Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-10, 20:57   #2131
wow-ar
VW Driver

Stage 3
 
wow-ar's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 123
Member of:
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

dak tot ii asa frig sa ninga in frast sa avem si noi o satisfactie..nu? vinerea asta vin cu doi butuci de lemn sa facem foc de tabara k mam racit de vai si amar dupa briza indurata vinerea trecuta
__________________
PIONEER-HELIX Precision-HELIX Esprit-SPL Dynamics XTR380-DRAGSTER-USamps
wow-ar is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 22:54   #2132
Norby89

Stage 5
 
Norby89's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,161
Member of:
[2 Roti]
[AirBrush]
[AUDI]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

adu si un topor sa crapam butucii aia k si mie mi-o fost cam frig , intr-adevar nici nu prea eram imbracat gros (mergeam la ziua lu cineva si stiam ca nu o sa stau in frig )
Norby89 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 23:21   #2133
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by Norby89 View Post
adu si un topor sa crapam butucii aia k si mie mi-o fost cam frig , intr-adevar nici nu prea eram imbracat gros (mergeam la ziua lu cineva si stiam ca nu o sa stau in frig )
frig pe naiba....nu circula sangele bine in voi aia ii treaba
ps: ramona asta ce ii acum afara numa zapada nu se poate numi
predescu is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 23:23   #2134
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Ningea cand am circulat eu, acum se pare ca s-a oprit, poate poate se mai arata putina iarna si la noi acum ca am si eu numere pe Mia
__________________

The winner ain't the one with the fastest car it's the one who refuses to lose! Pinky
Ford Probe (Pinky)
Mazda MX5 (Mia)
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 08:31   #2135
ar80rau

Stage 5
 
ar80rau's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 324
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

lasati ca azi eu plec la bucuresti(nici-un chef) si din cate am inteles e zapada si ninge pe acolo...iar cand ajung o sa ma invart eu pt fiecare de pe forum, ce zice-ti merge? :P
p.s. pt "alexalfa" o sa ma invart de 2 ori :P ca stiu ca lui ii place
__________________
...rear wheel drive for life...
ar80rau is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 09:12   #2136
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar80rau View Post
p.s. pt "alexalfa" o sa ma invart de 2 ori :P ca stiu ca lui ii place
pt alexalfa trebuie sa te invarti pana termini benzina ssau motorina si tot nu ii stapanesti sentimentele........
ps: ar80rau zii la frateto sa ma sune sapt asta sa mem la un suc
predescu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 13:53   #2137
wow-ar
VW Driver

Stage 3
 
wow-ar's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 123
Member of:
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by predescu View Post
frig pe naiba....nu circula sangele bine in voi aia ii treaba
in noi nu circula sangele??? cine o fost asa inghetat de nu o putut sa faca nici poze la mia(mazda)??
wow-ar is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 14:11   #2138
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

am vazut-o pe MIA la fortuna duminica seara mergea catre uta(ce bine ii sta la Sorin in dreapta)

numa de 2 ori sa te invarti?
predescu-le vineri te iau cu mine si ne invartim amandoi pana ametim
drum bun AR 80 RAU
daca aduceti lemne sa-mi ziceti sa aduc drujba micii.....)

Last edited by alexalfa2006; 19-01-10 at 14:14.
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 14:49   #2139
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by wow-ar View Post
in noi nu circula sangele??? cine o fost asa inghetat de nu o putut sa faca nici poze la mia(mazda)??
=))nu am putut sa fac pentru ca era inghetat sangele in mine da circula sub forma de cubulete.........si circula mai greu......
ps: u chiar nu vezi ca am reusit sa ii fac poze la MIA DECI NU ERAM INGHETAT
predescu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 14:54   #2140
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by alexalfa2006 View Post
am vazut-o pe MIA la fortuna duminica seara mergea catre uta(ce bine ii sta la Sorin in dreapta)

numa de 2 ori sa te invarti?
predescu-le vineri te iau cu mine si ne invartim amandoi pana ametim

daca aduceti lemne sa-mi ziceti sa aduc drujba micii.....)
alexalfu-le sa dea dracu sa nu vii cu portbagajul plin de lemne la intalnire ca te tai de viu.........cat despre invartit am plan sa ne invartim in jurul focului ce zici meie?si daca putem sa si sarim peste el cu masinutza ta
predescu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 15:12   #2141
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

zici ca-i mirc aici...
morghen is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 15:44   #2142
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by predescu View Post
alexalfu-le sa dea dracu sa nu vii cu portbagajul plin de lemne la intalnire ca te tai de viu.........cat despre invartit am plan sa ne invartim in jurul focului ce zici meie?si daca putem sa si sarim peste el cu masinutza ta
mah eo iti zic altceva dupa ce ard lemnele treci descult prin jar sa te incalzesti nu de alta
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 16:54   #2143
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by morghen View Post
zici ca-i mirc aici...
scz daca deranjam
predescu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 22:59   #2144
BULLETTT

Stage 5
 
BULLETTT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

alex alfa imi poti explica cum reusesti tu cu o dacie sa te invarti..numa asa sa mai invat si eu ceva...eu am masina de aia cu planetare in spate dar al naibii ca nu reusesc nici cum.
BULLETTT is offline   Reply With Quote
Old 20-01-10, 06:09   #2145
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by BULLETTT View Post
alex alfa imi poti explica cum reusesti tu cu o dacie sa te invarti..numa asa sa mai invat si eu ceva...eu am masina de aia cu planetare in spate dar al naibii ca nu reusesc nici cum.
las masina in treapta 1 iau viraj maxim dreapta si pisc acceleratia si din cand in cand mai calc ambreaju si trag frana de mana cand ia viteza
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -