stiti careva ceva
Ala sta in cart 23 si e exclus sa fie implicat . Cert este ca 100% a fost galeria rrapidului , care e o grupare de colorati inapoiati si saraci .

Despre ideea precum ca atunci cand pleaca 2-3 sa plece toti e strigatoare la cer ...
__________________
TheMendacious is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:13   #80
brownshark

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,145
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

lasati ca nu mor caii cind vor ciini.
chiar a fost HAI-ul acum la tv pe ant2...cu toate masinile , sa le crape ficatii in ei da' ciuda...
asa , sa stie d el...
brownshark is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:43   #81
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

in fine.. oricine ar fi fost propun sa dam fiecare ( din fiecare filiala ) cate 5 sau 10 ron pt a acoperi daunele produse masinilor ! Ganditi-va ca poate eram noi acolo !
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:45   #82
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

a fost o parere scrisa la nervi, scuze daca am jignit pe cineva!

Last edited by UniculSGM; 09-11-08 at 20:19.
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 18:46   #83
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Sa ziceti sarumana ca a-ti scapat intregi cat de cat ... putea fi mult mai rau ...

In legatura cu eventuala rezolvare ... realizati ca nu puteti sa va puneti cu 10 da pai cu 50-100 de ciori borate din fundul Giulestiului ... ganditi-va ca acolo am stat pe o strada doua ore sunand la taxi si invariabil mi s-a spus ca nu trimit masini in zona ....

Politia nu o sa faca nimic... de asta sa fiti siguri ...

Va inteleg supararea, nedumerirea si frustrarea pentru ca si eu am trecut prin ceva oarecum asemenator care s-a soldat doar cu pagube materiale foarte consistente si cand am fost la politie si le-am spus exact cine a fost mi-au spus asa mai voalat ca baietii sunt oarecum intangibili ... informatori etc.

Am facut plangere mai sus si in final mi s-a spus sa ma calmez ca nu fac decat sa pierd timpul degeaba si ca oricum este legea junglei pe strazi ... fiecare supravietuieste cum poate ... si m-am doat in consecinta.

bafta multa si sa speram ca pe viitor nu o sa mai fie nimeni in momentul nepotrivit in locul nepotrivit
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 19:16   #84
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Calmati-va are cine sa aiba grija de noi, ne ia pe fiecare in parte si ne judeca, cel de sus nu uita pe nimeni, asa e Romania sau cum spunea cineva de pe un alt forum "Boscherville".
Unde mai vedeti voi activitati din acestea animalice? in jungla!.
App la Galati pe suporteri stelisti mascatii i-a incins pana nu au mai putut, in Romania orice e posibil!
Ps: Fiti cu oki in 4 de acuma si cu sabia in buzunar!
Strainger is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 20:17   #85
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by pepy View Post
Domnule robert,
Va salut cu tot respectul cuvenit si va anunt ca am aceeasi parere ca si dvs cu mici exceptii :
- Prima dintre acestea este ca nu e treaba noastra cata scoala au fotbalistii si cati banii castiga fara aceasta scoala. Ei sunt platiti ca sa plimbe mingia pana in poarta si cu cat fac mai bine lucrul asta cu atat castiga mai multi bani ( ca tot suntem pe un forum auto cred ca putem sa spunem acelas lucru despre piloti , adica nu conteaza cat de multa scoala au ci cat de bine se descurca cu volanul, de aici si salariul unui pilot)

- Urmatoarea exceptie ar suna cam asa : Lucrurile urate despre care vorbesti si care te fac sa iti fie rusine ca esti roman se intampla si in tari despre care ai spune ca sunt mult mai civilizate decat TARA TA. Eu spun ca daca iti este scarba, iti este scarba ca esti OM nu ROMAN , pt ca ceea ce te face sa iti fie scarba este o caracteristica OMENEASCA NU ROMANEASCA.

Eu iubesc ROMANIA si o respect. Ma oftic cant aud oameni ca vorbesc urat despre tara mea cu atat mai mult daca cel care vorbeste urat nu este roman.Nu spun ca e o tara fara defecte cu atat mai mult nu spun ca este un popor fara defecte ,supun doar ca alte popoare au aceleasi defecte ca si noi diferenta fiind ca ei niciodata nu isi injura tara pt ele.

DECI SINGURUL LUCRU PT CARE EU CRITIC ROMANII MAI MULT DECAT OAMENII IN GENERAL ESTE CA NU ISI IUBESC TARA !!!!! HAI SA SCHIMBAM ASTA SI SA NU MAI VORBIM URAT DESPRE ROMANI, CI DESPRE SUPORTERI IN GENERAL INDIFERENT DE NATIE ( asta daca chiar consideri ca e necesar).
Ai dreptate Pepy, am ziso la nervi!
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 20:18   #86
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Ai Dreptate Pepy
Am vb cu Hai-u si cu Florika si sper k maine sa aflu numele unei brigazi de la rrapid care se ocupa cu interventii de genu asta..este vb de o brigada noua formata din pustii de maxim 25 de ani,am vb cu cineva din Galerie de la Rapid(o persoana care merge de peste 10ani pe stadioane)si el a zis k asa ceva nu este posibil sa se intample,daca aud ceva o sa anunt baietii sa vdm ce putem face.
(Indiferent de cate clase avem sau de ce etnie suntem fiecare avem dreptul sa iubim ce sport vrem poate sa fie el si popice)
__________________
NSL
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 20:21   #87
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

o sa dau si eu maine un telefon la o cunostinta sa vad ce aflu!

v-am zis.. indiferent cum ar fi ar trebui sa punem fiecare cate 5 sau 10 ron .
dolb is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 20:38   #88
el_ovy

Stage 3
 
el_ovy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 74
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Imi pare sincer rau de ce s-a intamplat acolo! Sper sa va recuperati repede.
el_ovy is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 22:36   #89
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Angry Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by GolfuletzS View Post
cate`va poze cu masina lui haiu dupa incident


am ramas fara cuvinte... cand am fost la festival si am vazut masina asta... imi venea sa o iau in brate... era tipla...

nu-mi vine sa cred ca exista astfel de oameni... cum putem sa aveam astfel de animale intre noi? cred ca fiecare ar trebui sa tinem cont de ceea ce s-a intamplat si pe viitor sa avem grija ce fel de prieteni tinem langa noi; de obicei cand unul face altuia rau, ne amuzam... cred ca ar trebui sa ne mai ajutam intre noi si sa fim oameni mai buni si in loc sa-i aplaudam pe cei ce fac rau, sa nu le mai permitem!
prea multi oameni rai!

sustin ideea cu strangerea de banuti

imi pare foarte rau pt ce s-a intamplat...
__________________
Nu te cobori la nivelul prostilor, te vor aduce la nivelul lor si te vor bate cu experienta!

Last edited by r0xanicutza; 09-11-08 at 22:40.
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 22:51   #90
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

N ai ce sa faci cu "indienii".Antonescu de traia... oricum sper sa va reveniti cat mai repde baieti...sustin ideea cu banutii cum faceti?dati un numar de cont aici? toate cele bune si insatatosire grabnica inca o data
__________________
My only idol in this relam it's the motherfucking man in the mirror and even he has to prove himself on a daily basis
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -