Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-08, 21:55   #16
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Frate...la ce organizare de *** si sa nu mai vorbim de traseu...nu e de mirare ca s'au facut si magarii pe acolo ...Cine a mai pomenit "liniuta" in curba?
gabitzUU is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 22:03   #17
skely

Stage 1
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 5
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

stati ma sa va expilc eu cum sta treaba .... ala cu pisoiu a luat premiu pt cel mai nesimtit participant ..... dar asa e cand esti bine pus la al de sus ... si dak tot asa s-au dat premiile de la 4 tuning day se intelege de ce au luat atatea ..... da las ca au si bujiile noaste ochi pentru geamurile lor ....... bafta

Last edited by skely; 30-03-08 at 22:06.
skely is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 22:40   #18
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

ce bine ca nu am venit! ma asteptam sa se intample nesimtiri din astea! cheltuiam banii de pomana ! Va urez la toti cei care ati trisat numai gropi, si motoare cazute!
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 22:46   #19
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

nu stiu cum poti sa afirmi asa ceva...cand acel E36 2,5 24V sa pus la start cu Renault 19 aspirat....aia ce era cursa undercover sau cum....OK spui ca a luat locul 2 dar la ce a luat frateeee locu doi la grupa 1600-1800 cmc ) daca nu stii sa faci o afirmatie pana la capat te rog frumos sa te abtii
masina aia cu motor 2,5 24V + NOS a luat locu 2 la grupa 1600-1800cmc vrei sa iti desenez ca sa intelegi si tu sau asta inseamna FAIR-PLAY
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 22:55   #20
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by B73BOS View Post
nu stiu cum poti sa afirmi asa ceva...cand acel E36 2,5 24V sa pus la start cu Renault 19 aspirat....aia ce era cursa undercover sau cum....OK spui ca a luat locul 2 dar la ce a luat frateeee locu doi la grupa 1600-1800 cmc ) daca nu stii sa faci o afirmatie pana la capat te rog frumos sa te abtii
masina aia cu motor 2,5 24V + NOS a luat locu 2 la grupa 1600-1800cmc vrei sa iti desenez ca sa intelegi si tu sau asta inseamna FAIR-PLAY
Pai asta incerc si eu sa ii fac mane sa inteleaga...mai ales ca au mai avut o masina tot din clubul lor(golf1-alb)la grupa 1,6 si sub capota era 1,8.asta ce mai inseamna?cred ca e magarie pe fata direct.serios!!!
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 11:14   #21
DeZaXaT
VW Driver

Stage 4
 
DeZaXaT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Member of:
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

- Prima liniutza in curba!
- Primul castigator la 1.6-1.8 cmc cu motor de 2,5 24V + NOS
- Primul tico cu 2.0 aspirat ( oare? )
- pisica 1.8 a lui Florica ( motor aspirat ) oprita dupa prima cursa pentru verificare de katre cunoscatori ka domne are TURBO si n`a spus

Traim in Romania deci trebuie sa ne ajteptam la orice ...
__________________


www.DEZAXAT.ro
PASIUNEA NU CUNOASTE LIMITE !
DeZaXaT is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:04   #22
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by kenzolikkk View Post
Pai asta incerc si eu sa ii fac mane sa inteleaga...mai ales ca au mai avut o masina tot din clubul lor(golf1-alb)la grupa 1,6 si sub capota era 1,8.asta ce mai inseamna?cred ca e magarie pe fata direct.serios!!!
Kenzo, se pare ca ai o problema cu noi, sincer daca stau sa ma gandesc bine eu la 4tuning am fost ok cu tine. In legatura cu masina mea esti invitatul meu sa-ti aduci orice pisica 2.5 24v sa o aliniezi la start. Eu zic sa incetam aici orice raca, deoarece este foarte simplu sa creezi haos pe forum si chiar nu are rost. Ai ceva de impartit cu mine....ai id-ul meu si numarul de telefon.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:13   #23
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Kenzo, se pare ca ai o problema cu noi, sincer daca stau sa ma gandesc bine eu la 4tuning am fost ok cu tine. Pana acum scoteai toate cluburile pe interval inclusiv pe cei din NSL, iar acum ii perii? E bine de stiut asta. In legatura cu masina mea esti invitatul meu sa-ti aduci orice pisica 2.5 24v sa o aliniezi la start. Eu zic sa incetam aici orice raca, deoarece este foarte simplu sa creezi haos pe forum si chiar nu are rost. Ai ceva de impartit cu mine....ai id-ul meu si numarul de telefon. Scuze de repetare.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:13   #24
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

nu incerca sa o dai in diverse... idea e ca ai motor 2.5 ai participat la 1.6-1.8

din partea mea pt tine PENIBIL
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:32   #25
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

hotziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii
gabitzUU is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:36   #26
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

ce bine ca n-am fost ; HUOOOOOOOOOOOO!!!!!
dolb is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 12:40   #27
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by GolfTuning View Post
nu incerca sa o dai in diverse... idea e ca ai motor 2.5 ai participat la 1.6-1.8

din partea mea pt tine PENIBIL
Crede-ma ca nu o dau in diverse, deoarece se stia ce motor am eu pe masina. Am intrebat inainte sa completez fisa de inscriere ce motor trec si mi s-a spus sa trec ce este in talon, deci nu eu sunt de vina. Inca un lucru....mi s-a ridicat capota si am fost verificat, plus ca unul din organizatori mi-a zis ca imi trece timpii la clasa mea. Oricum acolo putea sa vina si ala cu 500 hp ca nu prea se tinea cont. Pe baiatul cu renault-ul 19......KTL l-am felicitat dupa cursa, chiar ii trage bine masina si nu avea motive de suparare....era pe timpi. Inca un lucru, nu cred ca am fost singura masina care a intrat la o grupa mai mica......mai intereseaza-te si tu, apoi da-mi mie in cap.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 16:17   #28
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

din cate vad eu pe aici pe forum a fost o organizare de *** acolo .. in fine nu asta conteaza dar knd vad pe aici motor 2.5 24v sa te compari cu un 1.8 16 v aspirat .. de-a dreptul PENIBIL bine zici Golf ... SUNTETI PENIBILI ...
__________________
" Only God Can Judge Me "...

ALF CARspace Service Auto Mecanica-Tinichigerie-Vopsitorie Calea Vitan 289 www.alfcarspace.ro
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 16:29   #29
P1t1c

Stage 2
 
P1t1c's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 34
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

vedeti ca sa intrebat inainte ce motor se va scrie in fisa si sa zis k cel din talon el a fost cronometrat pe grupa de 2.5 degeaba batea el masini ca se lua dupa timpu care il scoteai si de cel cu 2000williams renaultu de vtm si cel cu golfu de VTM de ce nu ziketi,sa scris ce a fost in talon ia fost verificata si masina de catre cei de la rar si inca odata A FOST CRONOMETRAT PE GRUPA DE 2.5
P1t1c is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 16:38   #30
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Thumbs down Re: Cursa Pitesti 30 martie

fliper eu cand m-am pus la start si lam intrebat pe ala care da startu ce motor ai mia zis ca pai la ce categorie esti iam zis 1.8 , si lam intrebat bmw asta are tot 1.8 ) si el cica pai daca tu ai 1.8 inseamna ca si el are 1.8 daca se da cu tine si dupaia pana sa plecam de la start a tipat multa lume ca domne vezi ca are 2.5 24 si nos si automat ma luat nervii si inainte sa vin la start eram prin parcari imi cautam masina si tipa unu de la voi 75 care daca il prind cred ca ai rup picioarele ca ma mintit de 2 ori inainte de cursa si a treia oara dupa cursa cand eram prin boschetii aia prin spate pe la strand,iam zis frate cat are ala pe pisica cica 1.8 vb serios,am zis bine dupaia la start mam certat cu ala si am mai tipat o data la pustiu asta care este de la voi si iam zis de ce mai mintit ma ca are 1.8 si el nu domne ca sa mor are 1.8 si radea la mine am zis nui nimik vb dupa daca nu cand ne intalnim.Am plecat de la start ne`am dat in fine acolo in spate lam vazut pe fraier si iam zis dc ma minti ma ca nu am stiu ca are 2.5 desi eu nu il intrebasem de 2.5 pe moment lam intrebat de mai mintit ma ca are 1.8 si el nu stiam ca are 2.5 deci sa moara mama daca stie vreo unu sa minta frumos sau macar sa ne dam pe bune sa ne respectam noi ca facem ceea ce facem daca nu noi atunci cine aia din pitesti sau de la buzau care vin cu daciile alea care nu sunt inscrisi in niciun club si cara cartofi si varza cu ele ???si daca tot zici ca tu ai concurat la 2.5 ca parca asa ai zis mai sus sau la pitesti de ce nu ai luat premiu de la 2.5 si lai luat de la 1.8 ??? premiu ala trebuia sa`l ia cineva cu 1.8 care sia dat interesu pt masina aia si a muncit mult la ea dar asa e cand se fura pe fata si nu se poate face nimik pe la spate . Nu mai spun de grupa de 2000 =)) cu Tico 2000 aspirat.eu nu am vazut Tico ala sa se dea cu masini de 2000 premiu trei sau premiu unu la motor 2000 trebuia sa`l ia de la noi de la NSL Renaultu Clio Sport la numar cu DWW care a rupt tot nu a pierdut nici o cursa si a scos si timp bun dar asa este cand se fura pe fata.cam atat am avut de spus ca mai mult nu are rost pt niste tampiti care au cronometrat cursele aiurea. Huaaaaaaa Oarba Dupa Voiii Hahalerelor !!!!!
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -