Don Kokalar shaf ...Multam fain pentru poze ...dar ...semnatura ta e cam egocentrica

) pana mea ...ce sa zic ..:P
Si inca un motiv sa sarbatorim ..sia facut MOMO cont :P ...
ieri ...dezamagire si deziluzionare ca va fi ceva bine ... nasol de baietii aia ..la ei nu mai venim niciodata

oricum ..noi neam facut aparitia , neam tinut de cuvant ..asta conteaza
Si doresc sa imi cer scuze fata de toti cei care iam jignit in vreun fel sau altul ieri ...nu am facut cu intentii personale nimic ..pur si simplu mam luat de val pentru ca sau facut unele greseli ... imi pare rau inca odata...