Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 18-05-06, 11:58   #76
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Cool Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

mijto rau...sa o folosesti sanatos si cu placere (sunt convins ca asa va fi)...
si, sa vedem ce poate la liniute!! un mic "razboi" cu Sebastian, ceva???
probabil ca o sa faca senzatie...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 18-05-06, 13:48   #77
axesnet

Stage 2
 
Join Date: May 2006
Posts: 73
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Am vazut si eu NSX-ul.
Pacat ca este lovita masina.
Va fi gata pana duminica?
axesnet is offline   Reply With Quote
Old 18-05-06, 22:26   #78
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

pe 4 iunie va fi pe aeroport
mai repede nu pot,e destul de dificila treba,cu un brat de la roata spate drept,
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01335.JPG
Views:	137
Size:	2.36 MB
ID:	103607  
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 19-05-06, 01:16   #79
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
pe 4 iunie va fi pe aeroport
mai repede nu pot,e destul de dificila treba,cu un brat de la roata spate drept,
rusine sa asunzi masina asta de o liniuta!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 19-05-06, 10:56   #80
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

sory(
vrei sami pierd roata?
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 19-05-06, 22:55   #81
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
sory(
vrei sami pierd roata?
doamne feri!!!!doar vroiam sa vad ce ii poate caluti .
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 21-05-06, 17:19   #82
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

sper ca pe 4 ,le aratam ce inseamna cuvantul tuning,si liniute,etc,in adevaratul sens al cuvantului.
pregatitiva tare de tot.
bafta
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 07:22   #83
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
sper ca pe 4 ,le aratam ce inseamna cuvantul tuning,si liniute,etc,in adevaratul sens al cuvantului.
pregatitiva tare de tot.
bafta
daca te referi la 21 mai,sa stii ca totul a fost super.sincer.prostia mare a oradenilor ca nu a venit si nu a participat(in afara de sandu,erwin ,shuly,dan ric,si de mine ...).unii macar nici ca spectator nu a venit.ca nu clubul xyz sau 4 tuning a organizat evenimentul.asta e o prostie.toti santem cu masinile si motoarele de ce nu putem sa fim uniti.eu ma pis pe tot,daca asta e .cu club sau fara club eu oricum ma duc unde simt ca e locul meu si unde simt bine si nu ma intereseaza ca cine organizatorul.
si tot respectul pentru titus bike .ei a realizat ceva.si de aia am ajutat in organizarea cu clasele pt masini si la liniute ca am vazut ca vrea sa faca ceva frumos dar nu stia cum, si am zis ca oamenii astea merita o mana de ajutor.prima data am vazut ca pe cineva nu intereseaza ca merge in minus numa sa fie toate lumea multumit.dar asa si fost.puteti intreba pe ori cine.si baetii din tm (rr)a fost multumiti.
deci ori shimbati mentalitatea ori nu peste mult timp o sa fie totul naspa de tot
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 07:41   #84
axesnet

Stage 2
 
Join Date: May 2006
Posts: 73
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Igazad van Domy.
... si asa rar se organizeaza curse la oradea, macar cand este, sa mergem si tinem cu participantii nostrii.
Respect pt. burn-out.
Voare dupa 4 iunie mai va fi concurs in anul asta?
axesnet is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 10:54   #85
axesnet

Stage 2
 
Join Date: May 2006
Posts: 73
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

ZOZO!
Cati cai are NSX-ul din fabrica?
Si cati va fi pe 4 iunie?
axesnet is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 16:05   #86
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

DOMY, DE CE ESTI ASA "ACID"?
ideea e ca unii poate chiar nu au avbut cum sa vina. Tu de cate ori nu ai venit cand nu aveai masina...gandeste-te si la asta.
Unii poate uneori chiar avem probleme. eu personal nu am lispit anul asta decat la cluj si la tm din motive extraordinar de obiective. si ieri eram pe drum de la ploiesti, am fost cu Bogdan dupa niste piese...
si probabil ca si ceilalti au motive. nu vad de ce te-au suparat atat de tare...
sau de ce esti atat de indignat...Si, fii sigur ca dupa 4 iunie primele liniute legale care se vor face vor fi organizate de WSR, si o sa vedem acolo cati or sa fie prezenti.
pana atunci...prima "tinta" e 4 iunie.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 16:29   #87
ZXR

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 38
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by DOMY_m3
daca te referi la 21 mai,sa stii ca totul a fost super.sincer.prostia mare a oradenilor ca nu a venit si nu a participat(in afara de sandu,erwin ,shuly,dan ric,si de mine ...).unii macar nici ca spectator nu a venit.ca nu clubul xyz sau 4 tuning a organizat evenimentul.asta e o prostie.toti santem cu masinile si motoarele de ce nu putem sa fim uniti.eu ma pis pe tot,daca asta e .cu club sau fara club eu oricum ma duc unde simt ca e locul meu si unde simt bine si nu ma intereseaza ca cine organizatorul.
si tot respectul pentru titus bike .ei a realizat ceva.si de aia am ajutat in organizarea cu clasele pt masini si la liniute ca am vazut ca vrea sa faca ceva frumos dar nu stia cum, si am zis ca oamenii astea merita o mana de ajutor.prima data am vazut ca pe cineva nu intereseaza ca merge in minus numa sa fie toate lumea multumit.dar asa si fost.puteti intreba pe ori cine.si baetii din tm (rr)a fost multumiti.
deci ori shimbati mentalitatea ori nu peste mult timp o sa fie totul naspa de tot
Felicitari pentru ca ai spus lucrurilor pe nume. Bravo!!! Eu am fost, am participat, si pot sa spun ca a fost super spectacol, super lupta, show adevarat, si foarte bine organizat. Felicitari lui Titus si celor care l-au ajutat. Dupa parerea mea, a fost unul din cele mai reusite evenimente organizate la Oradea, spre deosebire de altele la care li s-a facut mult mai multa reclama.
ZXR is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 17:23   #88
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Talking Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by ZXR
Felicitari pentru ca ai spus lucrurilor pe nume. Bravo!!! Eu am fost, am participat, si pot sa spun ca a fost super spectacol, super lupta, show adevarat, si foarte bine organizat. Felicitari lui Titus si celor care l-au ajutat. Dupa parerea mea, a fost unul din cele mai reusite evenimente organizate la Oradea, spre deosebire de altele la care li s-a facut mult mai multa reclama.
da,domy ai dreptate !!! perfecta dreptate !!!
dupa cum am obs este un mare conflict de interese aici ..... curios,f.multzi au avut 'probleme' duminica..shi nu au avut...ce coincidentza ....
FELICITARI celor care au participat ... shi pot sa zic ...ca a fost f.bine organizat.....nu a fost coada la bilete ca la ITS..s-a shtiut tot timpul ce va urma...nu a fugit lumea de la un coltz la altul ca la ITS ... SUPER ! ...
shi au fost shi mashini tari...ca sa nu creada lumea ca au fost numai DACII,au fost intr`adevar 2 dacii....una NU avea ce cauta acolo ... dar` BNZ`ul ... dacia albastra din TM s-a prezentat acceptabil !,sa nu uitam:m3,330xd,G 5 GTi,type R,s6,seria 5 ... shi multe altele ...
ashtept shi 4 iunie unde,dupa cata reclama se face,sper sa fie SHI mai frumos ... sa nu fim dezamagtizi ca la alte evenimente unde s-a facut la fel de multa reclama si a ieshit un mare circ (cum zicea shi luci,zxr)
__________________
...

Last edited by AleXXL; 22-05-06 at 17:25.
AleXXL is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 17:39   #89
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Cool Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

sincer, suntem cativa care chiar am avut rpobleme. eu cu Bogdan eram la Ploiesti dimineata la 8...am luat ceva piese de acolo si am gonit spre casa, dar am ajuns prea tarziu.
Au fost intr-adevar niste conflicte de interese, dar...speram din tot sufletul sa nu se mai repete.
Noi am vrut sa facem un bine,negociind cate ceva pentru club si pentru ceilalti cu roganizatorii.
Nu am vrut sa fim parteneri, in conditiile in care taxa de liniute a fost 60 de RON. la clunm am rezolvat pentru oradeni sa fie gratuit, si acum sa sun sa ii chem la curse la 60 de Ron?
Nu mi s-ar fi parut deloc corect.
Plus ca Boigdan a luat legatura cu ei dinainte, si...
Cand os a facem noi show o sa avem grija ca lumea sa fie mai mult decat multumita, si asta speram sa fie cat mai curand, cum am si spus pe unul din topic-urile de p'aici.
Deocamdata, avem ceva de facut in 4 iunie si sper sa ne ridicam la inaltimea asteptarilor, ca apoi sa putem sa organizam noi propriile noastre liniute si show-uri, cum ne dorim toti.
pana atunci, ... ne vedem vineri.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-05-06, 21:00   #90
ZXR

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 38
Default Re: Noul Club Auto-tuning "west Wild Winners"

Quote:
Originally Posted by daflyer_oradea
sincer, suntem cativa care chiar am avut rpobleme. eu cu Bogdan eram la Ploiesti dimineata la 8...am luat ceva piese de acolo si am gonit spre casa, dar am ajuns prea tarziu.
Au fost intr-adevar niste conflicte de interese, dar...speram din tot sufletul sa nu se mai repete.
Noi am vrut sa facem un bine,negociind cate ceva pentru club si pentru ceilalti cu roganizatorii.
Nu am vrut sa fim parteneri, in conditiile in care taxa de liniute a fost 60 de RON. la clunm am rezolvat pentru oradeni sa fie gratuit, si acum sa sun sa ii chem la curse la 60 de Ron?
Nu mi s-ar fi parut deloc corect.
Plus ca Boigdan a luat legatura cu ei dinainte, si...
Cand os a facem noi show o sa avem grija ca lumea sa fie mai mult decat multumita, si asta speram sa fie cat mai curand, cum am si spus pe unul din topic-urile de p'aici.
Deocamdata, avem ceva de facut in 4 iunie si sper sa ne ridicam la inaltimea asteptarilor, ca apoi sa putem sa organizam noi propriile noastre liniute si show-uri, cum ne dorim toti.
pana atunci, ... ne vedem vineri.
lol. Sa inteleg ca faptul ca nu ati fost lasati sa participati pe gratis nu e corect? Si aeroportul si celelalte costa bani grei, trebuia ca organizatorii sa suporte tot? Si noi bikerii am platit ca toata lumea, si n-a comentat nimeni dintre noi pt asta. Sa inteleg ca daca vin pe 4 iunie la liniute ma dau pe gratis, pt ca sint din Oradea? Oricit ar vrea unii dintre voi sa demonstreze contrariul, evenimentul de pe 21 a fost unul reusit, si cel mai important e ca au fost CURSE, nu numai expozitii de masini pt poze.
A avut foarte mare dreptate Domy cu ce a zis!
Numa' bine si respecte celor care au fost in 21 la aeroport!
ZXR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -