Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-10, 10:23   #1516
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
asta e...
aaaa e a lui aleks nu stiam ca l-a lovit cineva oricum nu e grav
markizu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 10:24   #1517
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by markizu View Post
aaaa e a lui aleks nu stiam ca l-a lovit cineva oricum nu e grav
grav nu e, dar o bara de aia e 25 mil.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 10:26   #1518
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
grav nu e, dar o bara de aia e 25 mil.
bara din cate stiu eu e facuta de el ... plm tuning
markizu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 12:44   #1519
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente in Bacău

pai el lucreaza la PLM?
Cat de tare, am crezut ca e bara originala.... oare cat ia el pe o bara de asta?
Il intereseaza pe un prieten de al meu, si daca pretu` e acceptabil (fara vopsire) poate se baga.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 12:49   #1520
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
pai el lucreaza la PLM?
Cat de tare, am crezut ca e bara originala.... oare cat ia el pe o bara de asta?
Il intereseaza pe un prieten de al meu, si daca pretu` e acceptabil (fara vopsire) poate se baga.
PLM TUNING = ALEKS nota 10
markizu is offline   Reply With Quote
Old 24-06-10, 21:16   #1521
Racky

Stage 5
 
Racky's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 361
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Accidente in Bacău

Accident acum 45 minute langa Petromul de la spital :din spusele martorilor, cel cu Logan-ul albastru ( era un nene batran ) a iesit de la maternitate si cel cu Golf 4-ul venea dinspre centru/9 Mai. A intrat in Logan si apoi a sarit bordura de pe partea cu Petrom-ul ajungand pe spatiul verde
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imagine115.jpg
Views:	128
Size:	861.0 KB
ID:	1534134   Click image for larger version

Name:	Imagine116.jpg
Views:	132
Size:	741.5 KB
ID:	1534135   Click image for larger version

Name:	Imagine117.jpg
Views:	95
Size:	945.1 KB
ID:	1534136  

Click image for larger version

Name:	Imagine118.jpg
Views:	131
Size:	739.7 KB
ID:	1534137   Click image for larger version

Name:	Imagine119.jpg
Views:	96
Size:	657.0 KB
ID:	1534138   Click image for larger version

Name:	Imagine120.jpg
Views:	114
Size:	709.1 KB
ID:	1534139  

Click image for larger version

Name:	Imagine121.jpg
Views:	104
Size:	766.4 KB
ID:	1534140   Click image for larger version

Name:	Imagine122.jpg
Views:	111
Size:	701.5 KB
ID:	1534141  
__________________


Fie-va verde dolarul si de whisky plin paharul,Toate sa va reuseasca,Sa va doara drept in...basca!
Racky is offline   Reply With Quote
Old 25-06-10, 00:59   #1522
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Accidente in Bacău

Da, īntr-adevăr, a intrat un baiat īn mine, eu īl văzusem pe Săgeată şi am īncetinit, iar el probabil nu m-a observat, că s-a īnfipt direct īn mine, şi şi-a făcut praf toată partea din faţă (aripi, capotă, faruri, semnale, grilă, spoiler, radiatoare) la un Punto. La mine... după cum se vede, numai spoilerul şi īntăritura puţin... Să vedem ce zice asigurarea lui şi pe urmă o rezolv...
Cu spoilerul ai p.m. lupalb
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-06-10, 07:20   #1523
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Da, īntr-adevăr, a intrat un baiat īn mine, eu īl văzusem pe Săgeată şi am īncetinit, iar el probabil nu m-a observat, că s-a īnfipt direct īn mine, şi şi-a făcut praf toată partea din faţă (aripi, capotă, faruri, semnale, grilă, spoiler, radiatoare) la un Punto. La mine... după cum se vede, numai spoilerul şi īntăritura puţin... Să vedem ce zice asigurarea lui şi pe urmă o rezolv...
Cu spoilerul ai p.m. lupalb
Maestre, am un prieten care lucreaza la asigurari, exact unde ti ai deschis tu dosar , la Sibiu (centrala) si el imi zice ce si cum.
Cred ca stiu si suma pe care o sa o primesti, dar nu ma pot pronunta acum... O sa iti zic mai tarziu (in decursul zilei de azi oricum)...
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-06-10, 07:26   #1524
danutzcag
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 818
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Accidente in Bacău

am facut si eu o poza in trecere.....batranul era beat mut si nici nu a vrut sa suflle in fiola,baiatul din golf era lovit la un picior......
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie-0011.jpg
Views:	164
Size:	233.4 KB
ID:	1534683  
danutzcag is offline   Reply With Quote
Old 26-06-10, 01:31   #1525
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
Maestre, am un prieten care lucreaza la asigurari, exact unde ti ai deschis tu dosar , la Sibiu (centrala) si el imi zice ce si cum.
Cred ca stiu si suma pe care o sa o primesti, dar nu ma pot pronunta acum... O sa iti zic mai tarziu (in decursul zilei de azi oricum)...
Eram convins, pentru că ştiu poza ca fiind făcută pentru dosarul de daună, nu am gustat faptul că omul a făcut-o publică dar nici nu m-a deranjat prea tare, nu e un lucru de ascuns, se mai īntāmplă şi din astea.
Am aflat īntre timp şi eu suma, mă aşteptam...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 08:30   #1526
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente in Bacău

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Eram convins, pentru că ştiu poza ca fiind făcută pentru dosarul de daună, nu am gustat faptul că omul a făcut-o publică dar nici nu m-a deranjat prea tare, nu e un lucru de ascuns, se mai īntāmplă şi din astea.
Am aflat īntre timp şi eu suma, mă aşteptam...
asa ca sagetile au fost strict pentru informarea mea personala, si nu pentru dosar.
Nu tre sa te superi, dar pur si simplu eram curios.
Eu nu stiu care i faza cu dosaru`, stiu doar ca daca ai PLM Tuning pe spate inseamna ca te stii la lucrat in fibra.
Pana la urma, poti sa imi dai un PM cu suma?
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 00:06   #1527
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: Accidente in Bacău

Mă īntreb cāt de legal e faptul că tu,lupule, ai acces la o fotografie dintr-un dosar de daună de la o firmă de asigurări?

Īn locul lui Aleks,eu aş da respectiva firmă īn judecată
Şi s-ar putea ajunge mult mai sus..
__________________
Yna mea<img src=images/smilies/icon_smile.gif border=0 alt= title=Smile class=inlineimg />
BC - 74 - YNA
Dacă mă vedeţi blondă, să nu credeţi că-s şi naturală
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 01:04   #1528
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Accidente in Bacău

Eh, depăşim subiectul, uşor uşor
Teoretic, săptămāna viitoare e caz īnchis şi apoi vorbim
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 07:55   #1529
AdrianBC

Stock
 
AdrianBC's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 8
Default Un nou accident

Aseara pe la 11.30 , la ciupercute. 4 victime ranite luate cu salvarea . mai multe detalii nu stiu . Pozele le-am preluat de pe contrasens.com , pt ca nu aveam camera .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	accide.jpg
Views:	123
Size:	118.8 KB
ID:	1544250   Click image for larger version

Name:	accident-policlinica-1.jpg
Views:	142
Size:	192.9 KB
ID:	1544251   Click image for larger version

Name:	accident-policlinica-2.jpg
Views:	135
Size:	173.8 KB
ID:	1544252  

Click image for larger version

Name:	accident-policlinica-3.jpg
Views:	131
Size:	138.1 KB
ID:	1544253  
AdrianBC is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 17:13   #1530
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Accidente in Bacău

urata treaba. au nevoie de un parbriz?
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -