Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-06, 19:37   #31
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

mai discutia merge prea departe ,lucrurile astea nu ar trebui discutate aici ci la urmatoarea intalnire ca sa clarificam niste lucruri ....
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 19:43   #32
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

eu cred ca te duci degeaba la intalnire data viitoare.

o sa ne intalnim data viitoare dar cu alt scop. nu alte ganduri, cu alte faze. eu nu mai vreau sa vad ce so intamplat ieri. sa nu se mai repete ziua de ieri. eu am propus ieri ceva, adica mai multe kestii. daca ziceam ceva cu gura tare peacolo sarea domnul X si zice: \"ba tu iar esti tare in gura peacilea\", \"ca ce te bagi tu mai copile\" \"cine te crezi\". asha ca data asta, adica ieri am tacut din gura, sa vad ca se organizeaza, ce se petrece, ca si eu cand zic ceva nu ma ia in seama nimeni, ca de ce ma bag e, sai lasam pe altii sa face ceva. asha ca deacuma eu nu imi mai bag nasul in treburile voastre. faceti ce vreti voi deacuma incolo, sunteti pe cont propriu. stiu ca o sa credeti in momentele astea ca eu ce treaba am cu bacaul, ca de ce ma bag, ca de ce ma implic in treburi dinastea. vreau sa va spun un singur lucru. peste ceva vreme o sa vedeti ceva tare in bacau, o sa vedeti ce inseamna organizare adevarata, nu cum o fost ieri, si aleks stie de ce sunt eu in stare. eu va promit ca o sa fac ceva frumos in bacau, chiar daca \"grosul\" nu o sa mai fie. eu nu am nimika cu voi, dar ieri m-au deranjat unele lucruri, la mai multi. in seara asta am sa mai scriu asha povesti de adormit copii. dar eu zic ca o sa merite..

bafta all. R3SP3KT.
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570

Last edited by aleks; 19-05-06 at 12:14.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 20:41   #33
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default sal

salut..... ma bag si eu putin in discutiile astea ale voastre. pentru mine a fost prima data cand am venit la o intalnire din asta. si....plm...a fost misto...zic eu....totul pana la un moment dat cand...a trebuit sa-mi duc masina acasa ca ma futea mama la cap...si cand m-am intors cu tibi(ala cu papucu) mai erau 4 masini.. si nu zic ca lumea a plecat sau plm...eu recunosc ca vad masina doar in weekend... dar sunt altii care au plecat pentru simplu fapt ca .... vroiau sa bea un suc.
Nu vreau sa va suparati vreo unul pe mine ca si asa sunt nou pe aici....dar cred ca....sa faceti o faza din aia doar cu masini modificate si alte chestiii... plm.....eu de exemplu am bagat-o pe a mea....am rupt-o....se fute asta e....dar sa o modific nu pot ca e a lu mama ....si asa mi-o da doar sambata. asa ca ...ar trebui sa va ganditi mai bine....
Cat despre spectatori....nu ai cum sa-i alungi....eu am venit cu prietena ...dar am observat ca nu eram singur...si oricum ....ea o sa vina cu masina ei de acuma ca-i place.
Sper sa nu va suparati pe mine....am vrut doar sa va zic ce vad eu ...asa ca unul nou
__________________
RESPECT BACAU !!!!!!!
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 21:05   #34
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Intalnirile de Sambata vor ramane, dar vor fi si altele, asa cum a zis SFW doar ale unui nou club, doar cu masini si fara spectatori (ca mai vine cate unu cu fratele, prietenu,etc e altceva) dar intalnirile alea nu o sa fie cu 20 de oameni in plus fata de soferi. Si nu o sa fie cu soferi care \"stau degeaba\".

Intalnirile de Sambata, parerea mea ca ar trebui sa ramana, dar le consider ca niste intalniri ale membrilor de pe forum.

Peace!
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 21:08   #35
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

eu cred ca andrei sa referit la altceva cand sa referit la spectatori , dar poate ma insel...
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 21:30   #36
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Mertan fara suparare, dar nu e vorba de organizare de vorba de cine a participat...Nu te mai supara degeaba...Eu nu mai zic nimic si sincer o sa astept sa vad ce se intampla si astept sa vad daca se va intampla ceva serios..Eu discut cu SFW in fiecari zi despre ce se intampla si suntem amandoi dispusi sa ajutam cat de mult putem la infiintare unui club serios..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 21:40   #37
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cristi_407\"
Mertan fara suparare, dar nu e vorba de organizare de vorba de cine a participat...Nu te mai supara degeaba...Eu nu mai zic nimic si sincer o sa astept sa vad ce se intampla si astept sa vad daca se va intampla ceva serios..Eu discut cu SFW in fiecari zi despre ce se intampla si suntem amandoi dispusi sa ajutam cat de mult putem la infiintare unui club serios..
Vezi ca ti-am trimis un msj privat. Check it out
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:18   #38
andr3y-TAM

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 369
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

asha`i la romani...cand tzi-e lumea mai draga se alege prafu... oricum cu treaba asta cu \"masina tunata intereior sau exterior sau ceva special\" pierdeti din adepti... parerea mea...


daca mi se arde o siguranta de fiecara data cand vreau sa deschid geamu ... se pune ca`s special???)


acu la modu cel mai serios vorbind... eu as vrea sa fac parte din v`un club de RACING... dar cu mashina stock... deci nu e loc de mine...
__________________
Vroooooooooom
andr3y-TAM is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:22   #39
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

sau incurcat lucrurile tare
bacau niht life e un club pe care trebuie sa il deschidem si noi oficial si in care vor fi toate tipurile de masini
iar clubul scc e altceva
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:24   #40
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

altfel nu ar mai fi nimeni in club deoarece nici unu dintre noi in afara de cativa ( f.putini) nu au masinile aranjate adik sunt stock
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:26   #41
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xxx\"
sau incurcat lucrurile tare
bacau niht life e un club pe care trebuie sa il deschidem si noi oficial si in care vor fi toate tipurile de masini
iar clubul scc e altceva
andr3y-TAM... Al3xxx are f. mare dreptate. Faci parte din Bacau Night Life care e tot un club. Clubul lansat de SCC e altceva...

SI BNL E UN CLUB NUMAI CA CELALALT E PUTIN ALTFEL....
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:27   #42
andr3y-TAM

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 369
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

pai nu ati fost expliciti ... cu scc-u` ... nu`mi permit sa ma bag... (deshi am sticker ) .... dar bacau night life e altceva... dar shi la asta e pb cu \"spectatorii\"??
andr3y-TAM is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:36   #43
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

BNL e clubul celor rebeli. celor care vor sa evadeze oleaca. e clubul unde ei nu au stapan. unde fiecare face ce vrea. asta este bnl. nu mie rushine sa o spun.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 22:38   #44
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Nu stiu daca e vorba de masina stock, e vorba ca sunt anumite aspecte la un club de racing..adik tre sa mergi prin toata tara, sa iti permite participa la anumite concursuri ce se desfasoara in tara, sa iti poti reprezenta clubul..
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 23:22   #45
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

1.Imi spun si eu pt prima data parerea cu privire la numele \"clubului\" ... adica Bacau night life ... tin sa va anunt daca nu ati realizat pana acum ca singurul motiv pt care intalnirile noastre nu au avut loc sub bataie razelor soarelui, a fost acela ca e iarna si se inopteaza mai repede. Mi se pare un nume ridicol.

2. Eu i-am si spus lu aleks ca nu stiu cat o sa mearga treaba cu clubul celor din bacau ... nu ca nu va merge treaba cu intalnirile ... dar de ce sa ne facem \"club\", daor ca sa para mai tare ceea ce facem noi. Nu poate pur si simplu sa fie o intalnire a celor de pe 4tuning? nu e mai bine asa ... eu cred ca da.


3.pt toti ce care sunt mai noi ... Andr3i nu se referea la ceea ce facem noi acum, la intalnirele de pana acum, intalniri care sunt deschise tuturor membrilor 4tuning. El zicea ca exista posibilitatea deschiderii unui club, din care el va face parte, si in care e posibil sa mai intre si altii. Pt acest club o sa trebuiasca indeplinite anumite conditii, conditii care pana la urma nu vor fi impuse nici de Andr3i ci de la membrii fondatori pe tara. Va fi un club asemea midnight, insomnia, nsl ... in care cum a spus si crist participarea la anumite evenimente va fi esentiala (evenimente pe plan national, regional), adik, nu k sa zicem ca suntem intr-un club si sa ne simtim mari raceri.


4. Incercati din nou sa nu incepeti sa va certati ca nu rezolvati nimic, nu sariti fara sa intrebati. Nimeni nu a dat in cap la nimeni. S-au spus doar unele pareri, unele vizavi si de unii dintre noi. Dar majoritatea nu au avut tinta, dar unii au simtit nevoia sa se loveasca singuri la cap si sa dea vina ca i-a pocnit cineva.


(Si lumea spune despre mina ca ma enervez repede .... vezi cristi ... mai sunt eu ala nebun? )


Asadar .....
SFW is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -