Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-06, 20:44   #46
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Default Re: Viata de noapte in ARAD

A Ar 46 Rau sigur bantuie noaptea pe la 9 pe la min epe la colt unde stam cu trupesti si tot timpul cand ma vede ii da o baritura la Masina de imi sparge timpanele
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 20-04-06, 00:19   #47
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Masinile din ARAD

ba da pe unde umblatzi?datzi forja sau rupetzi patu?
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 20-04-06, 10:30   #48
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Masinile din ARAD

am umblat toata noapte prin centru da nu am vazut pe nimeni
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 20-04-06, 12:45   #49
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default Re: Masinile din ARAD

io tzam vazut masina la ruleta langa wings pe la 2
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 23-04-06, 18:23   #50
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Andre3y...da...e ceva de ras...TU
peste tot iti bagi nasu`...vorbesti aiurea in fiecare fraza...si faci comentarii de toata jena.
La 12 ani m-as pune sa invat ca vine clasa a 8a, dai examenu` de capacitate...si te-ai ras daca incepi sa-i explici de NOS, turbo, jenti late, etc...
Mai bine citeste si tu o revista cu si despre masini, mai uita-te pe net dupa detaliile tehnice ale unor masini...si lasa-i pe altii sa faca comentariile, pentru ca tu la 12ani nu vad ce ai putea adauga fata de altii.
Sper ca nu te superi pe mine ca ti-am zis-o asa pe fata.
valib is offline   Reply With Quote
Old 24-04-06, 23:32   #51
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

foarte multa vaitza de noapte in arad o fo azi.strandu ful,terasele din oras ful,ce mai.viatza de viatza.si inca n-o venit vara.
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 00:15   #52
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Viata de noapte in ARAD

strandu a fost plin ?? nu am avut timp sa ma duc si acolo am fost pe la divino si a fost plin plin.... ar33cop ai trecut pe acolo totata lumea au ramas cu gura deschisa...imi place zgomotu ala
__________________
honda prelude

Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli.
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 00:54   #53
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Quote:
Originally Posted by TEKIN
strandu a fost plin ?? nu am avut timp sa ma duc si acolo am fost pe la divino si a fost plin plin.... ar33cop ai trecut pe acolo totata lumea au ramas cu gura deschisa...imi place zgomotu ala

imi place si mie.parca ii un muscle car de ala american.parca-i dodge charger sau ceva de genu.
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 10:05   #54
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Tekin nu te-a mai intrebat garcea de toba? mai nou politia recomanda ce localuri sa frecventam,aseara au venit peste noi vreo 2 dube si 2 jeep-uri de muscel la Diplomat, ...au descins, sau cum zic ei ca si cum am fi avut droguri in cafea,mai nou daca stai la terasa tulburi linistea si ordinea cetatenilor de buna credinta .
Ca sa nu mai avem probleme cu ei ne-au recomandat sa mergem la Divino,acolo zic ei putem sta linistiti fara probleme

PS:Avem o rugaminte,daca mergeti careva la Diplomat va rugam nu faceti zgomot,ca ne-au amenintat ca ne trimit noua amenzile
__________________
criss is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 10:07   #55
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Quote:
Originally Posted by TEKIN
am fost pe la divino si a fost plin plin....
Aha tu deja esti in tema nu mai ai probleme cu politia frecventezi localul protector
criss is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 10:12   #56
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

N-ati facut nici unu poze de la eveniment? ca dadea bine pt imaginea clubului
criss is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 10:57   #57
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Quote:
Originally Posted by criss
N-ati facut nici unu poze de la eveniment? ca dadea bine pt imaginea clubului

degeaba.place la lume la terase mai ales daca si-ar putea urca masina cu el la masa si s-o deschida si inchida de la telecomanda sa vada lumea ca-i alui.

Last edited by AR33COP; 25-04-06 at 11:00.
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 11:46   #58
theabsolutesound

Stage 5
 
theabsolutesound's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 581
Member of:
[AUDI]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Quote:
Originally Posted by AR33COP
degeaba.place la lume la terase mai ales daca si-ar putea urca masina cu el la masa si s-o deschida si inchida de la telecomanda sa vada lumea ca-i alui.
asta e adevara ....la noi lumea si daca sta intr-o gasoniera ...el tra sa se plimbe cu seria 7 sau a8 daca se poate .....masina pe primul loc si dupa aia restu ...asta e ....
__________________

Instalatii
theabsolutesound is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 11:50   #59
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Viata de noapte in ARAD

sincer odata am parcat in fata la divino....odata si ultimadata nu imi place
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 12:03   #60
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Viata de noapte in ARAD

Quote:
Originally Posted by TEKIN
sincer odata am parcat in fata la divino....odata si ultimadata nu imi place

dar nu totzi gindesc asa
AR33COP is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -