Tekin nu te-a mai intrebat garcea de toba? mai nou politia recomanda ce localuri sa frecventam,aseara au venit peste noi vreo 2 dube si 2 jeep-uri de muscel la Diplomat, ...au descins, sau cum zic ei ca si cum am fi avut droguri in cafea,mai nou daca stai la terasa tulburi linistea si ordinea cetatenilor de buna credinta .
Ca sa nu mai avem probleme cu ei ne-au recomandat sa mergem la Divino,acolo zic ei putem sta linistiti fara probleme
PS:Avem o rugaminte,daca mergeti careva la Diplomat va rugam nu faceti zgomot,ca ne-au amenintat ca ne trimit noua amenzile