Quote:
Originally Posted by EaGle
Numarul nu l-ai sters bine  ... ai stricat linia spoilerului si se vede diferenta !..oricum ca idee nu rea
|
daca nu-i dai zoom nu se observa

...asa tare
am cateva greseli, am lucrat 5 ore la masina asta, am finalizat-o repede.. o mare greseala, dar maine sa vad cum am timp, o sa reiau masina, si o sa incerc sa repar greselile, mai ales umbra aia, care a iesit destul de naspa...
multumesc pentru comenturi baieti