Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-06, 16:16   #286
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

EUgenius ...
Problema cu RazvanMDK nu cred ca e reala intrucat din cate am inteles de la el, el a plecat cand nu erau alte masini ... asa ca daca erati si voi nu era problema. Se stia deja ca eu andrei, ionutz, cristi, si ceilalti care nu au venit ... ca nu o sa vina ... asa ca daca venea numai pt noi cred ca nu ar fi venit deloc. numai ca atunci cand a venit el nu erau masini si a crezut ca nu o sa mai vina. Daca vb cu el cred ca o sa va lamuriti.

Cat despre venit la intalniri ... nu stiu ... vedem ... ar fi si alte motive inafara de cearta asta stupida si de ce cred unii sau altii. asa ca sincer nu stiu.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 16:34   #287
Acc3l3ratoR
Oltcit Driver

Stage 5
 
Acc3l3ratoR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,528
Member of:
[Oltcit]
[Honda]
Default

.... toata lumea se cearta.... IN BACAU....
Oare cum e in celelalte orase?
Acc3l3ratoR is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 16:39   #288
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Posibil sa fie tot la fel
Nu cred ca suntem noi asa originali.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 17:43   #289
maximusx_r

Stage 1
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 21
Default

lasati ma ca putzina cearta nu strica.. unde-i prea multa ambiantza devine treaba monotona.. stitzi voi.. aia care se cearta se iubesc ) sa nu se ajunga la batai sau cutzite, in rest totul e ok. de unde iau si eu filmuletul de ultima data?
maximusx_r is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 17:48   #290
maximusx_r

Stage 1
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 21
Default

aaa . si despre faza cu suprematia in varful lantzului trofic.. nush daca sunt eu in masura sa dau indicatii.. dar de ce nu se face in mod democratic? adica primii 15 membrii sau , eu stiu, membrii cei mai vechi, pana mea, sa voteze frate.. ala vrea acolo, ala acolo.. si unde-s cele mai multe voturi acolo se merge. si astfel se sare peste problema cu alesul locului sau \" nu ma duc acolo ca ala se crede shef\" plm.. Am zis si eu nu am dat cu parul. no offense
maximusx_r is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 18:02   #291
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Idee e ca ... nu e nimeni sef ... acolo era o intalnire a membrilor 4tuning ... nu a unui anume club.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 18:57   #292
marius_lox

Stage 5
 
marius_lox's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 488
Default

referitor la faza cu razvanMDK, intr-adevar cand am plecat (eram si eu cu el) in parcare erau doar neo si megane estate!! si am plecat pt ca aveam ceva treaba, nu pt ca, vezi Doamne nu au venit cei enumerati (andr3i, 83RAI, etc)! asa ca s-a creat o situatie nasoala, pt ca omu' n-avea de unde sa stie ca vor mai veni altii mai tarziu!! asa ca nu mai fiti suparati!!!
marius_lox is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 11:55   #293
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Am vazut si eu ce s-a scris pana acum si chiar raman surprins...Pt Mertan: tu de cand ai ajuns te-ai dus sus acolo si ati format bisericuta voastra...Ce vroiai sa venim noi la tine?Daca toata lumea acolo trebuia sa vi si tu..Mai tre sa si respecti..Cred ca nu te asteptai ca Silviu care are 28 de ani si 10 ani de cand face chestiile astea sa vina sa te salute..Si de acum nici eu nu mai vin la intalnire..Nuami bine si SUPER TARE masina lui MDK..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 14:31   #294
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Nici eu. De acum ma prezint doar la intalnirile clubului - astia cu \"peugeoturile\" si altii

Bafta in continuare...
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 14:53   #295
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

Si eu cu cine votez ?!?!?!
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 16:34   #296
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default

aia cu peugeourile si ceilalti.... .....primiti pe langa voi si un amarat de megane??????plssssss
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 16:42   #297
marius_lox

Stage 5
 
marius_lox's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 488
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cristi_407\"
..Nuami bine si SUPER TARE masina lui MDK..
deci, nu poti spune ca e super tare decat dupa ce o si conduci!! eu am avut ocazia si vreau sa spun ca e bestiala masina!! poate daca il rogi o sa te lase sa o conduci putin! vrei sa-ti pun o pila?
marius_lox is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 17:21   #298
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"varu21\"
aia cu peugeourile si ceilalti.... .....primiti pe langa voi si un amarat de megane??????plssssss
Oricand poti sa vii cand ne intalnim, noi anonimii
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 17:27   #299
silviu_tun

Stage 4
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 241
Default

si eu unde mai vin de acum ?
au zic ca lu Mertan i s-a urcat la cap smecheria
Daca tot a organizat el aceste intalniri si s-a imlicat f mult, normal era sa vina el sa ne salute sa ne intampine de bun venit nu sa faca pe suparatul rege ca nu l-am salutat noi pe el
__________________
silviu_tun
silviu_tun is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 17:40   #300
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"silviu_tun\"
si eu unde mai vin de acum ?
Asta se aplica si in cazul meu....cu salutatul ...eu m-am dus la fiecare si am dat noroc...chiar silviu statea de vorba nu mai stiu exact cu cine dupa ce a ajuns ...am plecat de la baietzi cu care stateam de vorba si am dat noroc...ma rog ce sa zic....feicare inceput are un sfarsit...dar te mai delectai sambata... zic de chestiile facut de dupa suc...dar intalinirea intreaga.....asta e...sambata daca se aduna lumea vin cu cea mai mare placere...pana atunci...Stima si Respecte!
__________________
Care doneaz Niste parale Pentru Biserica Sf.Neo?
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -