Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-08, 14:50   #61
Kleiner

Stage 1
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 5
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Articol Ziarul Lupa: http://lupamea.ro/articole.php?numar...rica=12&id=757
Kleiner is offline   Reply With Quote
Old 02-04-08, 15:06   #62
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by kenzolikkk View Post
Bai inca ceva...eu nu perii nsl-ul asta e clar.doar ca ei ieri nu ei nu au avut masinii mai puternice bagate la clase mai mici ca voi....iar cum voi ati avut la 2 grupe masinii mai puternice,e cam penibil serios.si sa nu incep sa scriu pe aici dc ai luat cupe la 4td ca e grav rau)))...k?si inca ceva...incercati sa castigati pe merit....nu pe impartit de fluturase si etc etc.Imi pare rau ca nu pot vb mai multe ca oamenii sunt pusi sus aici si nu am chef sa mi se stearga si subforumul Vagabond Crew.Si nu le spune la baietzii ca vam dat battle si nu lati acceptat ca e urat)))))).
Un mic OFFTOPIC si din partea mea, cu asta inchei..... Cand ai facut marea prostie sa afirmi ca drag-ul pe QUARTER MILE(402 metrii) la masinile peste 200 de cai nu se tine pe 402 ci pe 800 de metrii (mi-ai zis sa caut peste tot...ca toata lumea stie si ca eu sunt dezinformat, mi-ai aruncat si niste nume mari ... sa ma conving de greseala mea), eu am postat pe 4tuning. In secunda 2, poate ti-a zis cineva ca este aberant sa sustii ca ce este peste 200 de cai, nu se da pe 400 ci pe 800 de m, ai zis repede sa stergem, sa nu te vada lumea. Pentru faza aia ne multumeai, acum vorbesti urat.... Ce e penibil aici? Cum au fost luate cupele alea? crezi ca prin acele flyere(fluturase)? In caz ca nu ai intors un "fluturas", iti spun eu... pe spate era unul din sponsorii nostrii.... si ca sa nu fim "pe langa subiect" am pus si un fanatik pe acolo. Nu vorbim de oameni sus pusi ca nu e cazul... cel putin nu aici. Cea mai mare problema a mea este legata de influenta pe care a avut-o filmul "8 mile" asupra ta... Acel battle...despre care tot vorbesti tu. In primul rand, un battle, inseamna cand provoci pe cineva( o persoana, un echipaj, o adunatura de oameni care sunt sub "aceeasi culoare", un clan)deci... daca vrei battle, vii tata cu masini din VC-ul vostru.... nu incerca sa implici NSL, Inferno sau alte cluburi cu masini "grele" si sa justifici ca sunt aliatii vostrii .... asa, am si eu destui prieteni, cu masini tari pe care "pot sa-i aduc" si tot la fel pot sa si zic ca-l stiu p'ala p'ala si p'alalalt.... Adu-ti aminte discutia noastra de pe mess si pe viitor eu spun ca ar trebui sa evitam astfel de conflicte.... din cate posturi ai tu pe aici, vad ca te legi cam de tot ce e "patat" si are ceva in neregula..... Nu spun ca a fost sau nu corecta atitudinea lui flipper deoarece nu am fost acolo insa, dupa cum il stiu eu, nu prea se preteaza la astfel de gesturi si de asta pot fi sigur. ...
Cu asta inchei si sper ca pe viitor sa fim toti mai ingaduitori intre noi si mai toleranti Nu sunt un sustinator al campaniei "green peace" sau ceva de gen... insa, daca e sa fie un conflict, macar sa fie pe o baza serioasa.... nu orice prostie sau tampenie, din care facem parte mai mult sau mai putin voit...


Numai bine.
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 11:23   #63
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by Kleiner View Post
-Foarte tare articolul......in sfarsit scris de cineva care are ceva in cap despre acest gen de eveniment......mai putin treaba cu: "zecile de mi de cai"
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 12:29   #64
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
mai putin treaba cu: "zecile de mi de cai"
Florica cred ca se refereau la caii putere in total, al tuturor masinilor...
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 16:08   #65
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
Florica cred ca se refereau la caii putere in total, al tuturor masinilor...
-Chiar si asa tot o aberatie mi se pare.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 15:43   #66
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Foarte tare articolul......in sfarsit scris de cineva care are ceva in cap despre acest gen de eveniment......mai putin treaba cu: "zecile de mi de cai"
ok , dar il iertam pentru afirmatie... e si el de al nostru..
e membru NSL ....
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 15:50   #67
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Foarte tare articolul......in sfarsit scris de cineva care are ceva in cap despre acest gen de eveniment......mai putin treaba cu: "zecile de mi de cai"
Cam tot ce se scrie in ziaru' lupamea e un pamflet si trebuie considerat ca atare
Gabi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -