23-06-10, 10:23
|
#1516
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of: [VW] [Honda]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by lupalb
asta e...
|
aaaa e a lui aleks nu stiam ca l-a lovit cineva oricum nu e grav
|
|
|
23-06-10, 10:24
|
#1517
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by markizu
aaaa e a lui aleks nu stiam ca l-a lovit cineva oricum nu e grav
|
grav nu e, dar o bara de aia e 25 mil.
|
|
|
23-06-10, 10:26
|
#1518
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of: [VW] [Honda]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by lupalb
grav nu e, dar o bara de aia e 25 mil.
|
 bara din cate stiu eu e facuta de el ... plm tuning
|
|
|
23-06-10, 12:44
|
#1519
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in Bacău
pai el lucreaza la PLM?
Cat de tare, am crezut ca e bara originala.... oare cat ia el pe o bara de asta?
Il intereseaza pe un prieten de al meu, si daca pretu` e acceptabil (fara vopsire) poate se baga.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
|
|
|
23-06-10, 12:49
|
#1520
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of: [VW] [Honda]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by lupalb
pai el lucreaza la PLM?
Cat de tare, am crezut ca e bara originala.... oare cat ia el pe o bara de asta?
Il intereseaza pe un prieten de al meu, si daca pretu` e acceptabil (fara vopsire) poate se baga.
|
PLM TUNING = ALEKS  nota 10
|
|
|
24-06-10, 21:16
|
#1521
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 361
Member of: [RENAULT]
|
Re: Accidente in Bacău
Accident acum 45 minute langa Petromul de la spital :din spusele martorilor, cel cu Logan-ul albastru ( era un nene batran ) a iesit de la maternitate si cel cu Golf 4-ul venea dinspre centru/9 Mai. A intrat in Logan si apoi a sarit bordura de pe partea cu Petrom-ul ajungand pe spatiul verde
|
|
|
25-06-10, 00:59
|
#1522
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in Bacău
Da, īntr-adevăr, a intrat un baiat īn mine, eu īl văzusem pe Săgeată şi am īncetinit, iar el probabil nu m-a observat, că s-a īnfipt direct īn mine, şi şi-a făcut praf toată partea din faţă (aripi, capotă, faruri, semnale, grilă, spoiler, radiatoare) la un Punto. La mine... după cum se vede, numai spoilerul şi īntăritura puţin... Să vedem ce zice asigurarea lui şi pe urmă o rezolv...
Cu spoilerul ai p.m. lupalb
|
|
|
25-06-10, 07:20
|
#1523
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by aleks
Da, īntr-adevăr, a intrat un baiat īn mine, eu īl văzusem pe Săgeată şi am īncetinit, iar el probabil nu m-a observat, că s-a īnfipt direct īn mine, şi şi-a făcut praf toată partea din faţă (aripi, capotă, faruri, semnale, grilă, spoiler, radiatoare) la un Punto. La mine... după cum se vede, numai spoilerul şi īntăritura puţin... Să vedem ce zice asigurarea lui şi pe urmă o rezolv...
Cu spoilerul ai p.m. lupalb 
|
Maestre, am un prieten care lucreaza la asigurari, exact unde ti ai deschis tu dosar , la Sibiu (centrala) si el imi zice ce si cum.
Cred ca stiu si suma pe care o sa o primesti, dar nu ma pot pronunta acum... O sa iti zic mai tarziu (in decursul zilei de azi oricum)...
|
|
|
25-06-10, 07:26
|
#1524
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Aug 2009
Posts: 818
Member of: [VW] [PEUGEOT] [2 Roti]
|
Re: Accidente in Bacău
am facut si eu o poza in trecere.....batranul era beat mut si nici nu a vrut sa suflle in fiola,baiatul din golf era lovit la un picior......
|
|
|
26-06-10, 01:31
|
#1525
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by lupalb
Maestre, am un prieten care lucreaza la asigurari, exact unde ti ai deschis tu dosar , la Sibiu (centrala) si el imi zice ce si cum.
Cred ca stiu si suma pe care o sa o primesti, dar nu ma pot pronunta acum... O sa iti zic mai tarziu (in decursul zilei de azi oricum)...
|
Eram convins, pentru că ştiu poza ca fiind făcută pentru dosarul de daună, nu am gustat faptul că omul a făcut-o publică dar nici nu m-a deranjat prea tare, nu e un lucru de ascuns, se mai īntāmplă şi din astea.
Am aflat īntre timp şi eu suma, mă aşteptam...
|
|
|
28-06-10, 08:30
|
#1526
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Accidente in Bacău
Quote:
Originally Posted by aleks
Eram convins, pentru că ştiu poza ca fiind făcută pentru dosarul de daună, nu am gustat faptul că omul a făcut-o publică dar nici nu m-a deranjat prea tare, nu e un lucru de ascuns, se mai īntāmplă şi din astea.
Am aflat īntre timp şi eu suma, mă aşteptam...
|
asa ca sagetile au fost strict pentru informarea mea personala, si nu pentru dosar.
Nu tre sa te superi, dar pur si simplu eram curios.
Eu nu stiu care i faza cu dosaru`, stiu doar ca daca ai PLM Tuning pe spate inseamna ca te stii la lucrat in fibra.
Pana la urma, poti sa imi dai un PM cu suma?
|
|
|
30-06-10, 00:06
|
#1527
|
|
Oltcit Driver
 Stage 4
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of: [Crazy Drivers] [Oltcit]
|
Re: Accidente in Bacău
Mă īntreb cāt de legal e faptul că tu,lupule, ai acces la o fotografie dintr-un dosar de daună de la o firmă de asigurări?
Īn locul lui Aleks,eu aş da respectiva firmă īn judecată 
Şi s-ar putea ajunge mult mai sus..
__________________

BC - 74 - YNA
Dacă mă vedeţi blondă, să nu credeţi că-s şi naturală
|
|
|
30-06-10, 01:04
|
#1528
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Accidente in Bacău
Eh, depăşim subiectul, uşor uşor 
Teoretic, săptămāna viitoare e caz īnchis şi apoi vorbim
|
|
|
30-06-10, 07:55
|
#1529
|
Stock
Join Date: Mar 2009
Posts: 8
|
Un nou accident
Aseara pe la 11.30 , la ciupercute. 4 victime ranite luate cu salvarea . mai multe detalii nu stiu . Pozele le-am preluat de pe contrasens.com , pt ca nu aveam camera .
|
|
|
30-06-10, 17:13
|
#1530
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: Accidente in Bacău
urata treaba. au nevoie de un parbriz?
|
|
|
|
|