Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-08, 23:50   #46
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Sal

Am auzit si eu despre cele Intamplate aseara,am vb si cu Mate si Cu Florica...1000%au fost Suporteri rrapidisti ptr ca:
Duminica se joaca rrapid-Steaua
Exclus suporteri dinamo (erau la timisoara)
Bila este Locul unde Noi cei din Galerie(STEAUA)Ne strangeam pe vremuri ptr interventii sau ptr scrierea mesajelor,
1000% au venit in speranta k vor gasii Stelstii pe care sa-i bata,din ce am inteles eu k Hai-ul a fugit spre masina cand au venit saraciile...si ma gandesc k daia au dat in ei k s-au gandit sa nu fie stelisti si k daia fug,
iar ptr a evita discutiile (club rival) 1000% erau suporteri ptr k am inteles k majoritatea aveau glugile in cap...daca ati auzit vrun Nume intre ei plz contactati-ma k sa vad ce pot face,am vb si cu Unul din sefii de galerie de la Noi si el a zis k 1000% se asteptau sa gaseasca stelitii...chiar nu a vazut nimeni nr de masina sau ceva?>
Imi pare rau ptr cele intamplate iar daca aflam cine a fost nu avem decat sa le rupem si noi picioarele k politia fara dovezi nu face nimik... iar daca aflam vrun nume ceva automat aflam Brigada din care face Parte
__________________
NSL
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 08-11-08, 23:53   #47
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Va lamurit !! Roby in mm,om cu facultatea si tot scrii ca un bou ))ce daca esti pe net
Si apropo,mai iesi in mm si tu la linii,te asteapta Alin cu 2.0,suntem curiosi ce o sa iasa
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-08, 23:53   #48
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

salut baieti , vreau sa dau cateva detalii ca vad k nu a explicat nimeni clar ce s-a intamplat si s-a ajuns departe :

in jurul orei 12.00 noaptea a aparut pe jos ( masinile erau parcate unele in fata benzinariei unele vis a vis din ce am aflat de la angajatii benzinariei ) un grup de peste 40 de oameni in parcare bila dr taberei care erau pusi pe scandal.Toti erau imbracati inchis la culoare cu hanorcae si cu glugile trase in cap.

HAIu a avut masina vandalizata pentru ca a apucat sa se suie in masina , eu cu mari si bohu ( adi ) nu am apucat sa ajungem la masini si ne-am facut melc si am inceput sa luam bataia.

camerele benzinariei nu au surprins nmk deoarece nu au intrat cu masina in benzinarie ! ci le-au lasat la bordura afara , iar la Bila exista din cate am auzit o singura camera in spate la depozit care nu ar fii putut surprinde decat un grup mare de oameni intrand, batand si plecand.

Concluziile : HAIu masina varza, io coaste cu dureri mari, cateva lemne in cap probabil ca am niste galme, si o mana vanata , mari nsl capul spart si tot la fel, vanatai si alte cele, si bohu mic cateva picioare si el si alte lovituri.

Bine ca am scapat cat de cat intregi.... speram sa aflam macar 1 dintre atacatori care este.

De ce am zis de galerie : pe bohu cand il bateau il intrebu dak el e ala cu Steaua si plm... iar variantele ar fi dinamo / rapid din 2 motive

Dinamo - Steaua s-au batut la Diham acum o sapt iar Dinamo si-a luato grav pe coaja , Rapid k maine e meci cu Steaua. Probabil am fost vazuti multi acolo, crezut k suntem din galerie si ca punem detaliile meciului la punct si pana s-au strans ei am ramas noi 4 si ne-au zapacit...

P.S. Masinile in care s-au suit dupa bataie si erau la benzinarie erau : tico mov / albastru, dacia berlina alba. si toyota celica rosie
Sper sa va fii lamurit cat de cat cum au stat lucruirle. Deci doar masina lu HAIu a fost cea vandalizata , nici o alta masina ne mai avand de suferit
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp

Last edited by MC Mate; 08-11-08 at 23:56.
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 08-11-08, 23:58   #49
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Mate daca auzi ceva de Nume suna-ma si vad ce pot face ar Kid2006(nu-mi permite religia sa ma dau cu 2.0)
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 00:01   #50
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

pana acum ani de zile am facut si eu parte dintr-o brigada de club ... 100% suporterii au fost in seara aia ...
la fiecare meci suporteri fac o COREGRAFIE... ea deobicei se face noaptea la stadion (vopsea,stegulete,cartoane etc)cu 3-4 zile inaintea meciului ... si plus glugile ... astea sunt numai la ei vazute asa des si multe...
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 00:03   #51
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
pana acum ani de zile am facut si eu parte dintr-o brigada de club ... 100% suporterii au fost in seara aia ...
la fiecare meci suporteri fac o COREGRAFIE... ea deobicei se face noaptea la stadion (vopsea,stegulete,cartoane etc)cu 3-4 zile inaintea meciului ... si plus glugile ... astea sunt numai la ei vazute asa des si multe...
Corect Toba
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 00:05   #52
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

am vb la tel cu multi tovarasi de la dinamo ...care se duc la majoritatea actiunilor de acest gen .. DINAMO NU A FOST... pt ca ei au mai avut un scandal de la chestia de la diham ..au facut mare bataie la BELAGGIO(obor) si acolo steaua si-a furat-o rau ...


IMI PARE RAU PT CE ATI PATIT ...suntem alaturi de voi !!!

Last edited by TOBA^; 09-11-08 at 00:11.
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 00:07   #53
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
am vb la tel cu multi tovarasi de la dinamo ...care se duc la majoritatea actiunilor de acest gen .. DINAMO NU A FOST... pt ca ei au mai avut un scandal de la chestia de la diham ..au facut mare bataie la BELAGGIO(obor) si acolo steaua si-a furat-o rau ...
Toba...iti zic eu la Belaggio au batut 10 stelisti maxim,,iar in Diham pot confirma Elias.Barba...fratii Pogo...
In fine cert este k dinamovistii nu au fost 100000%
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 00:46   #54
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

E bine...suntem pe drumul cel bun...mate bine ca sunteti voi bine...insanatosire grabnica inca odata...iar cu masinuta lui Haiu...am propus ceva...poate o rezolvam...(daca e doar a lui...daca punem fiecare cate 10 lei acolo chiar e posibila treaba) si inca o propunere...(mai in gluma mai in serios)...FACEM MARE UN AFIS PE PANZA care cand ne intalnim il prindem acolo pe gard pe ceva ...SA NU MAI FIM CONFUNDATI...ce drq...daca ne intalnim si stam la o vorba buna si nu facem galagie gata...si suntem confundati...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 01:23   #55
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

100% au fost rapidisti....din ce a spus blondu ...dinamo cade direct ...iar stelisti nu au fost din moment ce mate a zis ca unu din batausi l-a intrebat tu esti ala de la stea..etc...
leonard is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 01:26   #56
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Ideea lui morph mi se pare ok...
Am vazut ceva despre Tico...si inca vreo doua... hai sa aflam cine sunt propietarii si sa-i tragem de limba, apoi totul se rezolva la alegere, scandal sau vorba buna...
__________________
Visez mult, dar este visul meu...
bogddanel is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 08:15   #57
SpeeDBreaker

Stage 5
 
SpeeDBreaker's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 526
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Imi pare rau pentru voi baieti, insanatosire grabnica!Il rog pe cineva sa deschida un cont, pentru HAI`u, sa-l ajutam sa-si refaca "pasiunea".
SpeeDBreaker is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 09:16   #58
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

poate nu au fost rapidisti ... poate au fost stelisti ! ca tineti voi cu steaua nu inseamna ca rapidul e de vina! .. daca juca steaua cu real madrid ati fi zis ca erau madrilenii cu tico ..etc. !
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 10:13   #59
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Dolb vorbesti aiurea tare tata...doar ca tii tu cu rapid nu trebuie sa vb. asa...Rapidistii au fost clar si HAIDETI SA VA MAI SPUN O FAZA!!! In seara asta joaca RAPIDUL CU STEAUA!!! Deci clar baietii de la RAPID au fost...si de asta vorbeau ei "voi suteti cu steaua"...a fost casapeala din nainte de meci data "stelistilor"...dar ideea e ca au gresit oamenii...si totusi trebuie treaba platita cumva...incet incet toate incep sa se lege...si clar rapidistii au fost gutui mama lor de boratzi
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 10:16   #60
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

dolb intotdeauna esti contra dicutiilor
ce legatura aveau stelistii, sa vine si sa faca asa ceva le ei in zona, de la bila pana la stadionul ghencea ajung in 5 min pe jos.
cu siguranta erau ori de la dinamo ori de la rapid
imi pare rau pt ce s a intmplat, nu am fost la intalnire, iar cand m a sunat florica dormeam si tel era pe "silentios", am aflat abia a 2 a zi..
am sa vb cu florica cum sa facem pt al ajuta pe HAI-u....cel mai bine ar fi printr un cont ca sa se poata dona si din afara buc.
Sau, fiecare filiala sa sranga....de la fiecare cat poate da....si ii trimeteti prin cineva daca are drum ori prin posta.

Last edited by bix; 09-11-08 at 10:20.
bix is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -