Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-06, 19:04   #226
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

Eu sunt dispus sa vin oricand..mie indiferent...numai sa fie!

LE: S-ar putea sa avem o surpriza....se anuntza fulguiala mare...cica in ardeal a facut prapad...!
__________________
Care doneaz Niste parale Pentru Biserica Sf.Neo?
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 21:53   #227
xBoGDaNx
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
xBoGDaNx's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 381
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

s-au indeplinit rugaciunile lui andrei
xBoGDaNx is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 22:46   #228
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Ningeeee.... Ningeeee.... Fulgi de zapada pe casa, pe-afara... pe strada ninge meereeeuu.... Era un cantec de genu asta

Imi pare bine pentru intalnire ca e zapada dar maine plec la Bucuresti si apoi la Galati si e cam nashpa
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 22:54   #229
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

Si adika nu vii?
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 23:20   #230
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Sfantul-Neo\"
Si adika nu vii?
Nu vine..
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 00:18   #231
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Cine a zis ma ca nu vin! VIN! Eu am la 12:00 examen Sambata, pana la 2:00 si apoi ajung eu in 3 ore la Bacau. Poate intarzii 20-30 de min maxim
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 07:56   #232
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Andr3i\"
Cine a zis ma ca nu vin! VIN! Eu am la 12:00 examen Sambata, pana la 2:00 si apoi ajung eu in 3 ore la Bacau. Poate intarzii 20-30 de min maxim

Ai grija ce e greu drumul..Drive safely..
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 19:04   #233
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

A fost dragutz la intalnire...s-a filmat mult...s-a facut ceva show (Sfw) ... mere la film ! dar....parca tot la linie e mai cu ...adrenalina!
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 21:36   #234
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

10x Neo

Am si eu o rugaminte. De acum va rog ca cel ales de cel ce va face cerculete, burnouturi sau alte chestii, sa aiba prioritate la filmare, adik sa fie lasat in fata, sa nu se bage nimeni in fata lui pt ca pana la urma omul care se da, nu isi strica masina (ca tot se strica in timp ceva) ca dupa cand vede filmuletul sa vada pe jumate (la mine cam la un sfert, a 2 oara cand m-am dat) spatele cuiva.

Nu am spus nici eu inainte sa ma dau: vedeti lasati-l pe ionut sa filmeze si nu va bagati in fata lui, dar oricum cred ca s-a vazut cat de cat ca i-am dat lui camera.

Si oricum filmele tot o sa le pun pe net, asa ca alta idee ar fi prioritatea camerelor video in fata aparatelor foto ce filmeaza (calitatea superioar)


Sper ca nu o ia nimeni personal, pt ca nu am spus-o cu rautate dar e putin enervant sa ajungi acasa, sa bagi si tu pe televizor, sa vrei sa vezi cum arata pe altii cand tu te-ai invartit pana ai ametit si sa vezi la un moment dat spatele unuia care iti acopera masina.


10x. Mi-a placut intalnirea. sa ma scuzati ca am lipsit in ultimul timp dar sesiunea asta ....



PS: VALI CE-AI PIERDUT... sa vezi ce cerculete stie sa faca fratele tau ....
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:21   #235
Acc3l3ratoR
Oltcit Driver

Stage 5
 
Acc3l3ratoR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,528
Member of:
[Oltcit]
[Honda]
Default

pacat ca n-am putut sta si eu pana la sfarsit....
Eu din pacate eram in trecere...

Pacat... sper sa puneti cat mai repede pozele si filmele alea ... sa le vad si eu
Acc3l3ratoR is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:29   #236
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
10x Neo

Am si eu o rugaminte. De acum va rog ca cel ales de cel ce va face cerculete, burnouturi sau alte chestii, sa aiba prioritate la filmare, adik sa fie lasat in fata, sa nu se bage nimeni in fata lui pt ca pana la urma omul care se da, nu isi strica masina (ca tot se strica in timp ceva) ca dupa cand vede filmuletul sa vada pe jumate (la mine cam la un sfert, a 2 oara cand m-am dat) spatele cuiva.

Nu am spus nici eu inainte sa ma dau: vedeti lasati-l pe ionut sa filmeze si nu va bagati in fata lui, dar oricum cred ca s-a vazut cat de cat ca i-am dat lui camera.

Si oricum filmele tot o sa le pun pe net, asa ca alta idee ar fi prioritatea camerelor video in fata aparatelor foto ce filmeaza (calitatea superioar)


Sper ca nu o ia nimeni personal, pt ca nu am spus-o cu rautate dar e putin enervant sa ajungi acasa, sa bagi si tu pe televizor, sa vrei sa vezi cum arata pe altii cand tu te-ai invartit pana ai ametit si sa vezi la un moment dat spatele unuia care iti acopera masina.


10x. Mi-a placut intalnirea. sa ma scuzati ca am lipsit in ultimul timp dar sesiunea asta ....



PS: VALI CE-AI PIERDUT... sa vezi ce cerculete stie sa faca fratele tau ....
Da le era cam frica se apropie de masinile care zburdau pe coclauri... in seara sta termin filmu care era pe jumate....pe la 1 cred ca e gata...
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:39   #237
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

ce sa zic despre intalnirea asta? asteptati. show-ul deabia acuma incepe. cine stie despre ce vb eu. stie.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:41   #238
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

SFW cum intru si eu in posesia filmelor filmate cu camera ta? e pt film...
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:42   #239
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

probabil ca ati vazut ca am stat mai retras. nu ma ambalam peacolo ca o sticla de pepsi. pur si simplu nu are rost. va urez bafta deacum incolo la inalnirile voastre. sa aveti succes, si la cat mai mult show. poate o sa ne mai vedem. si nu imi place sa fie churchs.
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
mertan is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 22:49   #240
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

cum ama venit m-am instalat intr-un loc frumos. retras. f misto loc. si priveam asha. imi faceam o idee asha de ansamblu. eu acolo eram stafie. parca nici nu existam. in fine. nu mai comentez. peste ceva vreme am sa fac ceva super frumos pt bacau.
mertan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -