Quote:
Originally Posted by Ca][n
o quickie
|
se vede, cred ca e cea mai slaba lucrare facuta de tine

Roata spate e infipta in caroserie.. ma mir ca mai e umflata

, chestia aia de pe capota e stramba

etc... Ai luat o pauza?

Sunt curios cum ai facut masina de la V4tl.