Quote:
|
Originally Posted by \"TEKIN\"
cica pustani  sigur ai fost la arad ???
|
100% am fost in arad, mai exact spre iesirea din arad spre tm, in zona Service-ului DACIA(sau IATSA).....
si in 20min am vazut vreo 30masini cu pustani la volan, toate masinile erau 'incercari' de tuning, ba spoiler fata lipsa, ba ala de spate, ba nu stateau bine pe masina, ba dadeau sa cada, ba toba sparta, etc...
in rest super orasul...am avut ocazia sa vad si o gramada de masini modificate cu bun gust
dar...si soferi netalentati in ale condusului