Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
desigur 76 69.09%
bineinteles 34 30.91%
Voters: 110. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-08, 11:09   #2416
HellBoy
Crazy Drivers Members

Stage 3
 
HellBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

ce masina ai Mantus?
HellBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 11:42   #2417
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Nu Spun... Te Astept In Sv
:d
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 13-03-08, 12:41   #2418
HellBoy
Crazy Drivers Members

Stage 3
 
HellBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

na ca mi-ai spus
HellBoy is offline   Reply With Quote
Old 16-03-08, 00:44   #2419
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Fusesi si eu in Sv...vazusi masina lui Adi ...dar...nici un Adi la volan ..adi era prin muntzi )
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 14:42   #2420
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

??? eram la furat... cred nust... dar te astept in sv sa mai vb ca vad ca te-ai dat la fund rau tare
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 15:13   #2421
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

alex da tu cand ai fost la sv? sambata acum cumva?cand ai fost dat disparut?
bakal is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 15:22   #2422
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

=)) nu mai ) acu 2 sambete ) adik inainte de sapt cu 4t )


Baieti imi pare rau pt cele intamplate la 4t... dar imp a fost ca ne-am cunoscut si noi mai bine... unii dintre noi chiar pt prima oara... si cel mai rau imi pare pt costy si cosmin... pt ca erau fff nerabdatori sa ajunga acolo si sa isi expuna masinile.. dar nu a fost sa fie... oricum cupa aia a fost meritul celor din CD IASI care au lucrat si chiar meritau o cupa ) :P aa pt cine nu stie cupa a fost luata la spl park... si a fost cupa de locu 1 pt categoria lor ) toate cele bune baieti si poate ne vdm cat mai rpd la un alt eveniment... eventual o cursa pe aeroportu nostru drag
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 00:53   #2423
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Pffff....imi mai scoateti mult ochii cu treaba asta ... ...pe bune ..am lipsit si eu 3 ore ..si atunci sau int multe ..pana mea ..nush ...miam vazut si eu de treburile mele si de promisiunile mele ....k doar atunci mam tinut de ele ..in cele 3 ore in care am fost plecat ...k in rest ..nu am apucat sa fac nimic din ce am promis ..si imi pare rau cum am mai zis ...

Poate va asteptati k eu sa fiu mai entuziastmat de 4tuning days si de salon ..dar ...sincer ...singurul lucru la care mam gandit de la inceputul sapt trecute si pana ieri in continuu a fost clubul nostru si aparitzia " standului " CD la salon ...ma macinat continuu k vam dezamagit si k nu am facut ce trebuia si ink ma simt vinovat de multe..poate de asta am avut nevoie de o parte mai retrasa a orashului ...sincer ..chiar nu mai voiam sa mai vad salonul ala ...si nici nu sunt chiar atat de entuziastmat de ce sa prezentat acolo ..pt k ...nu am gasit nimic interesant decat niste masini la care nu se uita nimeni si nu jtia ce e de apreciat acolo ..
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 00:54   #2424
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Eu unul sunt foarte multumit de cupa luata chiar dak nu e ceea la ce speram ..dar ...e ceva adus akasa ..si nu e nimic mai important decat asta ....ma bucur k nu am avut incidente prea mari decat Razvanelu fiind bolnavior ( pt asta nu ma simt vinovat...dar imi statea si asta in minte ) ...si k am plecat si am luat cheile cu mine si iam lasat pe baietzi pafara casei ...sorry ink odata...

Multumesc baietzilor din Bucuresti ...sunt nijte baietzi de nota 10 toti si chiar imi doresc sa le fac o cinste mare si imi pare rau k nu am apucat sa imi iau ramas bun de la ei asa cum se cuvine ..le multumesc k miau tinut moralul sus cat de cat si sau agitat pt unele chestii pe care altii lear fi tratat diferit ...Multumesc lui Mirciu pt k a fost baiat bun rau de tot si ia luat pe baietzii cu civicul si ia carat prin Buc sa isi caute cazare ..si multumesc si lui Yob k ma carat si pe mine si pe Nitro si pe Hell-Boy ...si sia consumat nervii si carburantul ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 00:55   #2425
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Mai am de multumit lui Stefan Ciocoiu ...presedintele nostru de mai mult de 3 ani de zile ..care nea tolerat ,indrumat,ajutat etc etc ...nu lam uitat si nici nu lam lasat la urma ...Multumesc si multumim pt k a stat in telefon cu noi si Gratzian mai mult decat ar fi facut oricine ...

Multumesc baietzilor din Is care mau tolerat si ink ma tolereaza si sper sa nu se schimbe situatzia ...si sunt baietzi de nota 10 ...si muncesc si au muncit pt tot ce vedem in fatza ochilor ....sa nu ii uitam ..Raz , Cristi Nod, Cozmin , Costi , Misu , Lucian , Poto , Alex Laguna , Nitro ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 00:56   #2426
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Iam vazut si pe baietzii din Cj ..nu am apucat sa stau prea mult de vb cu ei ..desi mias fi dorit asta ...multumesc k siau facut aparitzia

Asta ar fi ce am de zis...cred k ar fi mai multe ...dar nush dak imi da voie sa mai scriu ...toate cele bune ...si sper sa ne auzim cat de curand

Scuzatimi posturile consecutive ...dar altfel nu imi mergea sa postez ..netul meu e prea aiurea ..si ...imi dadea erori ..
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 08:50   #2427
GMan

Stage 5
 
GMan's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 477
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Quote:
Originally Posted by Low_Ridah View Post
Iam vazut si pe baietzii din Cj ..nu am apucat sa stau prea mult de vb cu ei ..desi mias fi dorit asta ...multumesc k siau facut aparitzia

Low , zici ca a murit careva , asa esti de trist . Relaxeaza-te , toate se rezolva cu timp si rabdare . Nu-ti face atatea griji pentru un show de masini , ca nu are rost ; intotdeauna vor fi altele .
__________________
GMan is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:30   #2428
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

we alex... cameaza-te te-am inteles toti si te vom intelege.. ai uitat cva si nu ai omorat un om... aja ca..nu mai fi asa trist o sa fie bine si poate data viitoare o sa ne lase chelu ala sa intram si noi cu masinile ) care vor fi at
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 14:31   #2429
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Nu e vb doar de asta ...e vorba k unii ...unii imi scot ochii ... ...pt nijte chestii ..si chiar am vrut sa imi zici sincerele scuze ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:14   #2430
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

cine iti mai scot ochii ma? cine se mai ia de tine? eu? daca nu tii la gluma, te ard...hai ca stim cu totii ca te-ai ratacit in metrou
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -