Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
desigur 76 69.09%
bineinteles 34 30.91%
Voters: 110. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-07, 01:02   #2266
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Eu plec pe 12 la unguri pentru un tuning show masina va fi prezentata in premiera dupa ultimile modificari ... exista suport financiar din partea clubului pentru mine ?
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 01:46   #2267
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Heparule ...nush ...ce suport financiar ete ..??? trebe de vb cu Stefan...si in timp atat de scurt ? ...

Si pt ANA .....am fo pacasa de 1 mai ...si am fo si la ODN ...da nu era nimeni ...Si dak se procnozeaza fetitzi frumushali pe la intalnirii poati ajung si yo ) ...
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 12:17   #2268
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Na bine eu atunci ma retrag din club ... imi pare rau dar asta este ... Sa aveti succes in continuare si tot ce vrei ... o fost scandal la cluj cu noi si nu s-o rezolvat ... acuma ... nu zice nimeni nimik ... Nu mai vreau ....
__________________
Audi S3 400+ ---------
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 12:54   #2269
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

heparu... dc nu intelegi ca trebuie vb cu presedintii filialelor... si in special cu stefan? noi nu putem sa zicem ca da iti dam 1 mil.. dak stefan nu este de acord... dc nu intelegi chestia asta...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 13:27   #2270
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

mie unul mi se pare normal sa fie sustinut de club...atat financiar cat si moral...adica e o chestie normala...heparu se duce acolo , ne reprezinta clubul , castiga cupe , laude etc , iar chestiile astea intra in visteria clubului nostru...mi se pare normal si firesc sa sustinem , daca nu integral , macar cu o mica parte cheltuiala de deplasare a lui heparu...
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 14:01   #2271
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Asa e ...dau dreptate lui Heparu si lui AFA ...totusi ..poate ar trebui cineva sa discute si treaba asta ....CINEVA ...HELLO ....!!!!!!!

Madaline ...ia si u legatura cu Stefan ....si ia si vb cu el despre asta ...mi se pare normal k omul sa aiba parte de sprijin si suport din partea noastra ...nu ..?????

Oameni buni ....cineva din conducere ...sa luam o decizie ....
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 18:59   #2272
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

voi nu intelegeti o sg chestie... pana acuma stefan a scos milioane din buzunar ca sa intram noi in legalitate... ii mai trebuie/trebuia 9 mil... care ii lua din cotizatiile membrilor... am si eu o intrebare... inafara de cateva pers din bt si sv... cati ati mai platit cotizatia?? la o int din sv cand au venit si cei din bt au platit vreo 10-15...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 19:43   #2273
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Pentru ca pe toti va doare in **** sunt acolo 2-3 oameni care stiu ce fac si se zbat restu viseaza numai linute need for speed si din astea ... numai ca sa va laudati in oras ca sunteti in club cu ala si cu ala ... ca ce masini avem in lcub si din aleea ... cand mi-am deschis rubrica la masina mea ... 1-2-3 oameni s-au gandit sa posteze ... ba fa aia schimba aia du aia .. nici unul dintre voi nu s-o gandit hai sa il ajutam pe ala si pe ala chiar daca nu aveti toti masina ... Masina mea o sa apara in diferite ipostaze in reviste sau pe anumite reclame .. dar se pare ca nici unu nu intreaba te ajut cu ceva hai sa iti dau o parere nu mai fiti atat de copii sculati-va fratilor daca vreti un club ... cum trebe ... sariti la realitate .. ce naiba ... Si daca lui stefan ii trebe 9 mil .., de ce nu o deskis un topic "9 mil" si sa nu intre fiecare uite eu dau 100 de mii eu dau o sponsorizare eu dau aia .. si se strangeau ... oricum stati linistit ca am primit deja bani de drum ... din alta parte ... mersi oricum
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 20:23   #2274
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Madaline draga ...in cazul in care vrei sa zici ceva on topic cu ce se discuta ... e bine ...dar ...problema era cum sa il ajutam pe om ... ...Cotizatzia va fi platita....unii din noi ..isi dau interesul ...eu am vrut sa o platesc ...dar cui ...am dat si eu un exemplu ....

Heparule ai mare dreptate ....te rog ...eu cel putin ...sa nu pleci ....chiar te rog ...

Si pt cei care nu inmteleg de ce se face atat tam tam asupra unui membru ...rog sa isi tina gura ...cei care inteleg care si cum e treaba paici ...va rog sa vorbitzi ...

Mult respect.. ..si Heparule ..ne auzim pe mess..
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 22:15   #2275
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Quote:
Originally Posted by Low_Ridah View Post
Madaline draga ...in cazul in care vrei sa zici ceva on topic cu ce se discuta ... e bine ...dar ...problema era cum sa il ajutam pe om ... ...Cotizatzia va fi platita....unii din noi ..isi dau interesul ...eu am vrut sa o platesc ...dar cui ...am dat si eu un exemplu ....

Heparule ai mare dreptate ....te rog ...eu cel putin ...sa nu pleci ....chiar te rog ...

Si pt cei care nu inmteleg de ce se face atat tam tam asupra unui membru ...rog sa isi tina gura ...cei care inteleg care si cum e treaba paici ...va rog sa vorbitzi ...

Mult respect.. ..si Heparule ..ne auzim pe mess..
pt ca heparu e singurul , sau cel putin printre singurii membri care aduc trofee in club...
cat despre cei 9 milioane ai lui stefan...de ce nu a deschis un topic , inainte sa dea acei bani , in care sa puna pe fiecare in tema...se strangeau banii si apoi continua cu actele...a fost gresala lui.o gresala nobila , ce'i drept...
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 10-05-07, 22:34   #2276
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Quote:
Originally Posted by 59AFA View Post
pt ca heparu e singurul , sau cel putin printre singurii membri care aduc trofee in club...
cat despre cei 9 milioane ai lui stefan...de ce nu a deschis un topic , inainte sa dea acei bani , in care sa puna pe fiecare in tema...se strangeau banii si apoi continua cu actele...a fost gresala lui.o gresala nobila , ce'i drept...
Si la club am adus 3 trofee care a mai adus
PAREREA MEA UNII NU SUNT DEMNI DE ACEST CLUB
am scris cu litere mari ca asa este ... si cu asta basta ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00004[1].JPG
Views:	32
Size:	302.8 KB
ID:	266588  
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 11-05-07, 00:19   #2277
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Intradevar ...unii dintre noi nu sunt demini ... ...nu poti invinui pe cel care nu poate aduce nici un titlu ...poate nu are posibilitati.....dar ..macar sprijinal pe unu care poate aduce ceva ...dativa putin interesul .. ...sau poate multi dintre cei care posteaza aici sunt pur si simplu pt a se afisa si sasi arate cat d jmecheri sunt ...

Multi dintre cei cu care vorbescb ...jtiu la cine ma refer ...si nu spun vorbe in vant ...

Ma scuzati dak am gresit in exprimare ....dar au vorbit nervii din mine |
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 11-05-07, 12:15   #2278
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

si totusi nimeni din conducere nu vede discutiile astea...
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 11-05-07, 12:53   #2279
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

Asa se pare.....dar nici nu doresc sa fac scandal pe tema asta .....sa se iste vreo cearta ......dak nimanui nu i se pare interesant ce se discuta aici .. ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 11-05-07, 14:49   #2280
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

ba da, dar situatia este destul de problematica in momentul asta in club, eu am ceva probleme majore pe la bacau, stefan trage maxim, si toti trag de el din toate partile, deci e un momnet mai delicat...
nu poate nimeni sa impuna nimanui sa faca ceva, suntem o tara libera, dar poate totusi te mai gandesti heparule...
nu vrea nimeni sa profite de pe urma ta, stii si tu asta...
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -