Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 22-05-06, 21:49   #91
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

respectele mele ptr titus,si domy,dar daca cineva nu stie ce sa intamplat cu adevarat dice vorbeste de unul singur.stiti cum e lumea asta se bazeaza pe politica,asa ca...
a iesit frumos,dar noi vrem sa facem cu totul altceva,si daca cineva e curios,sa vina pe 4 pe aeroport.
iar nsx-ul il veti vedea pe 4 ce stie ,si cati cai mai are))
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01340.JPG
Views:	131
Size:	2.19 MB
ID:	104759  
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 21:59   #92
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

pe data de 4 iunie toti membri clubului vor primi legitimatiile,si sticarele,si vor intra in vigoare toate drepturile ce li sau ,adevenit.
pragatitiva ptr unshow ca la carte
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 22:30   #93
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Baieti eu pot vorbi ca unul care a fost la show si pot sa spun ca e important ca in ORADEA a fost ceva deosebit ca participant si la liniutele de la CLUJ ca realizare a fost net peste , asa ca inca o data felicitari organizatorilor INDIFERENT CARE AR FI EI !!!!!!!!!!!
Dar aici cred ca se vrea sa ajungem un fel de BUCURESTI unde sint mai multe cluburi si se maninca intre ele .
Nu vad ce importanta are din ce club faci parte asta apropo de "politica " ZOZO ci e important vorba lui DOMY ca sa fim prezenti acolo unde ne simtim bine adica in mijlocul masinilor si al motoarelor caci pina la urma urmei asta ne uneste pe toti pasiunea pt. masini si motoare iar cind e vorba de un eveniment gazduit de orasul nostru e de datoria noastra zic eu de a nu dezamagi in PRIMUL RIND PUBLICUL MINUNAT AL ORADEI care a fost prezent si de aceasta data in numar mare public fara de care sa recunoastem ca ne place sau nu fara el nu prea am avea ce sa organizam...........
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 23-05-06, 00:51   #94
dask137
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
dask137's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 161
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Domy are dreptate dar nu poti invinuii pe nimeni pentru ca nu au mers, la urma urmei e alegerea lor.
dask137 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-06, 08:29   #95
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by BH-15-RIC
Baieti eu pot vorbi ca unul care a fost la show si pot sa spun ca e important ca in ORADEA a fost ceva deosebit ca participant si la liniutele de la CLUJ ca realizare a fost net peste , asa ca inca o data felicitari organizatorilor INDIFERENT CARE AR FI EI !!!!!!!!!!!
Dar aici cred ca se vrea sa ajungem un fel de BUCURESTI unde sint mai multe cluburi si se maninca intre ele .
Nu vad ce importanta are din ce club faci parte asta apropo de "politica " ZOZO ci e important vorba lui DOMY ca sa fim prezenti acolo unde ne simtim bine adica in mijlocul masinilor si al motoarelor caci pina la urma urmei asta ne uneste pe toti pasiunea pt. masini si motoare iar cind e vorba de un eveniment gazduit de orasul nostru e de datoria noastra zic eu de a nu dezamagi in PRIMUL RIND PUBLICUL MINUNAT AL ORADEI care a fost prezent si de aceasta data in numar mare public fara de care sa recunoastem ca ne place sau nu fara el nu prea am avea ce sa organizam...........
cu asta pot sa zic ca e complect comentariul meu.
mersi dan
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-06, 14:59   #96
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

la subiect...
inca o data repet ca imi pare sincer rau ca nu am putu sa fiu prezent, si sper, pe viitor, sa fie toate bune. oricum surpriza lui bogdan e pe drum...o sa fie mult de lucru, dar rezultatul final spun eu ca va merita.
O sa il las pe el sa dezvaluie surpriza, cand o sa fie deja in curte, ca ami trebuie si adusa acasa. apoi, va avea timp sa se ocupe de ea...si rezultatul final il veti vedea cu totii.
la lipsa de masini tunate mai luati in co0nsiderare si lipsa de publicitate, si faptul ca toata lumea isi pregateste masinile pentru data de 4, si poate din cauza asta nu au fost atat de multe cum se astepta pe acolo.
Ma bucur ca v-ati distrat, in orice caz, si...
sa dea Domnu' sa facem si noi ceva macar la acest nivel...cand vom organiza noi, ca si club.
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 23-05-06, 16:00   #97
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DOMY_m3
daca te referi la 21 mai,sa stii ca totul a fost super.sincer.prostia mare a oradenilor ca nu a venit si nu a participat(in afara de sandu,erwin ,shuly,dan ric,si de mine ...).unii macar nici ca spectator nu a venit.ca nu clubul xyz sau 4 tuning a organizat evenimentul.asta e o prostie.toti santem cu masinile si motoarele de ce nu putem sa fim uniti.eu ma pis pe tot,daca asta e .cu club sau fara club eu oricum ma duc unde simt ca e locul meu si unde simt bine si nu ma intereseaza ca cine organizatorul.
si tot respectul pentru titus bike .ei a realizat ceva.si de aia am ajutat in organizarea cu clasele pt masini si la liniute ca am vazut ca vrea sa faca ceva frumos dar nu stia cum, si am zis ca oamenii astea merita o mana de ajutor.prima data am vazut ca pe cineva nu intereseaza ca merge in minus numa sa fie toate lumea multumit.dar asa si fost.puteti intreba pe ori cine.si baetii din tm (rr)a fost multumiti.
deci ori shimbati mentalitatea ori nu peste mult timp o sa fie totul naspa de tot
ba parca nu ati fi in lumea tuningului!!!!!!!!!!!si io am ziso si ma repetana sunt showuri si ma pot prezenta o sa o fac ori de ce club apartin orice conflicte sunt cu x si y de aia ne-am echipat sa demonstram sa aratam si sa ne distram....vai multa politica mai e si aici.............ne distram sau ce drak???
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 23-05-06, 23:46   #98
petrarca

Stage 3
 
petrarca's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 126
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
asul clubului a sosit.
ce ziceti?
HONDA NSX V-TEK ,un model care porta semnatura aiton senna,sa fabricat doar 1 an de zile ,in memoria lui.
este echipat cu un propulsor situat central de 3 litri v 6 turbo 24 v de 520 kp cu tehnologie formula 1 ,jante fata 17,spate 18 ,235*40 *17 fata,275 *35 *18 spate.si atinge o viteza maxima de 340km/h
frumoasa masinuta intr-adevar rupe dar cum 520 hp?nu e cam multicel?una stock are in jur de 280...oricum masina rupe tot sa o stapanesti sanatos...
petrarca is offline   Reply With Quote
Old 24-05-06, 17:49   #99
WSR-BBK

Stage 2
 
WSR-BBK's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 38
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

asteptam sa o vedem ce poate pe 4 iunie!!!
WSR-BBK is offline   Reply With Quote
Old 24-05-06, 19:36   #100
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

abia ashtept!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 19:46   #101
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Wink Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
asul clubului a sosit.
ce ziceti?
HONDA NSX V-TEK ,un model care porta semnatura aiton senna,sa fabricat doar 1 an de zile ,in memoria lui.
este echipat cu un propulsor situat central de 3 litri v 6 turbo 24 v de 520 kp cu tehnologie formula 1 ,jante fata 17,spate 18 ,235*40 *17 fata,275 *35 *18 spate.si atinge o viteza maxima de 340km/h
f frumoasa mashina
sa o stapanesti sanatos
dar o obiectzie ... de unde ai 520 CP ?! ... de la 280 CP ... ce modificari i`ai adus ? ...
si ... 340 km/h ?! WOW ... aia da ... o poza ceva ?...un film ? ...
P.S1. e V-TEC
P.S2. e Ayrton
e cel din CT,nu ?
__________________
...
AleXXL is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 21:55   #102
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by AleXXL
f frumoasa mashina
sa o stapanesti sanatos
dar o obiectzie ... de unde ai 520 CP ?! ... de la 280 CP ... ce modificari i`ai adus ? ...
si ... 340 km/h ?! WOW ... aia da ... o poza ceva ?...un film ? ...
P.S1. e V-TEC
P.S2. e Ayrton
e cel din CT,nu ?
amu zozo nu are cai ca sunt pe dreapta!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 26-05-06, 06:59   #103
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
respectele mele ptr titus,si domy,dar daca cineva nu stie ce sa intamplat cu adevarat dice vorbeste de unul singur.stiti cum e lumea asta se bazeaza pe politica,asa ca...
a iesit frumos,dar noi vrem sa facem cu totul altceva,si daca cineva e curios,sa vina pe 4 pe aeroport.
iar nsx-ul il veti vedea pe 4 ce stie ,si cati cai mai are))
o sa vedem ce stie fetita.daca stie macar ceva.depinde si de pilot.....
www vs wsr
ce zici??
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-06, 08:31   #104
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

om trai si om vedea)
imi trebe curea de distributie,ca e naspa rau,marti cica o primesc din germania,40 euro aicia la altes miai cerut 7,8 mil de lei,nesimtiti,700% adaos,asa se poate trai)
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 26-05-06, 08:34   #105
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

azi mergem la deva,satu mare.ptr promovarea showului de pe 4 iunie,ne intoarcem luni.sa vedem ce e si pe acolo cu tuningul
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -