Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-08, 21:04   #46
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by kenzolikkk View Post
Bai inca ceva...eu nu perii nsl-ul asta e clar.doar ca ei ieri nu ei nu au avut masinii mai puternice bagate la clase mai mici ca voi....iar cum voi ati avut la 2 grupe masinii mai puternice,e cam penibil serios.si sa nu incep sa scriu pe aici dc ai luat cupe la 4td ca e grav rau)))...k?si inca ceva...incercati sa castigati pe merit....nu pe impartit de fluturase si etc etc.Imi pare rau ca nu pot vb mai multe ca oamenii sunt pusi sus aici si nu am chef sa mi se stearga si subforumul Vagabond Crew.Si nu le spune la baietzii ca vam dat battle si nu lati acceptat ca e urat)))))).


legat de pitesti....1 zimi si mie te rog cealalta masina decat MHT
legat de 4td...noi castigam numai pe merit si la faza cu pitestiul k aveam motor mai mare nici nu ne asteptam sa gcastigam sincer....noi imparteam fluturase ca aveam ( asta inseamna ca ne permitemmm!!!!!!!) io sincer nu am vazut nici o masina vagabond crew la pitesti decat p adimili (care mai umbla cu voi si nu avea scris p masina VC).....si legat de batle...sincer....ne era foaaarte frica ca am auzit ce clubul Dvs. are singurul nissan R33 GRT (skyline) din tara plus inca 5 masini max si am zis frt nu are rost sa ii rupem si astea asa ca lasai in lumea lor.....la 4td nu stiu cum sa iti zic dar.....anonymous, midnight racers, FANATIK MOTORSPORT si multi altii care au fazut show....la voi la stand am vazut doar 3 masinutze acolo si atat, la un moment ai venit la mine sa iti pun un cd cu o melodie si te-ai faqt k nu stiai k p acel cd erau niste filmuletze cu voi la curse si altele......io nu inteleg dc tot te agiti atat....ramai fratior chill acolo k sincer nu are rostne salutam la coada la paine astea k daca vreti batle o sa o ardeti cu dalea....domne nu mia mers masina etc dau domne am vb ca ne dam fara NX si bulangiu ala de horia a dat NX......frateeeeeee sunt satul sincer de argumente dastea...vrei sa te dai....vino cu tot clubu si ne dam de fata cu toata lumea sau veneati la pitesti si ne dadeam acolo la libere dar stai...s-a zvonit ca cica ai fii venit cu trenu.....

Last edited by daffy duck™; 31-03-08 at 21:09.
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:09   #47
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by B-74-K T L View Post
puteai sa zici ca are de 800? si de ce nu ai facuto?si ai zis 1.8? pentru ca stiati toti si multa lume ca are 2.5 si pe multi ia surprins ca ma dau cu 2.5 multi radeau de mine ca ma dau cu 2.5 si eu nu stiam de ce rad pana mia zis un tovaras de la NSL in fine nu ma mai intereseaza si nu ma mai enervez din cauza la niste nesimtiti care nu stie sa respecte adversaru sau prieteni de cluburi...niste zdrente de oameni sunt uni la fel ca si organizatori...hai mucles ca mi sa luat de voii...
tata nush cum sa iti zic........dar......daca nu te arunci de la etaj nu rezolvi nimik!!!!!! pt mn esti un mare NIMENI care are un paraloar cu NSL ( club pe care il respect)
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:20   #48
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

vezi cum vorbesti ca nu cred ca te`am jignit pustiulica da?
si nu te mai ataca daca nu ai concurat stai calm si vb frumos...
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:28   #49
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
tata nush cum sa iti zic........dar......daca nu te arunci de la etaj nu rezolvi nimik!!!!!! pt mn esti un mare NIMENI care are un paraloar cu NSL ( club pe care il respect)
Nu vreau sa iau apararea nimanui dar ar fi frumos sa mutati cortul.... Nu cred ca intereseaza pe nimeni cearta intre vc si fanatik... cel putin nu la sectiunea nsl.. cat despre faza cu 2.5 si sgm avea 318 in acte si parca masinile cu care s-a dat el erau un pic mai puternice
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:42   #50
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
tata nush cum sa iti zic........dar......daca nu te arunci de la etaj nu rezolvi nimik!!!!!! pt mn esti un mare NIMENI care are un paraloar cu NSL ( club pe care il respect)
Eu zic sa nu vorbesti aiurea, deoarece nu are rost. KTL-ul a fost concurent, tu ai stat pe margine....respect pentru toti concurentii care si-au rupt masinile pe traseul de la pitesti.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:46   #51
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

asa este RESPECT pentru totii cei care si`au omorat masinile la aceasta cursa si mai ales prin spatele strandului cand ne intorceam inapoi la start...bafta la reparatii
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:48   #52
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by B-74-K T L View Post
vezi cum vorbesti ca nu cred ca te`am jignit pustiulica da?
si nu te mai ataca daca nu ai concurat stai calm si vb frumos...
Imi cer eu scuze in numele lui, eu zic sa incetam cu discutiile aici. Au iesit atatea discutii de la premiul pe care eu l-am obtinut ca sincer imi vine sa vars. Sincer nu am fost singura masina care a fost incadrata la alta grupa decat aia la care trebuia si totusi se face referire doar la mine. Daca ma bateai mai erau acum atatea discutii? Eu cred ca nu....chiar imi pare rau pentru tot.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:55   #53
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Imi cer eu scuze in numele lui, eu zic sa incetam cu discutiile aici. Au iesit atatea discutii de la premiul pe care eu l-am obtinut ca sincer imi vine sa vars. Sincer nu am fost singura masina care a fost incadrata la alta grupa decat aia la care trebuia si totusi se face referire doar la mine. Daca ma bateai mai erau acum atatea discutii? Eu cred ca nu....chiar imi pare rau pentru tot.
ok... asa a fost sa fie hai sa uitam si sa ne gandim la cealalta cursa cand va fii,si sa fie mai frumos ca la pitesti poate o sa fie adevarate liniute nu curbite.prietenu tau este cam intepat si normal ca te ia spumele, dar asa sunt astia care nu stie ce este aia o cursa sa o simta pe carca lui si sa`si ia mai multe responsabilitati...hai sa incheiem aici...bafta
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 22:08   #54
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Aici inchei si eu subiectul...scuze nsl ca am deschis subiectul asta aici pe forumul vostru.
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 14:17   #55
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

cateva poze de la pitesti
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	E30HAI4.jpg
Views:	68
Size:	541.8 KB
ID:	501059   Click image for larger version

Name:	E30TEA2.jpg
Views:	78
Size:	534.8 KB
ID:	501060   Click image for larger version

Name:	E36FLO1.jpg
Views:	77
Size:	353.7 KB
ID:	501061  

Click image for larger version

Name:	E39M5.jpg
Views:	38
Size:	329.9 KB
ID:	501062   Click image for larger version

Name:	E60RUS1.jpg
Views:	64
Size:	290.9 KB
ID:	501063   Click image for larger version

Name:	EVO2.jpg
Views:	51
Size:	425.3 KB
ID:	501064  

Click image for larger version

Name:	HondaCivicTypeR1.jpg
Views:	56
Size:	424.6 KB
ID:	501065   Click image for larger version

Name:	Police.jpg
Views:	63
Size:	434.3 KB
ID:	501066   Click image for larger version

Name:	RCSAFA5.jpg
Views:	59
Size:	430.0 KB
ID:	501067  

Click image for larger version

Name:	S5.jpg
Views:	58
Size:	495.9 KB
ID:	501068   Click image for larger version

Name:	EVOx2.jpg
Views:	45
Size:	445.7 KB
ID:	501069   Click image for larger version

Name:	SubaruImpreza.jpg
Views:	45
Size:	399.8 KB
ID:	501070  

Click image for larger version

Name:	RCSAFA2.jpg
Views:	47
Size:	432.3 KB
ID:	501071   Click image for larger version

Name:	TOM2.jpg
Views:	57
Size:	491.5 KB
ID:	501072  
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 15:12   #56
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Mai baga pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
gabitzUU is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 16:38   #57
kezz

Stage 5
 
kezz's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 666
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

horia nush ce sa spun ca nu am inteles in totalitate dc va certati voi aici..dar dupa cum se vede cam nimeni nu e multumit nici de traseu..nici de cum s`au clasificat masinile,asa ca nu va mai certati ca oricum nu are nimeni nimic de castigat..pe noi ne`a sunat adi si ne`a spus ca esti sef la capitolul 1.8) lasa cataline ca te revansezi la grupa ta cand om merge la CT!bafta
kezz is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 19:48   #58
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

sa mor de-l cunosc pe tipu cu BMW-ul de Dambovita!
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 22:08   #59
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

e baiatul care a avut expus 63-AMG-ul la noi la stand...
gabitzUU is offline   Reply With Quote
Old 01-04-08, 22:21   #60
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Talking Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by kezz View Post
horia nush ce sa spun ca nu am inteles in totalitate dc va certati voi aici..dar dupa cum se vede cam nimeni nu e multumit nici de traseu..nici de cum s`au clasificat masinile,asa ca nu va mai certati ca oricum nu are nimeni nimic de castigat..pe noi ne`a sunat adi si ne`a spus ca esti sef la capitolul 1.8) lasa cataline ca te revansezi la grupa ta cand om merge la CT!bafta

) asa este lasa ca mai este putin pana la mare, tocmai bine este timp pentru multe pregatiri pana atunci bafta
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -