Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-06, 20:32   #271
xBoGDaNx
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
xBoGDaNx's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 381
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

ar trebui facut un topic : certuri dupa intalniri sa nu-l umplem pe asta degeaba
xBoGDaNx is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 20:33   #272
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default

ba...adevarul e ca mertan a fost primul care m-a abordat cand am intrat pe forum. si el mi-a explicat cum stau lucrurile pe aici. si chiar am vazut ca se agita mult. de multe ori fara rost. dar daca lui ii face placere sa se agite...lasati-l. poate sa se agite in fata celor care il asculta.
asta e. nu cred ca are rost sa va certati degeaba. fiecare are o parere. pana mea. macar sa incercati sa va spuneti parerile astea fara sa va jigniti intre voi.
oricum...mertane....te superi mult prea usor tata. parca esti un copil din ala mic si-ti fura careva acadeaua
__________________
RESPECT BACAU !!!!!!!
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 20:58   #273
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Tot nu se intelege ca ce se face Sambata nu se numeste club. Citandu-l pe SFW \"Ce se intampla Sambata este o reuniune a membrilor comunitatii 4tuning din Bacau\".

De acum stie toata lumea ca SCCul face un nou club. In acest club, de ce ne intelegem toti bine (eu, fratemiu, sfw, cristi_407, jabbster si poate viitoarii vsa si RRR) ??? E vb cumva de organizare? E vb cumva de putin sortare (nu ma refer numai la masini, ma refer la oameni)??? Pana si cu Silviu am ajuns sa ma inteleg foarte bine care stie toata lumea ca nu prea am inceput bine relatia dintre noi Atat am de spus: mai ganditiva si voi putin la oameni, nu mai dati vina pe masinile voastre ca nu ele sunt de vina. Tot ziceti de vechituri? Masina lui Dascalu probabil e mai veche decat aproape toate, sau poate chiar toate (nu stiu) din cei cele care vin Sambata. Si? Am cel mai mare respect pentru acea masina si pentru persoana pe care o conduce (tre sa dai o bere Dascalu ) . Si nu numai respect, imi place de ea, motorul ei pur si simplu ma emotioneaza si anul dispare din mintea mea.... mai ales cand ma gandesc la noul motor care o sa fie pe ea... fuai! de abia astept sa o vad... Alt respect il am pentru omu cu Mazda 323, o masina cu doar 4 trepte. Si? Face de toate peste tot... cerculete, liniutze, tot.... Si la fel respect pentru persoana care conduce aceasta masina.

Ganditi-va putin la voi... Nu mai dati vina pe altcineva tot timpul...

Si din cauza la prea multa vorbarie din partea lui mertan, dar totushi spun ca sunt ala din grupul \"peugeoturilor\" pe care tu ii urashti asa de mult:

Frate, stai linistit, sti foarte bine ca treci dintr-o tabara in alta (nu ma fa sa mai pun si log-uri) asa ca nu ai nici un drept sa imi spui mie ca nu te-am bagat in seama si nu stiu ce.... Si Sambata cand am ajuns am dat noroc cu toata lumea sau cel putin i-am salutat... Daca tu erai la mama draq in deal nu cumva vroiai sa vin la tine tarash sa ma pun in genunchi si sa iti pup mana? Laso-n p*** mea!
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 21:21   #274
Zerofast

Stage 5
 
Zerofast's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

stiti bine clubul Crazy Drivers [eu ,mertan,aleks,eugenius,alexxxl,xbogdanx,dascalu gabriel,vanat0ru,si in curand altii ] noi dc ne intelegem bine !!!!!! Niciodata in clubul Crazy DRIVERS nimeni nu mi-a zis nik nu ma jignit ..dupa varsta care o am ..dar asta e .....ce CE PLM sa fac dac nu m-a facut mama mai mare cu 2 ani !
__________________
[SIZE="3"]
Zerofast is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 22:00   #275
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default

auzi...plm...eu is mai nou...si cum am stat de vb cu cativa din clubul asta CRAZY DRIVERS....am observat ca sunt antipatii si intre cativa dintre voi. si asta numai datorita faptului ca sunt unii care vor sa fie SEFI.
e naspa.....asa se strica totul....ar trebui sa vorbiti despre toate problemele astea la un suc undeva...nu pe forum...ca aici fiecare intelege ce vrea.
si nu stiu acuma ce aveti cu aia cu peugeourile(sau cum s-o scrie) sau cu aia cu audi sau cu papucuri sau cu biciclete( ca mine ca masina mai rar in ultimul timp ) ca pana la urma totul ce sa face e din pasiune pentru masini, tuning, si distractie. acuma fiecare intelege cum vrea distractia.
mie...cu o singura exceptie...toti baietii mi-au parut foarte de treaba.
plm....nu stiu....acuma parca vad ca o sa fie cativa care o sa-mi sara in cap dar.....mai fac si eu posturi
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 22:09   #276
xBoGDaNx
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
xBoGDaNx's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 381
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

nu s-a discutat niciodata despre sefie pentru ca e clar ca aleks e liderul la crazy drivers bacau
xBoGDaNx is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:28   #277
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Andr3i\"
Tot nu se intelege ca ce se face Sambata nu se numeste club. Citandu-l pe SFW \"Ce se intampla Sambata este o reuniune a membrilor comunitatii 4tuning din Bacau\".

De acum stie toata lumea ca SCCul face un nou club. In acest club, de ce ne intelegem toti bine (eu, fratemiu, sfw, cristi_407, jabbster si poate viitoarii vsa si RRR) ??? E vb cumva de organizare? E vb cumva de putin sortare (nu ma refer numai la masini, ma refer la oameni)??? Pana si cu Silviu am ajuns sa ma inteleg foarte bine care stie toata lumea ca nu prea am inceput bine relatia dintre noi Atat am de spus: mai ganditiva si voi putin la oameni, nu mai dati vina pe masinile voastre ca nu ele sunt de vina. Tot ziceti de vechituri? Masina lui Dascalu probabil e mai veche decat aproape toate, sau poate chiar toate (nu stiu) din cei cele care vin Sambata. Si? Am cel mai mare respect pentru acea masina si pentru persoana pe care o conduce (tre sa dai o bere Dascalu ) . Si nu numai respect, imi place de ea, motorul ei pur si simplu ma emotioneaza si anul dispare din mintea mea.... mai ales cand ma gandesc la noul motor care o sa fie pe ea... fuai! de abia astept sa o vad... Alt respect il am pentru omu cu Mazda 323, o masina cu doar 4 trepte. Si? Face de toate peste tot... cerculete, liniutze, tot.... Si la fel respect pentru persoana care conduce aceasta masina.

Ganditi-va putin la voi... Nu mai dati vina pe altcineva tot timpul...

Si din cauza la prea multa vorbarie din partea lui mertan, dar totushi spun ca sunt ala din grupul \"peugeoturilor\" pe care tu ii urashti asa de mult:

Frate, stai linistit, sti foarte bine ca treci dintr-o tabara in alta (nu ma fa sa mai pun si log-uri) asa ca nu ai nici un drept sa imi spui mie ca nu te-am bagat in seama si nu stiu ce.... Si Sambata cand am ajuns am dat noroc cu toata lumea sau cel putin i-am salutat... Daca tu erai la mama draq in deal nu cumva vroiai sa vin la tine tarash sa ma pun in genunchi si sa iti pup mana? Laso-n p*** mea!
Am vrut sa spun si eu chestia cu tine si silviu ... nu ati inceput bine, si aveti si motive sa nu va suportati (motive reale nu copilaresti ... E vorba de bani ) si totusi va intelegeti bine ... eu ziscca si asta ar trebui sa dea de gandit.
si cum a dat si anr3i exemple pe dascalugabriel si pe eugenius ... (GABRIEL deabia astept sa fie gata masina)
Si sunt si altii care nu au super masini si ne intelegem bine. Asa ca nu e corect sa fim acuzati ca nu ii bagam pe ceilalti in seama sau ca ne credem mai tari. daca asta este parerea voastra sa spuneti -ar sa spuna fiecare nu sa vorbeasca unul pentru toti desi ceilalti poate nu au aceasta parere - si nu o sa fie suparare ... nu o sa mai vin (nu vorbesc de implicat ca nu m-am implicat, doar am venit si m-am simtit bine)
De implicat ... nu stiu cine se implica .... eu il pot da exemplu pe Neo care filmeaza de fiecare data si cum ajunge acasa se apuca de editat ... si face filmulete pt noi toti ... si cred ca a vazut toata lumea ca e talentat.

Sa nu uitam ca peugeotul lui ionut nu are un super motor ... da se face el mare ... sau se metamorfozeaza

Oricum pe moment raman la decizia de a nu mai venit la intalniri deocamdata.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:51   #278
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
eu il pot da exemplu pe Neo care filmeaza de fiecare data si cum ajunge acasa se apuca de editat ... si face filmulete pt noi toti ... si cred ca a vazut toata lumea ca e talentat.
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 02:44   #279
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Sfantul-Neo\"
Vezi Neo. Te respectam, deci tre sa faci filme din ce in ce mai tari

Apropo... ce draq e cu melodia aia la sfarsitul filmului? Parca e colind sa mor yo
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 07:56   #280
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"varu21\"
auzi...plm...eu is mai nou...si cum am stat de vb cu cativa din clubul asta CRAZY DRIVERS....am observat ca sunt antipatii si intre cativa dintre voi. si asta numai datorita faptului ca sunt unii care vor sa fie SEFI.
uite un lucru nou, pe care acum il aflu...
din punctul meu de vedere n-ar trebui sa fie antipatii intre noi, eu am o singura nemultumire legata de atitudinea unui singur membru, dar nu esentiala, iar alte probleme nu cred sa existe, mai ales ca noi discutam intre noi...
poate imi dai un prv sau un buzz pe mess sa ma lamuresc si eu... 10x
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 09:44   #281
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

Quote:
Originally Posted by \"maximusx_r\"
swf.. ai dat ture duminica seara? pe centru? de ce la intalnirile voastre se fac numai cerculetze si prostii cu frana de mana? din cate am vazut eu numai invarteli , cerculete.. astea le poate face aproape oricine.. de ce nu facetzi ceva din care se poate invatza, ceva ce poate fi folositor.. Eu numai de astea am vazut (posibil sa ma insel).. de exemplu un slalom printre jaloane pe zapada, bineinteles cronometrat sau parcari intre 2 jaloane lateral, cu frana de mana.. pana mea.. ceva calculat .. care necesita mult antrenament si experientza... pana mea .. parerea mea Daca se fac din astea vin si eu
asta mi se pare o idee buna...
ce spuneti?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 11:48   #282
EuGenius

Stage 3
 
EuGenius's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

am citit tot ce ati scris in aceste 3 zile de la intalnire shi pana acum...
1.multumesc andr3i shi SFW pt aprecierea shi respectul acordat...asta spune mult..yo nu am avut probleme cu nimeni pana acum..decat cu razvanMDK pt ca a plecat acum o saptamana de la intalnire..chiar daca erau doar 2 masini cand ai ajuns tu s-a dovedit ca a iesit bine pana la urma..am spus-o shi atunci..Dupa cum vedeti pana ne adunam toti se face in jur de 17.30 sau mai mult..deci trebuia sa mai astepte.Sper ca am lamurit-o shi pe asta..Iar daca e fan audi a4 a lui SFW shi el nu vine la intalnire poate pleca cum a facut-0 acum o saptamana dar sa nu comenteze NIMIC, DE VREME CE A PLECAT DE ACOLO IMEDIAT..MI SE PARE CORECT NU?SUBIECT INCHEIAT..
2.AR TREBUI SA VORBIM MAI PUTIN SHI SA FACEM MAI MULT...SAMBATA iesit ft bine..SCUZE PT SFW la prima filmare veneam de pe celalat teren shi chiar nu mi-am dat seama ca urmau sa te filmeze doar pe tine..oricum a doua ai scos-o belea..
3.Nu ar trebui sa stam fiecare cu grupul lui la intalnire astea..era vorba sa discutam despre clubul asta (DACA POATE FI NUMIT CLUB).CLUB inseamna o grupare de membri activi detinatori ai unor masini tunate sau in devenire pentru participarea la intreceri sportive in cadru organizat sau nu(cateodata ).Pe ei nu ii vezi certandu-se sau se intampla shi acolo PENTRU CA E IMPOSIBIL CA TOATA LUMEA SA PLACA PE TOATA LUMEA..L a noi nu e cazul de cearta..Ce facem e 'nur fur spass' cum zice neamtzul adica doar pt distractie..altii pt distractie beau pana mor..NOI ne dam cu masinile shi asta e..L A CE DREAQ tre sa ne certam nu stiu..
4.Trebuie acceptati shi cei mai tineri shi fara permis sau masina...PT PRIETENII LUI mircea sau ai cui or fi :NU MAI IAU PE NICI UNUL DIN EI IN MASINA..chiar nu am chef sa vad pe cineva acolo doar cascand okii..mertan e aproape sa vina cu masina..iar Zero fast il cred ca in 2 ani o sa fie in clubul peugeot,AVIZ ANDR3I.
5.SFW lasa prostiile shi sper sa vii la intalnire daca ai posibilitatea..
S-A ajuns ft departe cu chestiile astea(il inteleg shi pe SFW)...
Cam atat sper ca nu am lezat pe nimeni.VREAU CA NIMENI SA NU ARATE CU DEGETUL SPRE NU STIU CINE SAU SA SE VB PRIN SPATE..astept comentarii..si ASTEPTAM PE GABI DASCALU ,CODRIN44(VALI),VSA(VALI),SHI ALEKS sa ne onoreze cu prezenta daca au timp..
p.s. ar trebui sa ne stim shi dupa nume de acum inainte.yo unul va cunosc cam pe toti dupa nume..
__________________
La Omul sarac nici CAII(putere) nu trag...
EuGenius is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 11:50   #283
EuGenius

Stage 3
 
EuGenius's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

PT maximusx_r ARE DREPTATE...SHI YO VREAU MAI MULTA ACTIUNE SHI CHESTII DIFERITE..VA SPUN SINCER CA M-AM PLICITISIT DE CERCULETE..
EuGenius is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 14:37   #284
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
Quote:
Originally Posted by \"maximusx_r\"
swf.. ai dat ture duminica seara? pe centru? de ce la intalnirile voastre se fac numai cerculetze si prostii cu frana de mana? din cate am vazut eu numai invarteli , cerculete.. astea le poate face aproape oricine.. de ce nu facetzi ceva din care se poate invatza, ceva ce poate fi folositor.. Eu numai de astea am vazut (posibil sa ma insel).. de exemplu un slalom printre jaloane pe zapada, bineinteles cronometrat sau parcari intre 2 jaloane lateral, cu frana de mana.. pana mea.. ceva calculat .. care necesita mult antrenament si experientza... pana mea .. parerea mea Daca se fac din astea vin si eu
asta mi se pare o idee buna...
ce spuneti?
Eu dadui raspunsul dincolo ...oricum daca face e tare chestia si poti invata ceva din ea....om vedea noi...
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 14:42   #285
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

am vazut neo k ai dat raspunsul dincolo, dar am vrut sa vada toata lumea propunerea
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -