ca idee asa e tare bv
dar bara pare descentrata spre stanga ... pare mai lasata akolo la bordura
ai si ceva selectii colturoase ...
pragul mi se pare ireal
trebuia sa mai umbli la umbra jos la roti ... parca plutesc
si roata spate prea umbrita sus la pasaj .
si stikerele dp usa cam ireale ... parca trebuiau mai transparente .
bafta