haha....nici mie nu-mi prea place....dar ce-mi place la divino e ca nu mai este loc ....or ocupat tot trotuaru..nici nu mai ai pe unde sa treci...numa mese si scaune.. la diplomat e cel mai ok......
inseamna ca am auzit bine.am si eu o intrebare.poate tzi se pare stupida,dar potzi sa stai in masina la galagia aia?am avut si io un a6 cu motor 2.8 v6 si avea toba remus.facea galagie tare cind era incins motoru la ea da nu in halu lu a ta.adi stie masina.