10-07-07, 19:11
|
#1771
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 98
|
Re: masinile modificate din bacau
Multumesc,il am de 1 luna,l-am adus de departe.....!!!Pai...are motor de 2l benzina,128 cp,modificari deocamdata nu are,decat jantele de aliaj si flanse sa fie mai lat,urmeaza..... azi o sa-i montez pleoape!
Last edited by venom2110; 10-07-07 at 19:16.
|
|
|
10-07-07, 20:44
|
#1772
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of: [VW]
|
Re: masinile modificate din bacau
De abia asteapta RECHINU sa te cunoasca.... sa il stapanesti sanatos si spor la modificat!!
|
|
|
10-07-07, 22:10
|
#1773
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 98
|
Re: masinile modificate din bacau
Merci....spor la bani pt. modificat  ca aia sunt problema!! Gata i-am pus pleoapele dar poza maine ca acum se intunecase,sa vad pareri daca am facut kitch sau nu!
|
|
|
10-07-07, 22:55
|
#1774
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: masinile modificate din bacau
frumos, te asteptam pe la intalneli si sa-l stapanesti sanatos. daca ai pus pleoapa de aia ca la ursuletz e super smecher
|
|
|
10-07-07, 23:07
|
#1775
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,073
Member of: [Old School Cars]
|
Re: New in town
Quote:
Originally Posted by venom2110
Pareri!!!?
|
FRUMOS!!!Arata super intretinut!  Sper sa accepti invitatia baietilor la intalniri k sa te cunosc si eu!Sa il stapanesti mult si bine si sa nnu ai incidente cu el! Bafta si numai bine
|
|
|
10-07-07, 23:14
|
#1776
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 98
|
Re: masinile modificate din bacau
Multumesc,am sa vin numai ca eu nu stiu nimic despre aceste intalniri....
|
|
|
10-07-07, 23:22
|
#1777
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,073
Member of: [Old School Cars]
|
Re: masinile modificate din bacau
In fiecare duminica seara la 8 ne intalnim jos la stadion(unde se da de permis acum)!Eu sper sa putem schimba ziua intalnirilor...dak si baietii sunt de acord...desigur...Vinerea seara..ora nu conteaza..k sa pot veni si eu..dak nu ..cam greu sa mai vin duminica!Astept reactiile baietilor!
Te asteptam cu placere Venom la intal!Urmareste forumul!Numai bine
|
|
|
10-07-07, 23:22
|
#1778
|
|
Fiat Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2006
Posts: 625
Member of: [Fiat]
|
Re: masinile modificate din bacau
salutare la toata lumea,
sa-l stapanesti voiniceste
PS.
atentie fratilor ca se aduna rechinii  , eu mai imi cumpar un caine
|
|
|
11-07-07, 21:35
|
#1779
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,073
Member of: [Old School Cars]
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
Originally Posted by pytyk'
salutare la toata lumea,
sa-l stapanesti voiniceste
PS.
atentie fratilor ca se aduna rechinii  , eu mai imi cumpar un caine 
|
cumparati kat mai repede k o sa ai nevoie,rechini si ursii se aduna
|
|
|
11-07-07, 21:47
|
#1780
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 98
|
Re: masinile modificate din bacau
Gata uitati si cu pleoape....le-am vopsit deocamdata in negru!!Man tu cu rekinu te-am vazut azi eu eram ala cu matizul ala rosul de la House of Pitza. Arata bine rekinul sa-l stapanesti sanatos!
|
|
|
11-07-07, 21:58
|
#1781
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,073
Member of: [Old School Cars]
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
Originally Posted by venom2110
Gata uitati si cu pleoape....le-am vopsit deocamdata in negru!!Man tu cu rekinu te-am vazut azi eu eram ala cu matizul ala rosul de la House of Pitza. Arata bine rekinul sa-l stapanesti sanatos!
|
Arata bine!..la Narcisa in spate..nu?pai si de ce nu mai oprit sa vb?Mersi frumos..dar mai am de munca la el..a fost o groaza sa arate asa,sa stea pe roti k acum..
Id-ul meu de mess:bmw_66mol..k sa mai vb acolo!
|
|
|
16-07-07, 13:44
|
#1782
|
Stage 1
Join Date: Jul 2007
Posts: 12
|
Re: BC 11 ADV
Quote:
Originally Posted by aleks
o sa incep eu cu masina mea ( inca )
masina e un mertz 190 din 1990  acum are un motor diesel de 2000 cmc clasic, simplu, fara figuri  .
atunci cand am luat-o era o varza totala . am skimbat pe ea cam tot ( motor , grup, cutie, discuri si etriere frana fata si spate, arcuri, amortizoare, de 124 -modelul mai mare- , jante de c class, bord cu insertii de lemn de 190 din '93 (ultiml lor model), volan cu lemn, sistem audio kenwood, scaune, banchete, tapiterie, mocheta, i-am pus geamuri electrice, i-am pus abs, am muncit la spoilerele alea de mi-au iesit ochii  , ala pe spate e facut de mine si de un prieten, ca si bandourile laterale, si pleoapa de pe luneta, i-am skimbat culoarea din visiniu mat in argintiu metalizat, semnalizari albe in fata, stopuri fumurii, eleron, folii ultra dark black, skimbat iluminarea la bord ( albastru intens si turometrul cu roshu) acum urmeaza angel eyes si neoane under car( sunt sub masina dar nu am facut legaturile corect si mai tre; sa muncesc putin) ... si muulte altele pe care nu mi le mai aduc aminte acum, oricum ideea e ca din masina initiala doar sasiul a mai ramas, si inca vre-o doua componente 
|
pana la urma ai schimbat aproape tot la ea ... ai fost la pimp my ride?
|
|
|
16-07-07, 16:33
|
#1783
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: masinile modificate din bacau
nu, doamne fereste sa ajung la kitch-osii aia  )
am schimbat si altele, dar nu mi le amintisem atunci cand am scris postul ala, oricum e mult de-atunci....
|
|
|
16-07-07, 19:56
|
#1784
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2005
Posts: 241
|
Re: masinile modificate din bacau
CARSTYLE va prezinta mercedes cl 500 cu kit Brabus ( spoilere, suspensie , tobe si interior )
|
|
|
16-07-07, 21:54
|
#1785
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 98
|
Re: masinile modificate din bacau
Am vazut mercedesul, oricum si stock e supersmecher!!
|
|
|
|
|