Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-03-08, 21:40   #1
cristi_ubs

Stage 5
 
cristi_ubs's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 641
Member of:
[RENAULT]
Default pt florica..

Salut Florica....sunt cristi (FTW'u)..clio'ul symbol albastru.....poate ca itzi aminteshti..sau poate ca nu.oricum nu asta consider a fii cel mai important*****iu acest post cu scopul de a informa/a te informa ca am hotarat sa iau o decizia asupra careia an cugetat destul de mult timp....shi anume de a ma retrage din randurile NSL Bucureshti/Romania.Am fost membru timp de aproape 6 luni shi totul a fost super ok....super baietzi...nota 10 cu felicitari pt tot.dar de la un timp ....nu imi pot scoate din cap ideea ca fara o mashina adevarata nu pot face parte dintr'o astfel de organizatzie.Poate ca nu e un motiv tocmai foarte credibil dar asta e ceea ce simt shi pricipalul motiv pt care am luat decizia de a parasi NSL'ul......cu sperantza ca in viitor cand voi putea pune pe strada un minim de 200-250CP....voi revenii printre randurile voastre.pana atunci poate ne vom mai intalnii......cam atat......in rest.....numai bine
__________________
Renault Clio Symbol
WR BLUE MICA PEARL
cristi_ubs is offline  
Old 01-04-08, 15:07   #2
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: pt florica..

cristi nu te pripi asupra deciziei! in clubul nostru avem si masini de 75 cp, chiar si sub 75 cp! nu conteaza masina! ci spiritul tau! tu contezi ca membru!
__________________

dolb is offline  
Old 01-04-08, 15:18   #3
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: pt florica..

deci cristi..trebuie sa intelegi ca exista cate o latura pt fiecare capacitate cilindrica in NO SPEED LIMIT CLUB ROMANIA ... Sunt masini destule de 75 de cai,cu care ai putea concura foarte frumos,asa cum sunt cei cu masini de sute de cai care concureaza asa poti concura si tu...si aici citez cuvintele spuse de florica : "Tot respectul pt Razvan(RRM) cand a venit aici a venit cu un matiz,apoi a urmat ursul,iar acum pisica " nu trebuie sa te gandesti asa...waaaa ala astia au masini de peste 200de cai...eu ce caut aici ...hai sa ma retrag ...!

Gandeste-te de 2 ori inainte de a spune ultimul cuvant !
gabitzUU is offline  
Old 01-04-08, 15:32   #4
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: pt florica..

Quote:
Originally Posted by cristi_ubs View Post
Salut Florica....sunt cristi (FTW'u)..clio'ul symbol albastru.....poate ca itzi aminteshti..sau poate ca nu.oricum nu asta consider a fii cel mai important*****iu acest post cu scopul de a informa/a te informa ca am hotarat sa iau o decizia asupra careia an cugetat destul de mult timp....shi anume de a ma retrage din randurile NSL Bucureshti/Romania.Am fost membru timp de aproape 6 luni shi totul a fost super ok....super baietzi...nota 10 cu felicitari pt tot.dar de la un timp ....nu imi pot scoate din cap ideea ca fara o mashina adevarata nu pot face parte dintr'o astfel de organizatzie.Poate ca nu e un motiv tocmai foarte credibil dar asta e ceea ce simt shi pricipalul motiv pt care am luat decizia de a parasi NSL'ul......cu sperantza ca in viitor cand voi putea pune pe strada un minim de 200-250CP....voi revenii printre randurile voastre.pana atunci poate ne vom mai intalnii......cam atat......in rest.....numai bine
tati...termina-te cu prostiile astea...nu conteaza ce masina ai conteaza in primul rand caracterul tau.usor usor o sa iti faci masina mult mai competitiva...revino-ti ca ne suparam !
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------
59AFA is offline  
Old 01-04-08, 18:01   #5
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: pt florica..

Am o idee Hai sa-l cautam si sa-l caftim bine )
gabitzUU is offline  
Old 02-04-08, 00:22   #6
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: pt florica..

-Decizia i ti apartine. Ai grija de tine si de masinutza. Te astept mai puternic precum spui ca doresti sa devi. Bafta in ce faci !!!!

Last edited by F_L_R; 02-04-08 at 00:25.
F_L_R is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -